Silniki do SEAT ALTEA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 41 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI
2010.04
2015.07
1197
CBZB
105
(77)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI
2010.04
2015.07
1197
CBZB
105
(77)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI
2007.11
2015.07
1390
CAXC
125
(92)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V
2006.10
2013.06
1390
BXW CGGB
86
(63)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI
2007.11
2015.07
1390
CAXC
125
(92)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG
2009.09
2013.06
1595
CHGA
102
(75)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG
2009.09
2013.06
1595
CHGA
102
(75)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI
2010.11
2015.07
1598
CAYB
90
(66)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI
2009.10
2015.07
1598
CAYC
105
(77)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI
2009.10
2015.07
1598
CAYC
105
(77)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI
2010.11
2015.07
1598
CAYB
90
(66)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI
2007.01
2015.07
1798
BYT BZB CDAA
160
(118)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI
2007.01
2015.07
1798
BYT BZB CDAA
160
(118)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V
2004.03
2015.07
1968
BKD CFHC
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
2007.06
2013.12
1968
BMN CEGA
170
(125)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V
2006.10
2015.07
1968
BKD CFHC
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x4
2010.10
2015.07
1968
CFHC
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4
2007.06
2013.06
1968
BMN CEGA CFJA
170
(125)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI
2009.05
2015.07
1984
CCZB
211
(155)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4
2009.05
2015.07
1984
CCZB
211
(155)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
Pokaż więcej
SEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V
2006.05
2011.05
1390
BXW CGGB
86
(63)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA (5P1) 1.6
2004.03
2010.03
1595
BGU BSE BSF CCSA
102
(75)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 Multifuel
2010.11
2011.05
1595
CMXA
102
(75)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6
2006.10
2010.11
1595
BGU BSE BSF CCSA
102
(75)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel
2006.10
2010.11
1595
BSE BSF CCSA CMXA
102
(75)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
2004.04
2010.12
1896
BJB BKC BLS BXE
105
(77)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
2009.08
2010.12
1896
BXF
90
(66)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
2009.08
2010.12
1896
BXF
90
(66)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
2006.10
2010.12
1896
BKC BLS BXE
105
(77)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 4x4
2009.06
2010.12
1896
BLS
105
(77)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
2005.11
2010.11
1968
BMM
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
2004.03
2009.05
1968
AZV
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
2006.03
2010.05
1968
BMN CEGA
170
(125)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
2006.10
2010.11
1968
BMM
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
2006.11
2009.03
1968
AZV
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4
2007.06
2010.11
1968
BMM
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI
2004.05
2009.03
1984
BLR BLY BVY BVZ
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI
2006.04
2009.05
1984
BWA
200
(147)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI
2006.10
2009.03
1984
BVY BVZ
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI
2006.10
2009.05
1984
BWA
200
(147)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4
2007.06
2009.05
1984
BWA
200
(147)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Seat Altea
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

FEBI
Korek spustowy oleju FE15374

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 30 22
Rozmiar klucza [mm] 19
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.54 
zł
7.16
5.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Popychacz zaworu 420 0209 10

Średnica [mm] 35
Wysokość [mm] 26
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.31 
zł
49.85
40.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Korek spustowy oleju EL567640

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 29.5
Rozmiar klucza [mm] 19
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.11 
zł
12.46
10.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Śruba regulacyjna luzu zaworowego FE100729

Długość [mm] 54
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
11.40 
zł
10.84
8.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Śruba pokrywy stopki korbowodu EL039000

Długość [mm] 44
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
20.22 
zł
19.21
15.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: SEAT ALTEA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: SEAT ALTEA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: SEAT ALTEA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie SEAT ALTEA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie SEAT ALTEA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta SEAT ALTEA.

Jak dbać o silnik w aucie SEAT ALTEA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie SEAT ALTEA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: SEAT ALTEA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie SEAT ALTEA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta SEAT ALTEA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.