Sklep Inter Cars | SPEEDMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
SPEEDMAX
Snorkel do JEEP WRANGLER II BB-JWTJ
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
386.07
zł 386.07
313.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-0226PTUOTUV Tył BMW 5 (E34)
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 300
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
293.93
zł 293.93
238.97 zł
(146.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH7CAN-4300K
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
526.91
zł 526.86
428.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C37013JCTUOTUV Przód SUBARU FORESTER, IMPREZA, LEGACY V, OUTBACK, XV
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 294
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
473.06
zł 473.06
384.60 zł
(236.53 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Żarówka xenon H7 (1 szt.) 8000K
Źródło światła H7
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 8000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
43.89
zł 43.89
35.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/67,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C34035JCTUOTUV Przód HONDA CIVIC VI, PRELUDE IV
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 282
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
519.16
zł 519.16
422.08 zł
(259.58 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH7CAN-6000KR
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
537.24
zł 537.19
436.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
SPEEDMAX
Śruba koła M14X1.5X35.K X10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
110.48
zł 110.48
89.82 zł
(11.05 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,1/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-0210PTUOTUV Tył SEAT CORDOBA, CORDOBA VARIO, IBIZA II, LEON, TOLEDO I; VW CORRADO, GOLF I, GOLF II, GOLF III, GOLF IV, JETTA II, PASSAT B2, PASSAT B3/B4
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 226
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
353.76
zł 353.76
287.61 zł
(176.88 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Żarówka xenon HB3 (1 szt.) 8000K
Źródło światła HB3
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 8000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
38.76
zł 38.76
31.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-1619TUOTUV Tył AUDI A6 C6
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 302
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
470.97
zł 470.97
382.90 zł
(235.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Snorkel do JEEP WRANGLER III BB-JWJK
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
293.58
zł 293.58
238.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. 5201-01-0389PTUOTUV Tył CHEVROLET ASTRA, CORSA; OPEL ASTRA G, ASTRA G CLASSIC, ASTRA H, ASTRA H CLASSIC, ASTRA H GTC, MERIVA A
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 240
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
179.80
zł 179.80
146.18 zł
(89.90 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana wewnętrznie 5201-01-21398TUOTUV Przód BMW 2 (F22, F87), 2 (F23), 3 (F30, F80), 3 (F31), 3 GRAN TURISMO (F34), 4 (F32, F82), 4 (F33, F83), 4 GRAN COUPE (F36)
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 330
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
695.97
zł 695.97
565.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa HIGH PERFORMANCE 1szt. wentylowana wewnętrznie 5201-01-71011HPTUOTUV Przód BMW X5 (E70), X5 (F15, F85), X6 (E71, E72), X6 (F16, F86)
Linia HIGH PERFORMANCE
Średnica zewnętrzna [mm] 395
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 010.06
zł 1 010.06
821.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH4BIX4300K-CANSLIM
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
318.56
zł 318.56
258.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Kanister 6,5l BZ-YX-6.5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
204.14
zł 204.14
165.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
SPEEDMAX
Śruba koła M14X1.25X45.S X10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
116.54
zł 116.54
94.75 zł
(11.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C34033JCTUOTUV Przód ACURA LEGEND, LEGEND II, NSX, RL; HONDA CR-V I, HR-V, INTEGRA, LEGEND III, ODYSSEY, PILOT, PRELUDE V, SHUTTLE, STEPWGN
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 282
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
492.21
zł 492.21
400.17 zł
(246.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 1szt. wentylowana 5201-01-21289TUOTUV Przód PORSCHE CAYENNE; VW TOUAREG
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 359.8
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
511.78
zł 511.78
416.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa HIGH PERFORMANCE 1szt. wentylowana 5201-01-71010HPTUOTUV Przód BMW X5 (E70), X5 (F15, F85), X6 (E71, E72), X6 (F16, F86)
Linia HIGH PERFORMANCE
Średnica zewnętrzna [mm] 395
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 010.06
zł 1 010.06
821.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Snorkel do ISUZU CAMPO BB-IR9
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
380.76
zł 380.76
309.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Snorkel do MITSUBISHI L200 BB-MT96
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
322.76
zł 322.76
262.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Felga Off Road 10x15 5x114,3 JEEP
Średnica [cal] 15
Odsadzenie felgi [mm] -25
Rozstaw śrub [mm] 5x114,3
Szerokość [cal] 10
Oferta Tuning
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
357.13
zł 357.13
290.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-0475PTUOTUV Przód CITROEN BERLINGO, BX, XANTIA, XSARA, XSARA PICASSO, ZX; PEUGEOT 206, 305 II, 306, 405 I, 405 II, PARTNER
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 266
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
369.04
zł 369.04
300.03 zł
(184.52 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLO9006-4300K
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
218.18
zł 218.18
177.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH7SLIM-6000KR
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
318.98
zł 318.98
259.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
10 z 57
następna