Silniki do TOYOTA CAMRY

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 58 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
TOYOTA CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 2.0 (ASV71)
2017.10
1998
6AR-FSE
150
(110)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V5_) 2.0 (ACV51_, ACV51)
2011.09
2014.11
1998
1AZ-FE
148
(109)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V5_) 2.0 (ASV51_)
2015.01
2018.03
1998
6AR-FSE
150
(110)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 2.5 (AXVA70_)
2017.08
2487
A25A-FKS
200
(147)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 2.5 (AXVA70)
2017.08
2487
A25A-FKS
206
(152)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 2.5 Hybrid (AXVH71_, AXVH70, AXVH71R)
2017.08
2487
A25A-FXS
218
(160)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 2.5 Hybrid (AXVH71)
2017.12
2487
A25A-FXS
208
(153)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_VA8_, _VH8_, _V8_) 2.5 Hybrid (AXVH80)
2024.06
2487
1VM A25A-FXS
231
(170)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_VA8_, _VH8_, _V8_) 2.5 Hybrid (AXVH80)
2024.01
2487
A25A-FXS
218
(160)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 2.5 (ASV70_, ASV70R)
2017.08
2494
2AR-FE
181
(133)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V5_) 2.5 (ASV50_, ASV50R)
2011.09
2018.03
2494
2AR-FE
181
(133)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V5_) 2.5 (ASV50_)
2011.10
2018.03
2494
2AR-FE
178
(131)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V5_) 2.5 Hybrid (AVV50_, AVV50R)
2011.09
2017.04
2494
2AR-FXE 2JM
203
(149)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V40) 3.5i DOHC 24V 2GR-FE
2006.01
2014.09
3456
2GR-FE

Sedan
TOYOTA CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 3.5 (GSV70)
2017.10
3456
2GR-FKS
249
(183)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V4_) 3.5 (GSV40_, GSV40R)
2006.01
2011.12
3456
2GR-FE
272
(200)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V4_) 3.5 (GSV40_)
2006.09
2014.12
3456
2GR-FE
277
(204)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V5_) 3.5 (GSV50_)
2011.09
2017.12
3456
2GR-FE
277
(204)
Sedan
Pokaż więcej
TOYOTA CAMRY (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20R)
1986.10
1988.08
1832
1S-L
90
(66)
Sedan
TOYOTA CAMRY Kombi (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20RG)
1986.11
1989.08
1832
1S
90
(66)
Kombi
TOYOTA CAMRY Liftback (_V1_) 1.8 (SV10_, SV10R)
1983.02
1986.10
1832
1S-L
90
(66)
Hatchback
TOYOTA CAMRY Sedan (_V1_) 1.8 (SV10_, SV10R)
1983.02
1986.10
1832
1S-L
90
(66)
Sedan
TOYOTA CAMRY Liftback (_V1_) 1.8 Turbo-D (CV10_, CV10R)
1982.10
1986.10
1839
1C-TL
73
(54)
Hatchback
TOYOTA CAMRY Sedan (_V1_) 1.8 Turbo-D (CV10_, CV10R)
1982.10
1986.10
1839
1C-TL 1C-TLC
73
(54)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 Turbo-D (CV20_, CV20)
1986.10
1991.05
1974
2C-T
86
(63)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 Turbo-D (CV20_, CV20)
1986.11
1991.05
1974
2C-T
84
(62)
Sedan
TOYOTA CAMRY Kombi (_V2_) 2.0 Turbo-D (CV20_, CV20)
1988.11
1991.05
1974
2C-T
86
(63)
Kombi
TOYOTA CAMRY Kombi (_V2_) 2.0 Turbo-D (CV20_, CV20)
1986.11
1991.05
1974
2C-T
84
(62)
Kombi
TOYOTA CAMRY Liftback (_V1_) 2.0 (SV11_)
1983.01
1986.12
1995
2S-ELC
99
(73)
Hatchback
TOYOTA CAMRY Sedan (_V1_) 2.0 (SV11_, SV11R)
1983.02
1986.10
1995
2S-EL
107
(79)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V1_) 2.0 (SV11_)
1983.02
1986.12
1995
2S-E 2S-ELC
99
(73)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 (SV21_, SV21)
1986.11
1991.05
1998
3S-FE
128
(94)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 (SV21_, SV21R)
1986.11
1993.02
1998
3S-FE
121
(89)
Sedan
TOYOTA CAMRY Kombi (_V2_) 2.0 (SV21_, SV21)
1986.11
1991.05
1998
3S-FE
128
(94)
Kombi
TOYOTA CAMRY Kombi (_V2_) 2.0 (SV21_, SV21RG)
1986.11
1993.02
1998
3S-FE
121
(89)
Kombi
TOYOTA CAMRY Sedan (_V3_) 2.0 (ACV31_, ACV31)
2001.08
2006.11
1998
1AZ-FE
150
(110)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V3_) 2.0i 16V
2004.06
1998
150
(110)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V1_) 2.2 (SDV10, SXV10)
1993.02
1997.08
2164
5S-FE
126
(93)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V1_) 2.2 (SXV10_, SXV10R)
1991.06
1996.07
2164
5S-FE
136
(100)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.2 (SXV20_, SXV20)
1996.08
2001.11
2164
5S-FE
131
(96)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.2 (SXV20)
1997.08
2002.09
2164
5S-FE
126
(93)
Sedan
TOYOTA CAMRY Kombi (_V1_) 2.2 (SXV10_, SXV10R)
1991.09
1996.07
2164
5S-FE
136
(100)
Kombi
TOYOTA CAMRY (_V40) 2.4i 16V (ACV40)
2006.01
2362
152
(112)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V3_) 2.4 (ACV30, ACV36)
2001.11
2006.11
2362
2AZ-FE
152
(112)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V4_) 2.4 (ACV40_, ACV40R)
2006.01
2011.09
2362
2AZ-FE
167
(123)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V4_) 2.4 (ACV40_)
2006.01
2011.09
2362
2AZ-FE
173
(127)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V4_) 2.4 (ACV40)
2006.01
2011.09
2362
2AZ-FE
158
(116)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V4_) 2.4 Hybrid (AHV40R)
2006.01
2011.09
2362
2AZ-FXE
190
(140)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V4_) 2.5 (ASV40_)
2010.01
2011.09
2494
2AR-FE
175
(129)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.5 (VZV21_, VZV21R)
1986.10
1991.06
2507
2VZ-FE
160
(118)
Sedan
TOYOTA CAMRY Kombi (_V2_) 2.5 (VZV21_, VZV21R)
1986.11
1991.05
2507
2VZ-FE
160
(118)
Kombi
TOYOTA CAMRY (_V1_) 3.0 (VCV10_, VCV10R)
1991.06
1996.08
2959
3VZ-FE
188
(138)
Sedan
TOYOTA CAMRY Kombi (_V1_) 3.0 (VCV10_, VCV10R)
1991.09
1996.07
2959
3VZ-FE
188
(138)
Kombi
TOYOTA CAMRY (_V1_) 3.0i 24V (MCV10)
1993.08
2995
184
(135)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V2_) 3.0 24V (MCV20_, MCV20, MCV10)
1996.08
2001.11
2995
1MZ-FE
190
(140)
Sedan
TOYOTA CAMRY (_V2_) 3.0 V6 (MCV20_, MCV20R)
1996.08
2001.11
2995
1MZ-FE
184
(135)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V3_) 3.0 (MCV30_, MCV30R)
2001.08
2006.11
2995
1MZ-FE
186
(137)
Sedan
TOYOTA CAMRY Sedan (_V3_) 3.3 (MCV31_, MCV31)
2003.07
2006.02
3311
3MZ-FE
224
(165)
Sedan
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Toyota Camry
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 5l Quartz INEO

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
254.57 
zł
239.30
194.55 zł
(47.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W20 1l MAGNATEC

5W20 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.82 
zł
54.96
44.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL473500

Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Grubość [mm] 2
Nazwa Uszczelka korka spustowego oleju
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4.49 
zł
3.95
3.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l Mobil 1 syntetyczny

5W30 1l

API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.95 
zł
71.56
58.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W20 5l Special TEC AA

5W20 5l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
356.65 
zł
306.73
249.37 zł
(61.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W20 5l SYNPOWER

5W20 5l

API SN
ACEA A1 B1
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
353.94 
zł
295.54
240.28 zł
(59.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Korek spustowy oleju EL952850

Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Długość [mm] 21
Rozmiar klucza [mm] 14
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
14.61 
zł
13.89
11.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: TOYOTA CAMRY – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: TOYOTA CAMRY” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: TOYOTA CAMRY, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie TOYOTA CAMRY bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie TOYOTA CAMRY wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta TOYOTA CAMRY.

Jak dbać o silnik w aucie TOYOTA CAMRY, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie TOYOTA CAMRY, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: TOYOTA CAMRY – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie TOYOTA CAMRY? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta TOYOTA CAMRY już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.