Silniki do VOLVO S80

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 56 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
VOLVO S80 II (124) 1.6 D DRIVe
2010.01
2011.12
1560
D 4164 T
109
(80)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 1.6 DRIVe
2011.06
2014.01
1560
D 4162 T
114
(84)
Sedan
VOLVO S80 II (124) T4
2010.10
2014.04
1596
B 4164 T
180
(132)
Sedan
VOLVO S80 II (124) T4F
2011.05
2014.01
1596
B 4164 T2
180
(132)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 2.0 Drive- E
2014.12
2016.12
1969
B 4204 T11
245
(180)
Sedan
VOLVO S80 II (124) D4
2013.09
2016.12
1969
D 4204 T5
181
(133)
Sedan
VOLVO S80 II (124) T5
2014.01
2016.12
1969
B 4204 T15
220
(162)
Sedan
VOLVO S80 II (124) T5
2013.09
2014.05
1969
B 4204 T11
245
(180)
Sedan
VOLVO S80 II (124) D3 / D4
2010.01
2016.12
1984
D 5204 T2 D 5204 T3
163
(120)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 2.0
2008.01
2012.09
1999
B 4204 S3
146
(107)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel
2008.01
2011.12
1999
B 4204 S4
146
(107)
Sedan
VOLVO S80 II (124) T5
2010.10
2016.12
1999
B 4204 T7
241
(177)
Sedan
VOLVO S80 II (124) D5
2010.01
2011.12
2400
D 5244 T10
205
(151)
Sedan
VOLVO S80 II (124) D5
2011.06
2015.04
2400
D 5244 T11 D 5244 T15
215
(158)
Sedan
VOLVO S80 II (124) D5 AWD
2010.01
2011.12
2400
D 5244 T10
205
(151)
Sedan
VOLVO S80 II (124) D5 AWD
2011.06
2015.04
2400
D 5244 T15
215
(158)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 2.5 T
2012.01
2016.04
2497
B 5254 T12
254
(187)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 2.5 T
2012.09
2016.12
2497
B 5254 T14
249
(183)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 2.5 T
2006.03
2011.12
2521
B 5254 T6
200
(147)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 2.5 T
2010.01
2012.12
2521
B 5254 T10
231
(170)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel
2008.05
2011.12
2521
B 5254 T8
200
(147)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel
2010.01
2011.12
2521
B 5254 T11
231
(170)
Sedan
VOLVO S80 II (124) T6 AWD
2010.10
2015.12
2953
B 6304 T4
305
(224)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 3.2
2010.01
2014.12
3192
B 6324 S5
243
(179)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 3.2 AWD
2010.01
2014.12
3192
B 6324 S5
243
(179)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 4.4 V8 AWD
2006.03
2012.03
4414
B 8444 S
316
(232)
Sedan
Pokaż więcej
VOLVO S80 I (184) 2.0
1998.06
2006.07
1984
B 5204 T4
163
(120)
Sedan
VOLVO S80 I (184) 2.0 T
1999.12
2006.07
1984
B 5204 T5
180
(132)
Sedan
VOLVO S80 I (184) 2.0 T
1998.06
2006.07
1984
B 5204 T3
226
(166)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 2.0 TDi
2008.02
2011.03
1998
D 4204 T
136
(100)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 2.0 T
2010.01
2011.05
1999
B 4204 T6
203
(149)
Sedan
VOLVO S80 I (184) 2.3 R
2000.04
2005.08
2319
B 5234 T7
265
(195)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 2.4 D
2010.01
2011.03
2400
D 5244 T14
175
(129)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 2.4 D
2006.03
2011.03
2400
D 5244 T19 D 5244 T5
163
(120)
Sedan
VOLVO S80 II (124) D5
2006.03
2009.08
2400
D 5244 T4
185
(136)
Sedan
VOLVO S80 II (124) D5 AWD
2007.01
2009.05
2400
D 5244 T4
185
(136)
Sedan
VOLVO S80 I (184) 2.4 D
2001.10
2006.07
2401
D 5244 T2
131
(96)
Sedan
VOLVO S80 I (184) D5
2001.08
2006.07
2401
D 5244 T
163
(120)
Sedan
VOLVO S80 I (184) 2.4
1999.01
2006.07
2435
B 5244 S
170
(125)
Sedan
VOLVO S80 I (184) 2.4
1999.01
2006.07
2435
B 5244 S2
140
(103)
Sedan
VOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (CNG)
2001.09
2006.07
2435
B 5244 SG2
140
(103)
Sedan
VOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (LPG)
2001.09
2006.07
2435
B 5244 SG
140
(103)
Sedan
VOLVO S80 I (184) 2.4 T
2000.06
2006.07
2435
B 5244 T3
200
(147)
Sedan
VOLVO S80 I (184) T5 AWD
2000.04
2003.09
2435
B 5244 T3
200
(147)
Sedan
VOLVO S80 I (184) 2.5 TDI
1999.01
2006.07
2460
D 5252 T
140
(103)
Sedan
VOLVO S80 I (184) 2.5 T
2003.03
2006.07
2521
B 5254 T2
210
(154)
Sedan
VOLVO S80 I (184) 2.5 T AWD
2003.07
2006.07
2521
B 5254 T2
210
(154)
Sedan
VOLVO S80 I (184) T6
1998.05
2001.12
2783
B 6284 T
272
(200)
Sedan
VOLVO S80 I (184) 2.9
1999.03
2006.07
2922
B 6294 S
200
(147)
Sedan
VOLVO S80 I (184) 2.9
1998.05
2006.07
2922
B 6304 S3
204
(150)
Sedan
VOLVO S80 I (184) 3.0
2001.06
2006.07
2922
B 6294 S2
196
(144)
Sedan
VOLVO S80 I (184) T6
2001.06
2006.07
2922
B 6294 T
272
(200)
Sedan
VOLVO S80 II (124) T6 AWD
2007.01
2010.12
2953
B 6304 T2
286
(210)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 3.2
2006.03
2010.12
3192
B 6324 S
238
(175)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 3.2 AWD
2007.01
2010.12
3192
B 6324 S
238
(175)
Sedan
VOLVO S80 II (124) 3.2 Flexifuel AWD
2009.01
2010.03
3192
B 6324 S
241
(177)
Sedan
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Volvo S80
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 0W30 1l EDGE

0W30 1l

API SL CF
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
82.40 
zł
73.25
59.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.42 
zł
52.95
43.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.50 
zł
53.79
43.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 1l USVO

5W40 1l

API SP SN+
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
101.11 
zł
85.44
69.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
81.17 
zł
64.12
52.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: VOLVO S80 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: VOLVO S80” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: VOLVO S80, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie VOLVO S80 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie VOLVO S80 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta VOLVO S80.

Jak dbać o silnik w aucie VOLVO S80, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie VOLVO S80, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: VOLVO S80 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie VOLVO S80? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta VOLVO S80 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.