Dostępność


Cena



Miejsce zabudowy

49
47
39
32

Łożyska

A~5010958

FAG
Łożysko 25x47x12mm 6005 /FAG/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
16.80 
zł
14.24
11.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FAG
Łożysko 62201-2RS-C3 /FAG/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 14
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
63.34 
zł
53.71
43.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FAG
Łożysko 6302-C3 /FAG/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
22.69 
zł
19.25
15.65 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FERSA
Łożysko 25x72x19mm 6306/252RS/C3 /FERSA/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
51.00 
zł
43.86
35.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko kulkowe zwykłe 4x13x5mm PFI 624-2RS-C3 /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 4
Średnica zewnętrzna [mm] 13
Szerokość [mm] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
9.31 
zł
9.31
7.57 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe 38,892x80x27,5mm PFI 88128R /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 38.892
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 27.5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
74.54 
zł
74.54
60.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 15x42x15mm PFI B15-48D /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 15
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
8.13 
zł
8.13
6.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko 30x72x20,7mm PBB13255 /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 20.7
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
73.09 
zł
73.09
59.42 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 35x80x28mm PFI PW35800028/21CS /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 28
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
57.79 
zł
57.79
46.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 40x90x28mm PFI PW40900028/23CS /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 28
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
72.02 
zł
72.02
58.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 40x94x31mm PFI PW40940031/26CS /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 94
Szerokość [mm] 31
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
84.49 
zł
84.49
68.69 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SKF
Łożysko przemysłowe 15x32x9mm 6002-2RS /SKF/10PC

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
186.53 
zł
154.82
125.87 zł
(15.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SKF
Łożysko 17x35x10mm 6003-2RS /SKF/10PC

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
179.95 
zł
149.36
121.43 zł
(14.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SKF
Łożysko 15x35x11mm 6202-2Z /SKF/10PC

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
133.74 
zł
111.01
90.25 zł
(11.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Łożysko przemysłowe 85x150x28mm 6217-2RS /SKF/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 150
Szerokość [mm] 28
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
420.66 
zł
420.66
342.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SKF
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS /SKF/10PC

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
280.07 
zł
232.46
188.99 zł
(23.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

TIMKEN
Łożysko 15x32x9mm 6002-2RS-C3 /TIMKEN/10PC

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
141.87 
zł
116.33
94.58 zł
(11.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

TIMKEN
Łożysko 12x37x12mm 6301-2RS /TIMKEN/10PC

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Szerokość [mm] 12
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
164.39 
zł
134.80
109.59 zł
(13.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 17x35x8mm 16003 /ZVL/ SET 20

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 8
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
132.42 
zł
132.42
107.66 zł
(6.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 10x26x8mm 6000-C3 /ZVL/ SET 20

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 8
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
74.16 
zł
74.16
60.29 zł
(3.71 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 20x42x12mm 6004 /ZVL/ SET 20

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
98.88 
zł
98.88
80.39 zł
(4.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 65x100x18mm 6013-2RS-C3 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 18
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
313.33 
zł
313.33
254.74 zł
(31.33 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 10x22x6mm 61900-2RS /ZVL/ SET 20

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 6
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
74.16 
zł
74.16
60.29 zł
(3.71 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 50x72x12mm 61910 /ZVL/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 12
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
28.30 
zł
28.30
23.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 35x72x17mm 6207 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 17
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
123.60 
zł
123.60
100.49 zł
(12.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 60x110x22mm 6212 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 22
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
344.30 
zł
344.30
279.92 zł
(34.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 30x62x20mm 62206-2RS /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 20
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
211.02 
zł
211.02
171.56 zł
(21.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 12x37x12mm 6301 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Szerokość [mm] 12
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
49.43 
zł
49.43
40.19 zł
(4.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 15x42x13mm 6302-2Z /ZVL/ SET 20

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
132.42 
zł
132.42
107.66 zł
(6.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 25x62x17mm 6305-C3 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
102.41 
zł
102.41
83.26 zł
(10.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 45 z 155 następna