Dostępność


Cena



Miejsce zabudowy

49
47
39
32

Łożyska

A~5010958

ZVL
Łożysko 45x75x20mm 32009 AX /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 20
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
331.09 
zł
331.09
269.18 zł
(33.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 40x90x35,25mm 32308 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 35.25
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
462.01 
zł
462.01
375.62 zł
(46.20 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 60x130x48,5mm 32312 /ZVL/

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Szerokość [mm] 48.5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
137.61 
zł
137.61
111.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Łożysko F-213891.NCF /INA/

Rodzaj łożyskowania walcowe
Średnica wewnętrzna [mm] 95
Średnica zewnętrzna [mm] 115
Szerokość [mm] 15
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
768.70 
zł
768.70
624.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Łożysko 130514

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
448.32 
zł
403.49
328.04 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DANA SPICER
Łożysko mechanizmu różnicowego 005.10.3860-DS

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
154.36 
zł
154.36
125.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 100x135x25mm 51120 /ZVL/

Rodzaj łożyskowania wzdłużne
Średnica wewnętrzna [mm] 100
Średnica zewnętrzna [mm] 135
Szerokość [mm] 25
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
107.60 
zł
107.60
87.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 20x40x14mm 51204 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania wzdłużne jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 14
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
124.50 
zł
124.50
101.22 zł
(12.45 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 30x52x16mm 51206 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania wzdłużne
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 16
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
151.84 
zł
151.84
123.45 zł
(15.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HC-CARGO
Pierścień wewnętrzny łożyska CAR139929

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 37.75
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
11.91 
zł
11.55
9.39 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FAG
Łożysko 55x115x34mm T7FC055-XL-S1 /FAG/

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 115
Szerokość [mm] 34
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
296.86 
zł
251.73
204.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Łożysko, mech. skrzyni biegów 130312

Średnica wewnętrzna [mm] 104.5
Średnica zewnętrzna [mm] 128.4
Rodzaj łożyskowania kulkowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
130.76 
zł
117.69
95.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SNR
Łożysko 6306NREEC3 /SNR/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
121.75 
zł
121.75
98.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Łożysko, mech. skrzyni biegów 137150

Średnica wewnętrzna [mm] 42.07
Średnica zewnętrzna [mm] 82.9
Rodzaj łożyskowania wałeczkowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
186.04 
zł
167.44
136.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Łożysko, mech. skrzyni biegów 137177

Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 93
Rodzaj łożyskowania igiełkowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
72.02 
zł
64.82
52.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

NSK
Łożysko 6807ZZ /NSK/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 7
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
113.59 
zł
113.58
92.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 25x52x34,1mm UC205 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 34.1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.05 
zł
203.05
165.08 zł
(20.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
22.53 
zł
21.40
17.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Łożysko 530540

Średnica wewnętrzna [mm] 90
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Rodzaj łożyskowania łożysko toczne
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
252.01 
zł
226.81
184.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko dwurzędowe, kulkowe skośne 30x54x24mm PFI PW30540024CS2RS /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Szerokość [mm] 24
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
61.11 
zł
61.11
49.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko dwurzędowe, kulkowe skośne 42x82,03x36mm PFI PW42820336CSMK /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 42
Średnica zewnętrzna [mm] 82.03
Szerokość [mm] 36
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
148.15 
zł
148.15
120.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SKF
Łożysko przemysłowe 20x47x14mm 6204-2RS-C3 /SKF/10PC

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
241.88 
zł
200.76
163.22 zł
(20.08 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZVL
Łożysko 35x80x21mm 6307 /ZVL/ SET 10

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 21
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
183.63 
zł
183.63
149.29 zł
(18.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Łożysko mechanizmu różnicowego 130352

Średnica wewnętrzna [mm] 105
Średnica zewnętrzna [mm] 160
Szerokość [mm] 35
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
405.14 
zł
364.62
296.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko 40x80x38mm PW40800038CSHD /PFI/

Rodzaj łożyskowania stożkowe dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 38
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
158.26 
zł
158.26
128.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko dwurzędowe, kulkowe skośne 51x91x44mm PFI PW51910044CSM /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 51
Średnica zewnętrzna [mm] 91
Szerokość [mm] 44
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
185.93 
zł
185.93
151.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FAG
Łożysko 129-TVH /FAG/

Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 9
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 8
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
68.77 
zł
58.31
47.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Łożysko 30x42x7mm 61806-2RS /SKF/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 7
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
128.41 
zł
128.41
104.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Koło zębate skrzyni biegów 137151

Średnica wewnętrzna [mm] 96
Średnica zewnętrzna [mm] 104
Rodzaj łożyskowania igiełkowe
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
89.94 
zł
80.95
65.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TIMKEN
Łożysko JM822049/10 /TIMKEN/

Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 110
Średnica zewnętrzna [mm] 165
Szerokość [mm] 35
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
382.62 
zł
313.75
255.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 47 z 155 następna