Dostępność


Cena



Miejsce zabudowy

48
46
39
31

Łożyska

A~5010958

ZVL
Łożysko 20x42x12mm 6004 /ZVL/ SET 20

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
98.88 
zł
98.88
80.39 zł
(4.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 65x100x18mm 6013-2RS-C3 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 18
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
313.33 
zł
313.33
254.74 zł
(31.33 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 10x22x6mm 61900-2RS /ZVL/ SET 20

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 6
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
74.16 
zł
74.16
60.29 zł
(3.71 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 35x72x17mm 6207 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 17
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
123.60 
zł
123.60
100.49 zł
(12.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 60x110x22mm 6212 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 22
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
344.30 
zł
344.30
279.92 zł
(34.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 30x62x20mm 62206-2RS /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 20
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
211.02 
zł
211.02
171.56 zł
(21.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 12x37x12mm 6301 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Szerokość [mm] 12
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
49.43 
zł
49.43
40.19 zł
(4.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 15x42x13mm 6302-2Z /ZVL/ SET 20

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
132.42 
zł
132.42
107.66 zł
(6.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 25x62x17mm 6305-C3 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
102.41 
zł
102.41
83.26 zł
(10.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

ZVL
Łożysko 30x72x19mm 6306 /ZVL/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
19.90 
zł
19.90
16.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 80x170x39mm 6316-2Z-C3 /ZVL/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 80
Średnica zewnętrzna [mm] 170
Szerokość [mm] 39
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
193.05 
zł
193.05
156.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 100x215x47mm 6320 /ZVL/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 100
Średnica zewnętrzna [mm] 215
Szerokość [mm] 47
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
346.07 
zł
346.07
281.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
10 szt.
Cena katalogowa  
130.23 
zł
117.21
95.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Łożysko 38,125x90x30mm 210-KRR-B-AH02 /INA/

Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 38.125
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 30
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
603.60 
zł
504.00
409.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Łożysko 33x72x37,7mm SK102-207-KRR-B-AH10 /INA

Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 37.7
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
204.70 
zł
170.92
138.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

NTN
Łożysko 25,425x62x24mm 1AH06-1LLSV9 /NTN/

Rodzaj łożyskowania samonastawne kulkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25.425
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 24
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
166.82 
zł
166.82
135.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko 38,12x90x30mm G210KPPB2 /PFI/

Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 38.12
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 30
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
107.38 
zł
107.38
87.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko samonastawne 29,972x85,75x36,513mm PFI GW208PPB12 /PFI/

Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 29.972
Średnica zewnętrzna [mm] 85.75
Szerokość [mm] 36.513
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
63.14 
zł
63.14
51.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Łożysko XGGE45KRRB /SKF/

Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Szerokość [mm] 56.3
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
182.51 
zł
182.51
148.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Łożysko XGGE45KTTB /SKF/

Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Szerokość [mm] 56.3
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
200.75 
zł
200.75
163.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Łożysko 20x47x30,9mm XGGRAE20NPPB /SKF/

Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 30.9
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
71.49 
zł
71.49
58.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Łożysko XGGRAE25NPPB /SKF/

Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 31
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
81.49 
zł
81.49
66.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Łożysko XGGRAE30NPPB /SKF/

Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 35.7
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
89.25 
zł
89.25
72.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Łożysko YAR 206-2DW/AG /SKF/

Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 38.1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
107.55 
zł
107.55
87.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Łożysko 20x47x31mm YET 204 /SKF/

Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 31
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
78.55 
zł
78.55
63.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VAPORMATIC
Łożysko VPL1467

Rodzaj łożyskowania samonastawne
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
183.42 
zł
183.42
149.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Łożysko, mech. skrzyni biegów 137140

Średnica wewnętrzna [mm] 90
Średnica zewnętrzna [mm] 98
Rodzaj łożyskowania igiełkowe
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
81.38 
zł
73.23
59.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Łożysko, mech. skrzyni biegów 537792

Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
186.74 
zł
168.07
136.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FŁT KRAŚNIK – PBF
Łożysko 28x117x102mm ZPK-001 /FLT/

Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 117
Szerokość [mm] 102
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
213.10 
zł
213.10
173.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Łożysko GE15-DO /INA/

Rodzaj łożyskowania ślizgowe przegubowe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 12
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
67.18 
zł
56.10
45.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 46 z 152 następna