Silniki do TOYOTA AURIS

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 26 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
TOYOTA AURIS (_E18_) 1.2 (NRE185_, NRE185R)
2015.03
2018.12
1197
8NR-FTS
116
(85)
Hatchback
TOYOTA AURIS Kombi (_E18_) 1.2 (NRE185_, NRE185R, NRE185H)
2015.03
2018.12
1197
8NR-FTS
116
(85)
Kombi
TOYOTA AURIS (_E15_) 1.33 Dual-VVTi (NRE150_, NRE150R)
2010.01
2012.09
1329
1NR-FE
99
(73)
Hatchback
TOYOTA AURIS (_E15_) 1.33 Dual-VVTi (NRE150_, NRE150R)
2009.05
2012.09
1329
1NR-FE
101
(74)
Hatchback
TOYOTA AURIS (_E18_) 1.3 Dual-VVTi (NRE180_, NRE180R)
2012.10
2018.12
1329
1NR-FE
99
(73)
Hatchback
TOYOTA AURIS Kombi (_E18_) 1.3 Dual-VVTi (NRE180_)
2013.07
2018.12
1329
1NR-FE
99
(73)
Kombi
TOYOTA AURIS (_E15_) 1.4 D-4D (NDE150_, NDE150R)
2007.03
2012.09
1364
1ND-TV
90
(66)
Hatchback
TOYOTA AURIS (_E18_) 1.4 D-4D (NDE180_, NDE180R)
2012.10
2018.12
1364
1ND-TV
90
(66)
Hatchback
TOYOTA AURIS Furgon/hatchback (_E15_) 1.4 D-4D (NDE150)
2007.03
2012.09
1364
1ND-TV
90
(66)
Furgon/hatchback
TOYOTA AURIS Kombi (_E18_) 1.4 D-4D (NDE180_)
2013.07
2018.12
1364
1ND-TV
90
(66)
Kombi
TOYOTA AURIS (_E15_) 1.4 (ZZE150_, ZZE150R)
2007.03
2012.09
1398
4ZZ-FE
97
(71)
Hatchback
TOYOTA AURIS (_E15_) 1.6 (ZRE151_, ZRE151R)
2009.05
2012.09
1598
1ZR-FAE
132
(97)
Hatchback
TOYOTA AURIS (_E15_) 1.6 (ZRE151_, ZRE151R)
2007.03
2012.09
1598
1ZR-FE
124
(91)
Hatchback
TOYOTA AURIS (_E18_) 1.6 (ZRE181_, ZRE185_, ZRE185R, ZRE181R)
2012.10
2018.12
1598
1ZR-FAE
132
(97)
Hatchback
TOYOTA AURIS (_E18_) 1.6 D4-D (WWE185_)
2015.04
2018.12
1598
1WW
112
(82)
Hatchback
TOYOTA AURIS Kombi (_E18_) 1.6 (ZRE185_)
2013.07
2018.12
1598
1ZR-FAE
132
(97)
Kombi
TOYOTA AURIS Kombi (_E18_) 1.6 D4-D (WWE185_)
2015.04
2018.12
1598
1WW
112
(82)
Kombi
TOYOTA AURIS (_E15_) 1.8 (ZRE152_, ZRE152)
2009.02
2012.09
1798
2ZR-FAE
147
(108)
Hatchback
TOYOTA AURIS (_E15_) 1.8 (ZRE152)
2006.10
2012.09
1798
2ZR-FAE 2ZR-FE
136
(100)
Hatchback
TOYOTA AURIS (_E15_) 1.8 Hybrid (ZWE150_, ZWE150R)
2010.09
2012.09
1798
2ZR-FXE
136
(100)
Hatchback
TOYOTA AURIS (_E18_) 1.8 Hybrid (ZWE186_, ZWE186R)
2012.10
2018.12
1798
2ZR-FXE
136
(100)
Hatchback
TOYOTA AURIS Kombi (_E18_) 1.8 Hybrid (ZWE186_, ZWE186R, ZWE186H)
2013.07
2018.12
1798
2ZR-FXE
136
(100)
Kombi
TOYOTA AURIS (_E15_) 2.0 D-4D (ADE150_, ADE150R)
2006.10
2012.09
1998
1AD-FTV
126
(93)
Hatchback
TOYOTA AURIS (_E18_) 2.0 D-4D (ADE186_, ADE186R)
2012.10
2015.04
1998
1AD-FTV
124
(91)
Hatchback
TOYOTA AURIS Kombi (_E18_) 2.0 D-4D (ADE186_)
2013.07
2015.04
1998
1AD-FTV
124
(91)
Kombi
TOYOTA AURIS (_E15_) 2.2 D (ADE157_, ADE151_, ADE151R, ADE157R)
2006.11
2012.09
2231
2AD-FHV
177
(130)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Toyota Auris
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W20 1l MAGNATEC

5W20 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.82 
zł
54.96
44.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL473500

Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Grubość [mm] 2
Nazwa Uszczelka korka spustowego oleju
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4.49 
zł
3.95
3.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 1l EDGE

0W20 1l

API SQ ILSAC GF-7
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.17 
zł
68.61
55.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: TOYOTA AURIS – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: TOYOTA AURIS” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: TOYOTA AURIS, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie TOYOTA AURIS bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie TOYOTA AURIS wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta TOYOTA AURIS.

Jak dbać o silnik w aucie TOYOTA AURIS, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie TOYOTA AURIS, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: TOYOTA AURIS – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie TOYOTA AURIS? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta TOYOTA AURIS już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.