Silniki do TOYOTA CELICA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 32 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
TOYOTA CELICA coupe (_A6_) 1.6 (AA63_, AA63R)
1983.12
1985.12
1587
4A-GE
124
(91)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_T16_) 1.6 (AT160_, AT160R)
1986.04
1989.08
1587
4A-L
86
(63)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_T16_) 1.6 GT 16V (AT160_, AT160R)
1986.04
1989.08
1587
4A-GEL
124
(91)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_T18_) 1.6 (AT180)
1989.09
1993.12
1587
4A-FE
105
(77)
coupe
TOYOTA CELICA Hatchback (_T16_) 1.6 (AT160_, AT160R)
1986.04
1989.08
1587
4A-L
86
(63)
Hatchback
TOYOTA CELICA Hatchback (_T16_) 1.6 GT (AT160_, AT160R)
1987.08
1989.08
1587
4A-GELC
116
(85)
Hatchback
TOYOTA CELICA Hatchback (_T16_) 1.6 GT 16V (AT160_, AT160R)
1985.09
1989.08
1587
4A-GEL
124
(91)
Hatchback
TOYOTA CELICA Hatchback (_T16_) 1.6 GTI 16V (AT160_, AT160R)
1988.01
1989.12
1587
4A-GEL
125
(92)
Hatchback
TOYOTA CELICA coupe (_T20_) 1.8 i 16V (AT200)
1993.11
1999.11
1762
7A-FE
116
(85)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_T23_) 1.8
1999.09
2005.09
1794
1ZZ-FE
141
(104)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_T23_) 1.8 16V VT-i (ZZT230_, ZZT230)
1999.08
2005.07
1794
1ZZ-FE
143
(105)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_T23_) 1.8 16V TS (ZZT231_, ZZT231R)
1999.08
2005.09
1796
2ZZ-GE
192
(141)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_A6_) 2.0 (RA63_, RA63R)
1982.01
1985.12
1968
18R-G
120
(88)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_A6_) 2.0 (RA61_, RA61R)
1982.01
1985.12
1972
21R-U
105
(77)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_T16_) 2.0 (ST162_, ST162R)
1987.01
1989.08
1998
3S-GEL
150
(110)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_T16_) 2.0 Turbo 4WD (ST165_, ST165)
1988.03
1989.08
1998
3S-GTE
185
(136)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_T18_) 2.0 (ST182, ST183)
1989.10
1994.01
1998
3S-GE
156
(115)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_T18_) 2.0 4WD (ST185)
1989.10
1994.01
1998
3S-GTE
208
(153)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_T18_) 2.0 4WD (ST185)
1989.10
1993.11
1998
3S-GTE
204
(150)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_T20_) 2.0 i 16V (ST202_, ST202)
1996.04
1999.11
1998
3S-GE
170
(125)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_T20_) 2.0 i 16V (ST202/GT)
1993.11
1999.11
1998
3S-GE
175
(129)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_T20_) 2.0 i Turbo 4WD (ST205)
1994.02
1999.11
1998
3S-GTE
242
(178)
coupe
TOYOTA CELICA Hatchback (_T16_) 2.0 GT (ST162_, ST162R)
1985.09
1989.08
1998
3S-GELC
140
(103)
Hatchback
TOYOTA CELICA Hatchback (_T16_) 2.0 GT (ST162)
1985.08
1989.08
1998
3S-GEL
150
(110)
Hatchback
TOYOTA CELICA kabriolet (_T16_) 2.0 GT (ST162)
1985.08
1989.08
1998
3S-GELC
140
(103)
kabriolet
TOYOTA CELICA kabriolet (_T16_) 2.0 GT (ST162)
1986.10
1989.08
1998
3S-GEL
150
(110)
kabriolet
TOYOTA CELICA kabriolet (_T18_) 2.0 GTi (ST182)
1989.10
1993.11
1998
3S-GE
156
(115)
kabriolet
TOYOTA CELICA kabriolet (_T20_) 2.0 i 16V (ST202)
1993.11
1999.08
1998
3S-GE
170
(125)
kabriolet
TOYOTA CELICA coupe (_T20_) 2.2i 16V (ST204)
1993.09
2164
126
(93)
TOYOTA CELICA coupe (_A4_) 2.8 Supra (MA47_, MA47)
1980.08
1981.07
2759
5M-E
118
(87)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_A6_) 2.8 Supra (MA61_, MA61R)
1981.08
1985.12
2759
5M-GE
170
(125)
coupe
TOYOTA CELICA coupe (_A6_) 2.8 Supra (MA61)
1981.12
1985.12
2759
5M-GE
140
(103)
coupe
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Toyota Celica
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL473500

Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Grubość [mm] 2
Nazwa Uszczelka korka spustowego oleju
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4.49 
zł
3.95
3.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.19 
zł
54.50
44.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: TOYOTA CELICA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: TOYOTA CELICA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: TOYOTA CELICA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie TOYOTA CELICA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie TOYOTA CELICA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta TOYOTA CELICA.

Jak dbać o silnik w aucie TOYOTA CELICA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie TOYOTA CELICA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: TOYOTA CELICA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie TOYOTA CELICA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta TOYOTA CELICA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.