Silniki do TOYOTA HILUX

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 57 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
TOYOTA HILUX IX pick-up (GUN_, TGN_, XPN_) EV All-wheel Drive (XPN225)
2026.01
196
(144)
pick-up
TOYOTA HILUX VIII pick-up (_N1_) 2.4 D (GUN112_, GUN122_, GUN135_, GUN120_, GUN135R,...
2015.05
2393
2GD-FTV
150
(110)
pick-up
TOYOTA HILUX VIII pick-up (_N1_) 2.4 D (GUN135)
2018.10
2393
2GD-FTV
170
(125)
pick-up
TOYOTA HILUX VIII pick-up (_N1_) 2.4 D 4WD (GUN125_, GUN125R)
2015.05
2393
2GD-FTV
150
(110)
pick-up
TOYOTA HILUX VIII pick-up (_N1_) 2.4 D 4WD (GUN125)
2018.10
2393
2GD-FTV
170
(125)
pick-up
TOYOTA HILUX VIII Platforma / podwozie (_N1_) 2.4 D (GUN112_, GUN122_, GUN135_, GUN125_)
2015.07
2393
2GD-FTV
150
(110)
Platforma / podwozie
TOYOTA HILUX VIII Platforma / podwozie (_N1_) 2.4 D 4WD (GUN125_, GUN125R)
2015.07
2393
2GD-FTV
150
(110)
Platforma / podwozie
TOYOTA HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D 4WD (KUN25)
2005.03
2015.05
2494
2KD-FTV
102
(75)
pick-up
TOYOTA HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D (KUN15_, KUN15R)
2006.06
2015.05
2494
2KD-FTV
120
(88)
pick-up
TOYOTA HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D (KUN15, KUN10)
2005.03
2015.05
2494
2KD-FTV
102
(75)
pick-up
TOYOTA HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D 4WD (KUN25_, KUN25R)
2006.06
2015.05
2494
2KD-FTV
120
(88)
pick-up
TOYOTA HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D 4WD (KUN25)
2007.12
2015.05
2494
2KD-FTV
144
(106)
pick-up
TOYOTA HILUX CHAMP 2.7 (AN1P, AN110, AN120)
2023.11
2694
2TR-FE
166
(122)
pick-up
TOYOTA HILUX VIII pick-up (_N1_) 2.7 VVTi (TGN111_, TGN121_, TGN136_, TGN111R, TGN121R,...
2015.05
2694
2TR-FE
166
(122)
pick-up
TOYOTA HILUX VIII pick-up (_N1_) 2.8 D-4D (GUN123_, GUN136_, GUN136)
2015.05
2021.02
2755
1GD-FTV
177
(130)
pick-up
TOYOTA HILUX VIII pick-up (_N1_) 2.8 D-4D 48V MHEV 4WD (GUN126)
2024.03
2755
1GD-FTV
204
(150)
pick-up
TOYOTA HILUX VIII pick-up (_N1_) 2.8 D-4D 4WD (GUN126_, GUN126R)
2015.05
2021.02
2755
1GD-FTV
177
(130)
pick-up
TOYOTA HILUX VIII pick-up (_N1_) 2.8 D-4D 4WD (GUN126)
2020.06
2755
1GD-FTV
204
(150)
pick-up
TOYOTA HILUX VIII pick-up (_N1_) 2.8 D-4D 4WD (GUN126)
2024.11
2755
1GD-FTV
230
(169)
pick-up
TOYOTA HILUX VIII pick-up (_N1_) 2.8 D-4D MHEV 4WD (GUN126)
2024.11
2755
1GD-FTV
230
(169)
pick-up
TOYOTA HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 3.0 D-4D (KUN16)
2006.08
2015.05
2982
1KD-FTV
171
(126)
pick-up
TOYOTA HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 3.0 D-4D 4WD (KUN26)
2005.08
2015.09
2982
1KD-FTV
171
(126)
pick-up
TOYOTA HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 3.0 D-4D 4WD (KUN26)
2008.05
2012.12
2982
1KD-FTV
197
(145)
pick-up
Pokaż więcej
TOYOTA HILUX II pick-up (_N2_) 1,6 (RN20)
1972.05
1978.07
1588
12R
67
(49)
pick-up
TOYOTA HILUX IV pick-up (_N5_, _N6_) 1.8 (YN51, YN56)
1983.08
1989.03
1812
2Y 2Y-C
79
(58)
pick-up
TOYOTA HILUX V pick-up (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 1.8 (YN85, YN90)
1988.09
1998.06
1812
2Y
83
(61)
pick-up
TOYOTA HILUX III pick-up (_N3_, _N4_) 2.0 (RN31, RN41)
1979.01
1983.07
1968
18R
88
(65)
pick-up
TOYOTA HILUX III pick-up (_N3_, _N4_) 2.0 4WD (RN46, RN36)
1979.01
1983.07
1968
18R
88
(65)
pick-up
TOYOTA HILUX IV pick-up (_N5_, _N6_) 2.0 (YN57, YN60)
1983.08
1988.07
1998
3Y
88
(65)
pick-up
TOYOTA HILUX IV pick-up (_N5_, _N6_) 2.0 4WD (YN65_)
1985.01
1988.12
1998
3Y 3Y-C
88
(65)
pick-up
TOYOTA HILUX IV pick-up (_N5_, _N6_) 2.2 4WD (YN67)
1985.11
1989.12
2237
4Y
94
(69)
pick-up
TOYOTA HILUX V pick-up (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 2.2 (YN87_, YN87R)
1989.03
1994.07
2237
4Y
94
(69)
pick-up
TOYOTA HILUX V pick-up (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 2.4 EFI 4WD (RN106_, RN110_, RN106R, RN110R)
1989.01
1997.07
2367
22RE
114
(84)
pick-up
TOYOTA HILUX VI pick-up (_N1_) 2.4 (RZN150, RZN140)
1997.08
2005.07
2438
2RZ-FE
145
(107)
pick-up
TOYOTA HILUX VI pick-up (_N1_) 2.4 i 4WD (RZN14_, RZN16_, RZN19_)
1997.08
2005.10
2438
2RZ-FE
140
(103)
pick-up
TOYOTA HILUX IV pick-up (_N5_, _N6_) 2.4 D (LN51_, LN60, LN56)
1984.01
1988.07
2446
2L
76
(56)
pick-up
TOYOTA HILUX IV pick-up (_N5_, _N6_) 2.4 D (LN51, LN56)
1984.09
1988.07
2446
2L
75
(55)
pick-up
TOYOTA HILUX IV pick-up (_N5_, _N6_) 2.4 D 4WD (LN65)
1983.08
1988.07
2446
2L
75
(55)
pick-up
TOYOTA HILUX IV Platforma / podwozie (_N5_, _N6_) 2.4 D 4WD (LN65)
1984.01
1988.08
2446
2L
75
(55)
Platforma / podwozie
TOYOTA HILUX V pick-up (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 2.4 D (LN85_, LN110, LN90)
1988.09
1997.08
2446
2L
83
(61)
pick-up
TOYOTA HILUX V pick-up (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 2.4 D (LN85, LN90)
1991.10
1997.07
2446
2L
80
(59)
pick-up
TOYOTA HILUX V pick-up (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 2.4 D (LN90_, LN90R)
1995.03
1997.08
2446
2L
79
(58)
pick-up
TOYOTA HILUX V pick-up (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 2.4 D 4WD
1992.04
1997.08
2446
2L
82
(60)
pick-up
TOYOTA HILUX V pick-up (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 2.4 D 4WD (LN105_, LN108_, LN110_)
1994.09
1997.07
2446
2L
75
(55)
pick-up
TOYOTA HILUX V pick-up (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 2.4 D 4WD (LN105, LN110)
1988.09
1997.08
2446
2L
83
(61)
pick-up
TOYOTA HILUX V pick-up (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 2.4 D 4WD (LN110_, LN110R)
1994.01
1997.12
2446
2L
79
(58)
pick-up
TOYOTA HILUX VI pick-up (_N1_) 2.4 D (LN145, LN150)
1997.08
2005.07
2446
2L
79
(58)
pick-up
TOYOTA HILUX VI pick-up (_N1_) 2.4 D (LN150, LN145)
1997.08
2005.04
2446
2L
75
(55)
pick-up
TOYOTA HILUX VI pick-up (_N1_) 2.4 TD 4WD (LN165_, LN170_, LN190_, LN165, LN165H,...
1998.08
2002.01
2446
2L-T
90
(66)
pick-up
TOYOTA HILUX VI pick-up (_N1_) 2.5 D-4D (KDN145, KDN150)
2001.11
2005.07
2494
2KD-FTV
88
(65)
pick-up
TOYOTA HILUX VI pick-up (_N1_) 2.5 D-4D 4WD (KDN165, KDN170, KDN190)
2001.11
2005.07
2494
2KD-FTV
102
(75)
pick-up
TOYOTA HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D (KUN15)
2005.08
2006.10
2494
2KD-FTV
88
(65)
pick-up
TOYOTA HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D 4WD (KUN25_)
2004.11
2005.12
2494
2KD-FTV
128
(94)
pick-up
TOYOTA HILUX VI pick-up (_N1_) 2.8 D 4WD (LN166)
1997.08
2005.07
2779
3L
88
(65)
pick-up
TOYOTA HILUX VII Platforma / podwozie (_N1_, _N2_) 3.0 D 4WD (KUN26)
2005.02
2982
1KD-FTV
171
(126)
Platforma / podwozie
TOYOTA HILUX VI pick-up (_N1_) 3.0 D (LN147, LN152)
1997.08
2005.05
2986
5L
88
(65)
pick-up
TOYOTA HILUX VI pick-up (_N1_) 3.4 4WD
1997.08
2000.07
3378
5VZ-FE
185
(136)
pick-up
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Toyota Hilux
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL473500

Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Grubość [mm] 2
Nazwa Uszczelka korka spustowego oleju
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4.49 
zł
3.95
3.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l Special TEC F

5W30 5l

ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
413.76 
zł
355.84
289.30 zł
(71.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: TOYOTA HILUX – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: TOYOTA HILUX” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: TOYOTA HILUX, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie TOYOTA HILUX bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie TOYOTA HILUX wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta TOYOTA HILUX.

Jak dbać o silnik w aucie TOYOTA HILUX, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie TOYOTA HILUX, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: TOYOTA HILUX – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie TOYOTA HILUX? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta TOYOTA HILUX już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.