Dostępność


Cena



Miejsce zabudowy

48
46
39
31

Łożyska

A~5010958

PFI
Łożysko PFI PHA0003 /PFI/

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 117
Szerokość [mm] 59.5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
264.15 
zł
264.15
214.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 15x26x12mm GE15E-2RS /ZVL/

Rodzaj łożyskowania ślizgowe przegubowe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 12
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
17.23 
zł
17.23
14.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CVA
Łożysko 907/50700 CVA

Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
62.72 
zł
54.26
44.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FERSA
Łożysko 57,15x96,838x21mm 387A/382A /FERSA/

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 57.15
Średnica zewnętrzna [mm] 96.838
Szerokość [mm] 21
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
132.48 
zł
132.48
107.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FERSA
Łożysko 50x105x32mm JW5049/JW5010 /FERSA/

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 105
Szerokość [mm] 32
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
184.49 
zł
184.49
149.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FERSA
Łożysko 17,462x39,878x13,843mm LM11749/10 /FERSA/

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 17.462
Średnica zewnętrzna [mm] 39.878
Szerokość [mm] 13.843
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
22.63 
zł
22.63
18.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko stożkowe 40x72x19mm 32008/72 /PFI/

Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
65.60 
zł
65.60
53.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko stożkowe 34,92x72,23x25,4mm HM88649/10 /PFI/

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 34.92
Średnica zewnętrzna [mm] 72.23
Szerokość [mm] 25.4
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
73.52 
zł
73.52
59.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko stożkowe 33,34x68,26x22,23mm M88048/10 /PFI/

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 33.34
Średnica zewnętrzna [mm] 68.26
Szerokość [mm] 22.23
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
60.88 
zł
60.88
49.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 60x110x23,75mm 30212 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 23.75
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
542.97 
zł
542.97
441.44 zł
(54.30 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 45x75x20mm 32009 AX /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 20
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
331.09 
zł
331.09
269.18 zł
(33.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 40x90x35,25mm 32308 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 35.25
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
576.51 
zł
576.51
468.71 zł
(57.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 60x130x48,5mm 32312 /ZVL/

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Szerokość [mm] 48.5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
137.61 
zł
137.61
111.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Łożysko F-213891.NCF /INA/

Rodzaj łożyskowania walcowe
Średnica wewnętrzna [mm] 95
Średnica zewnętrzna [mm] 115
Szerokość [mm] 15
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
768.70 
zł
768.70
624.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Łożysko 130514

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
448.32 
zł
403.49
328.04 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 17x30x9mm 51103 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania wzdłużne
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 30
Szerokość [mm] 9
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
92.73 
zł
92.73
75.39 zł
(9.27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 100x135x25mm 51120 /ZVL/

Rodzaj łożyskowania wzdłużne
Średnica wewnętrzna [mm] 100
Średnica zewnętrzna [mm] 135
Szerokość [mm] 25
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
107.60 
zł
107.60
87.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 20x40x14mm 51204 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania wzdłużne jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 14
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
124.50 
zł
124.50
101.22 zł
(12.45 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 30x52x16mm 51206 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania wzdłużne
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 16
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
151.84 
zł
151.84
123.45 zł
(15.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FAG
Łożysko 55x115x34mm T7FC055-XL-S1 /FAG/

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 115
Szerokość [mm] 34
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
296.86 
zł
251.73
204.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Łożysko, mech. skrzyni biegów 137150

Średnica wewnętrzna [mm] 42.07
Średnica zewnętrzna [mm] 82.9
Rodzaj łożyskowania wałeczkowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
186.04 
zł
167.44
136.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Łożysko, mech. skrzyni biegów 137177

Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 93
Rodzaj łożyskowania igiełkowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
72.02 
zł
64.82
52.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FERSA
Łożysko 100x145x24mm JP10049/10 /FERSA/

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 100
Średnica zewnętrzna [mm] 145
Szerokość [mm] 24
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
>9 szt.
Cena katalogowa  
286.68 
zł
251.99
204.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 40x80x23mm 2208 /ZVL/

Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 23
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
>9 szt.
Cena katalogowa  
36.38 
zł
36.38
29.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 20x42x12mm 6004-C3 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.43 
zł
49.43
40.19 zł
(4.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
22.53 
zł
21.40
17.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Łożysko 130784

Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Rodzaj łożyskowania kulkowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
156.67 
zł
140.99
114.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Łożysko 530540

Średnica wewnętrzna [mm] 90
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Rodzaj łożyskowania łożysko toczne
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
252.01 
zł
226.81
184.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko dwurzędowe, kulkowe skośne 30x54x24mm PFI PW30540024CS2RS /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Szerokość [mm] 24
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
61.11 
zł
61.11
49.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko dwurzędowe, kulkowe skośne 42x82,03x36mm PFI PW42820336CSMK /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 42
Średnica zewnętrzna [mm] 82.03
Szerokość [mm] 36
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
10 szt.
Cena katalogowa  
148.15 
zł
148.15
120.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 47 z 152 następna