Łożyska
A~5010958
TIMKEN
Łożysko 60x95x11mm 16012 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 95
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
88.92
zł 72.91
59.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
EZO
Łożysko 6x17x6mm 606.2RS.C3 /EZO/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 6
Średnica zewnętrzna [mm] 17
Szerokość [mm] 6
Cena katalogowa  
24.35
zł 20.33
16.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 50x110x29,25mm 30310 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 29.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
65.92
zł 65.92
53.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FERSA
Łożysko 6307NR /FERSA/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 21
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
37.18
zł 32.68
26.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm K 6205-2RS UD205 SET 10
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
177.48
zł 177.48
144.29 zł
(17.75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FLURO
Łożysko 25x47x15mm GE25SX/GAC 25 S /FLURO/
Rodzaj łożyskowania skośne przegubowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
131.70
zł 131.70
107.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko kulkowe 17,653x47x17,7mm PFI 204KRR2C3 /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 17.653
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 17.7
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
29.10
zł 29.10
23.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 50x110x27mm 6310-2Z-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 27
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
63.46
zł 63.46
51.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 38,1x80x21mm YEL 208-108-2F /SKF/
Rodzaj łożyskowania samonastawne kulkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 38.1
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 21
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
224.18
zł 224.18
182.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko UCF 211 /ZVL/
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 162
Szerokość [mm] 55.6
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
163.89
zł 163.89
133.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko 18x24x12mm NB-103R /PFI/
Rodzaj łożyskowania igiełkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 18
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
10.59
zł 10.59
8.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko PC406200206CS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 20.6
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
48.52
zł 48.52
39.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko 30x62x48mm PW30620048CSHD /PFI/
Rodzaj łożyskowania stożkowe dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 48
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
109.47
zł 109.47
89.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 1309-K-TVH-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 25
Cena katalogowa  
258.52
zł 219.22
178.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko 15x43x13mm 949100-3190 /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
28.36
zł 28.36
23.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
377.59
zł 313.39
254.79 zł
(31.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
611.92
zł 507.90
412.93 zł
(50.79 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 40x90x23mm 6308-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 23
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
125.95
zł 125.95
102.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
393.72
zł 322.85
262.48 zł
(32.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 40x68x15mm 6008 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
103.32
zł 103.32
84.00 zł
(10.33 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 40x68x15mm 6008-2Z /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
115.68
zł 115.68
94.05 zł
(11.57 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 50x80x16mm 6010 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
143.93
zł 143.93
117.02 zł
(14.39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
139.48
zł 139.48
113.40 zł
(6.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
100.64
zł 100.64
81.82 zł
(10.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 10x35x11mm 6300-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
132.42
zł 132.42
107.66 zł
(6.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x52x15mm 6304-2Z /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
162.45
zł 162.45
132.07 zł
(8.12 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 65x140x33mm 6313 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 140
Szerokość [mm] 33
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
83.15
zł 83.15
67.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko XGGE25KRRB /SKF/
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 44.3
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
89.25
zł 89.25
72.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko YEL 207-2F /SKF/
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 51.1
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
138.52
zł 138.52
112.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 55x100x55,6mm UC211 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 55.6
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
88.82
zł 88.82
72.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
33 z 152
następna



