Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | SPEEDMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,1/57,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
7 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C34035JCTUOTUV Przód HONDA CIVIC VI, PRELUDE IV

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 282
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
519.16 
zł
519.16
422.08 zł
(259.58 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/63,3 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 65,1/54,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/58,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Żarówka xenon HB3 (1 szt.) 4300K

Źródło światła HB3
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 4300
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
36.91 
zł
36.91
30.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/59,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
35.18 
zł
35.18
28.60 zł
(8.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/58,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH1-6000K

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
265.74 
zł
265.74
216.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLO9006SLIM-6000K

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
147.59 
zł
147.59
119.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana wewnętrznie 5201-01-20426TUOTUV Przód FIAT GRANDE PUNTO, PUNTO, PUNTO EVO; OPEL ADAM, CORSA D, CORSA E

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 284
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
469.98 
zł
469.98
382.10 zł
(234.99 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C32093JCTUOTUV Przód TOYOTA LAND CRUISER 100

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 313
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
599.64 
zł
599.64
487.51 zł
(299.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa (nacinana-wiercona) (2 szt.) Przód pasuje do SEAT; VW

Linia HIGH PERFORMANCE
Średnica zewnętrzna [mm] 280
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
508.84 
zł
508.84
413.69 zł
(254.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Żarówka xenon H4 (1 szt.) 6000K

Źródło światła H4
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 6000
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
36.91 
zł
36.91
30.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-1627TUOTUV Tył HONDA CIVIC VII, INTEGRA

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 260
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
373.51 
zł
373.51
303.67 zł
(186.76 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Felga Off Road 10,5x16 5x114,3 JEEP

Średnica [cal] 16
Odsadzenie felgi [mm] -50
Rozstaw śrub [mm] 5x114,3
Szerokość [cal] 10.5
Oferta Tuning
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
500.31 
zł
500.31
406.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-20336TUOTUV Tył BMW 3 (E36), Z3 (E36)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 312
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
310.62 
zł
310.62
252.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana wewnętrznie 5201-01-2243TUOTUV Przód MAZDA 323 F V, MX-5 I, MX-5 II

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 255
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
376.27 
zł
376.27
305.91 zł
(188.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH4BIX-SLIM6000K

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
444.25 
zł
444.25
361.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Kanister 6,5l BZ-YX-6.5L

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
204.14 
zł
204.14
165.97 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Śruba koła M12X1.25X55.S X10

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
125.64 
zł
125.64
102.15 zł
(12.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C30003JCTUOTUV Przód DAEWOO ESPERO, LANOS, NEXIA; OPEL ASCONA C, ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, CALIBRA A, KADETT E, VECTRA A, VECTRA B; VW BEETLE, CADDY III

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 256
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
370.69 
zł
370.69
301.37 zł
(185.35 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C35066JCTUOTUV Przód CITROEN C-CROSSER, C-CROSSER ENTERPRISE; MITSUBISHI LANCER VIII, OUTLANDER I, OUTLANDER II, OUTLANDER III; PEUGEOT 4007

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 294
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
483.29 
zł
483.29
392.92 zł
(241.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa wentylowana wewnętrznie 5201-01-21394TUOTUV Przód OPEL ASTRA H CLASSIC, ASTRA J, ASTRA J GTC, CASCADA, ZAFIRA C

Średnica zewnętrzna [mm] 321
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
663.56 
zł
663.56
539.48 zł
(331.78 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C34030JCTUOTUV Przód HONDA ACCORD VI, CR-V I, PRELUDE IV, PRELUDE V

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 260
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
417.72 
zł
417.72
339.61 zł
(208.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-20249TUOTUV Przód AUDI A6 ALLROAD C6, A6 C6

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 347
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
749.99 
zł
749.99
609.75 zł
(375.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa (nacinana-wiercona) (2 szt.) Przód Lewa/Prawa pasuje do MINI

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 294
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
606.45 
zł
606.45
493.05 zł
(303.23 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Żarówka xenon H8 (1 szt.) 5000K

Źródło światła H8
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 5000
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
23.73 
zł
23.73
19.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH1SLIM-6000K

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
325.43 
zł
325.43
264.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Snorkel BB-TH-REVO

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
452.68 
zł
452.68
368.03 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 11 z 57 następna