Dostępność


Cena



Miejsce zabudowy

48
46
39
31

Łożyska

A~5010958

PFI
Łożysko dwurzędowe, kulkowe skośne 52x91x40mm PFI PW52910040CSM /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 52
Średnica zewnętrzna [mm] 91
Szerokość [mm] 40
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
161.22 
zł
161.22
131.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko dwurzędowe, kulkowe skośne 54x90x50mm PFI PW54900050CSM /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 54
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 50
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
185.83 
zł
185.83
151.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko 55x90x54mm PW55900054CSHDM /PFI/

Rodzaj łożyskowania stożkowe dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 54
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
211.18 
zł
211.18
171.69 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Łożysko przemysłowe 12x32x15,9mm 3201 A-2RS1TN9/MT33 /SKF/

Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 15.9
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
169.35 
zł
169.35
137.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Łożysko 85x180x73mm BA2B 309894 C /SKF/

Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne
Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 180
Szerokość [mm] 73
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
4 357.99 
zł
4 357.99
3 543.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 12x32x15,9mm 3201-2RS /ZVL/

Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 15.9
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
35.68 
zł
35.68
29.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

ZVL
Łożysko 3204-2RS /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 20.6
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
373.10 
zł
373.10
303.33 zł
(37.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FAG
Łożysko 2203-2RS-TVH /FAG/

Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 16
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
108.22 
zł
91.77
74.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 35x72x23mm 2207-2RS /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 23
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
352.27 
zł
352.27
286.40 zł
(35.23 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FAG
Łożysko 62201-2RS-C3 /FAG/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 14
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
63.34 
zł
53.71
43.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FERSA
Łożysko 25x72x19mm 6306/252RS/C3 /FERSA/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
51.00 
zł
43.86
35.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko kulkowe zwykłe 4x13x5mm PFI 624-2RS-C3 /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 4
Średnica zewnętrzna [mm] 13
Szerokość [mm] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
9.31 
zł
9.31
7.57 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe 38,892x80x27,5mm PFI 88128R /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 38.892
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 27.5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
74.54 
zł
74.54
60.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 15x42x15mm PFI B15-48D /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 15
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
8.13 
zł
8.13
6.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 17x62x17,6mm PFI B17-126D /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17.6
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
71.17 
zł
71.17
57.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko 30x72x20,7mm PBB13255 /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 20.7
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
73.09 
zł
73.09
59.42 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 35x80x28mm PFI PW35800028/21CS /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 28
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
57.79 
zł
57.79
46.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 40x90x28mm PFI PW40900028/23CS /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 28
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
72.02 
zł
72.02
58.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 40x94x31mm PFI PW40940031/26CS /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 94
Szerokość [mm] 31
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
84.49 
zł
84.49
68.69 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SKF
Łożysko przemysłowe 15x32x9mm 6002-2RS /SKF/10PC

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
186.53 
zł
154.82
125.87 zł
(15.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SKF
Łożysko 17x35x10mm 6003-2RS /SKF/10PC

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
179.95 
zł
149.36
121.43 zł
(14.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SKF
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS /SKF/10PC

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
248.46 
zł
206.22
167.66 zł
(20.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SKF
Łożysko 15x35x11mm 6202-2Z /SKF/10PC

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
133.74 
zł
111.01
90.25 zł
(11.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SKF
Łożysko przemysłowe 20x47x14mm 6204-2RS-C3 /SKF/10PC

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
241.88 
zł
200.76
163.22 zł
(20.08 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Łożysko przemysłowe 85x150x28mm 6217-2RS /SKF/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 150
Szerokość [mm] 28
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
420.66 
zł
420.66
342.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SKF
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS /SKF/10PC

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
280.07 
zł
232.46
188.99 zł
(23.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

TIMKEN
Łożysko 15x32x9mm 6002-2RS-C3 /TIMKEN/10PC

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
141.87 
zł
116.33
94.58 zł
(11.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

TIMKEN
Łożysko 12x37x12mm 6301-2RS /TIMKEN/10PC

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Szerokość [mm] 12
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
164.39 
zł
134.80
109.59 zł
(13.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 17x35x8mm 16003 /ZVL/ SET 20

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 8
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
132.42 
zł
132.42
107.66 zł
(6.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 10x26x8mm 6000-C3 /ZVL/ SET 20

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 8
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
74.16 
zł
74.16
60.29 zł
(3.71 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 45 z 152 następna