Silniki do TOYOTA RAV 4

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 69 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) Electric (QEA38)
2012.12
2014.08
EM
156
(115)
SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 (ZSA35_, ZSA35R)
2008.12
2013.06
1987
3ZR-FAE
158
(116)
SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 (ZSA35)
2009.03
2013.06
1987
3ZR-FAE
148
(109)
SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 4WD (ZSA30_, ZSA30R)
2008.12
2013.06
1987
3ZR-FAE
158
(116)
SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 4WD (ZSA30)
2009.03
2013.06
1987
3ZR-FAE
148
(109)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.0 (ZSA42)
2012.12
2019.09
1987
3ZR-FE
143
(105)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.0 (ZSA42)
2012.12
2019.09
1987
3ZR-FE
146
(107)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.0 4WD (ZSA44_, ZSA44R)
2012.12
2018.10
1987
3ZR-FAE
151
(111)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.0 4WD (ZSA44_)
2015.04
2018.10
1987
3ZR-FAE
151
(112)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.0 4WD (ZSA44)
2012.12
2019.09
1987
3ZR-FE
146
(107)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV VAN (_A4_) 2.0 VVTi 4WD (ZSA44)
2012.12
2018.11
1987
3ZR-FAE
152
(112)
Furgon/SUV
TOYOTA RAV 4 IV VAN (_A4_) 2.0 VVTi 4WD (ZSA44)
2012.12
2018.11
1987
3ZR-FAE
151
(111)
Furgon/SUV
TOYOTA RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.0 (MXAA52)
2018.12
1987
M20A-FKS
175
(129)
SUV
TOYOTA RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.0 AWD (MXAA54)
2018.12
1987
M20A-FKS
175
(129)
SUV
TOYOTA RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.0 VVTi (MXAA52)
2018.12
1987
M20A-FKS
150
(110)
SUV
TOYOTA RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.0 VVTi (MXAA52)
2018.12
1987
M20A-FKS
173
(127)
SUV
TOYOTA RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.0 VVTi AWD (MXAA54)
2018.12
1987
M20A-FKS
150
(110)
SUV
TOYOTA RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.0 VVTi AWD (MXAA54)
2019.02
1987
M20A-FKS
173
(127)
SUV
TOYOTA RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 2.0 VVTi (MXAA52)
2018.12
1987
M20A-FKS
175
(129)
Furgon/SUV
TOYOTA RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 2.0 VVTi AWD (MXAA54)
2018.12
1987
M20A-FKS
175
(129)
Furgon/SUV
TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.0 D (WWA42_)
2015.10
2018.11
1995
2WW
143
(105)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV VAN (_A4_) 2.0 D4d (WWA42)
2015.10
2018.11
1995
2WW
143
(105)
Furgon/SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 4WD (ACA30_, ACA30R)
2006.02
2013.06
1998
1AZ-FE
152
(112)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.0 D (ALA40_, ALA40R)
2012.12
2018.11
1998
1AD-FTV
124
(91)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.0 D 4WD (ALA41_)
2013.01
2018.11
1998
1AD-FTV
124
(91)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV VAN (_A4_) 2.0 D4d (ALA40)
2012.12
2018.11
1998
1AD-FTV
124
(91)
Furgon/SUV
TOYOTA RAV 4 IV VAN (_A4_) D4d 4WD (ALA41)
2013.11
2018.11
1998
1AD-FTV
124
(91)
Furgon/SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D (ALA35_)
2008.12
2013.06
2231
2AD-FHV 2AD-FTV
150
(110)
SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R)
2008.12
2013.06
2231
2AD-FHV 2AD-FTV
150
(110)
SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R)
2006.02
2013.06
2231
2AD-FHV
177
(130)
SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R)
2006.02
2012.12
2231
2AD-FTV
136
(100)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.2 D 4WD (ALA49)
2012.12
2019.09
2231
2AD-FHV 2AD-FTV
150
(110)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV VAN (_A4_) 2.2 D4d 4WD (ALA49)
2012.12
2018.11
2231
2AD-FTV
150
(110)
Furgon/SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.4 (ACA36, ACA38)
2005.11
2013.12
2362
2AZ-FE
170
(125)
SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.4 4WD (ACA31, ACA33)
2005.11
2013.06
2362
2AZ-FE
170
(125)
SUV
TOYOTA RAV 4 MK VI (_A6_) 2.5 HEV
2025.12
2487
1VM A25A-FXS
186
(137)
SUV
TOYOTA RAV 4 MK VI (_A6_) 2.5 HEV E-Four
2026.01
2487
A25A-FXS
222
(163)
SUV
TOYOTA RAV 4 MK VI (_A6_) 2.5 HYBRID
2026.02
2487
A25A-FXS
185
(136)
SUV
TOYOTA RAV 4 MK VI (_A6_) 2.5 HYBRID E-Four (AXAL64)
2026.02
2487
A25A-FXS
194
(143)
SUV
TOYOTA RAV 4 MK VI (_A6_) 2.5 Plug-in Hybrid 270 (AXAL62)
2026.02
2487
A25A-FXS
272
(200)
SUV
TOYOTA RAV 4 MK VI (_A6_) 2.5 Plug-in Hybrid 300 E-Four (AXAL64)
2026.02
2487
A25A-FXS
309
(227)
SUV
TOYOTA RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.5 Hybrid (AXAH52)
2018.12
2487
A25A-FXS
218
(160)
SUV
TOYOTA RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.5 Hybrid AWD (AXAH54, AXAL54)
2018.12
2487
A25A-FXS
222
(163)
SUV
TOYOTA RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.5 Hybrid AWD (AXAP54, AXAP54L)
2020.09
2487
A25A-FXS
306
(225)
SUV
TOYOTA RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.5 VVTi AWD (AXAA54)
2018.12
2487
A25A-FKS
203
(149)
SUV
TOYOTA RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 2.5 Hybrid (AXAH52)
2018.12
2487
A25A-FXS
218
(160)
Furgon/SUV
TOYOTA RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 2.5 Hybrid AWD (AXAH54)
2018.12
2487
A25A-FXS
222
(163)
Furgon/SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.5 (ASA38)
2008.11
2013.06
2494
2AR-FE
180
(132)
SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.5 4WD (ASA33)
2008.11
2013.06
2494
2AR-FE
180
(132)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.5 (ASA42)
2012.12
2018.11
2494
2AR-FE
180
(132)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.5 4WD (ASA44)
2012.12
2018.10
2494
2AR-FE
180
(132)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.5 Hybrid (AVA42_)
2015.11
2018.11
2494
2AR-FXE
197
(145)
SUV
TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.5 Hybrid 4WD (AVA44, AVA44_)
2015.11
2018.11
2494
2AR-FXE
197
(145)
SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 3.5 4WD (GSA33)
2005.11
2012.12
3456
2GR-FE
273
(201)
SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 3.5 4WD (GSA33W)
2005.11
2012.12
3456
2GR-FE
280
(206)
SUV
Pokaż więcej
TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 1.8 (ZCA25_, ZCA26_, ZCA25W, ZCA26W)
2000.08
2005.11
1794
1ZZ-FE
125
(92)
SUV
TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.0 D 4WD (CLA20_, CLA21_, CLA20R, CLA21R)
2001.05
2005.11
1995
1CD-FTV
116
(85)
SUV
TOYOTA RAV 4 I (_A1_) 2.0
1995.09
1997.12
1998
3S-FE
121
(89)
SUV
TOYOTA RAV 4 I (_A1_) 2.0 (SXA15G, SXA16_, SXA16G)
1997.06
1999.09
1998
3S-FE
135
(99)
SUV
TOYOTA RAV 4 I (_A1_) 2.0 4WD (SXA10, SXA11)
1994.06
2000.06
1998
3S-FE
129
(95)
SUV
TOYOTA RAV 4 I (_A1_) 2.0 4WD (SXA10, SXA11)
1996.07
2000.06
1998
3S-FE
128
(94)
SUV
TOYOTA RAV 4 I (_A1_) 2.0 4WD (SXA10)
1994.01
1999.09
1998
3S-FE
135
(99)
SUV
TOYOTA RAV 4 I Cabrio (_A1_) 2.0 4WD (SXA10)
1997.12
2000.06
1998
3S-FE
129
(94)
SUV
TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.0 (ACA26)
2000.09
2003.12
1998
1AZ-FE
150
(110)
SUV
TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.0 4WD (ACA21, ACA20)
2000.05
2005.11
1998
1AZ-FE
150
(110)
SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30)
2005.11
2010.12
2231
2AD-FTV
133
(98)
SUV
TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.4 (ACA28)
2000.08
2005.11
2362
2AZ-FE
163
(120)
SUV
TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.4 4WD (ACA23, ACA22)
2003.08
2005.11
2362
2AZ-FE
152
(112)
SUV
TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.4 i 16V
2005.11
2008.12
2362
2AZ-FE
152
(112)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Toyota Rav 4

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL473500

Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Grubość [mm] 2
Nazwa Uszczelka korka spustowego oleju
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4.49 
zł
3.95
3.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 4l SYNPOWER

5W30 4l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
288.82 
zł
241.17
196.07 zł
(60.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l Mobil 1 syntetyczny

5W30 1l

API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.95 
zł
71.56
58.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Korek spustowy oleju EL952850

Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Długość [mm] 21
Rozmiar klucza [mm] 14
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
14.61 
zł
13.89
11.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Śruba układu wydechowego EL584560

Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1
Długość śruby [mm] 25 35
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.53 
zł
5.68
4.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: TOYOTA RAV 4 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: TOYOTA RAV 4” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: TOYOTA RAV 4, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie TOYOTA RAV 4 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie TOYOTA RAV 4 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta TOYOTA RAV 4.

Jak dbać o silnik w aucie TOYOTA RAV 4, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie TOYOTA RAV 4, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: TOYOTA RAV 4 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie TOYOTA RAV 4? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta TOYOTA RAV 4 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.