Sklep Inter Cars | SPEEDMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana wewnętrznie 5201-01-21773TUOTUV Przód HYUNDAI ELANTRA IV, ELANTRA VI, I30, IX35, KONA, SONATA VII, TUCSON; KIA CEED, CERATO IV, NIRO I, OPTIMA, PROCEED
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 305
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
655.34
zł 655.34
532.80 zł
(327.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/73,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH11SLIM-6000K
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
325.43
zł 325.43
264.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/64,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Kanister 7l BZ-YX-7L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
220.33
zł 220.33
179.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 64/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 59,1/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
35.18
zł 35.18
28.60 zł
(8.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-0669PTUOTUV Przód ALFA ROMEO 145, 146, 155; FIAT BARCHETTA, BRAVA, BRAVO I, DOBLO, MAREA, PALIO, PUNTO, PUNTO EVO, SIENA, STRADA, TEMPRA, TIPO
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 257.4
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
342.75
zł 342.75
278.66 zł
(171.38 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Snorkel do NISSAN NAVARA, NP300, PICK UP BB-ND22
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
409.90
zł 409.90
333.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana wewnętrznie 5201-01-21661TUOTUV Przód MAZDA 3, CX-3
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 295
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
570.67
zł 570.67
463.96 zł
(285.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C3W052ABETUOTUV Przód SEAT LEON; TOYOTA AVENSIS VERSO, PREVIA II
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 323
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
763.94
zł 763.94
621.09 zł
(381.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-1052PTUOTUV Przód AUDI A4 B6, A4 B7, A6 C5; SEAT EXEO, EXEO ST; SKODA SUPERB I; VW PASSAT B5, PASSAT B5.5
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 312
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
581.47
zł 581.47
472.74 zł
(290.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
SPEEDMAX
Śruba koła M12X1.25X28.S X10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
91.06
zł 91.06
74.03 zł
(9.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-0218PTUO ABARTH 500 / 595 / 695, 500C / 595C / 695C; ALFA ROMEO 145, 146, 155, 33; FIAT 500, 500 C, BARCHETTA, BRAVA, BRAVO I
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 240.5
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
187.92
zł 187.92
152.78 zł
(93.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Żarówka xenon H11 (1 szt.) 12000K
Źródło światła H11
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 12000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
38.76
zł 38.76
31.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C4B034ABEPTUOTUV Tył BMW 3 (E46)
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 320
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
578.83
zł 578.83
470.59 zł
(289.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-1048PTUOTUV Tył CITROEN BERLINGO, C2, C2 ENTERPRISE, C3 I, C3 PLURIEL, C4, C4 I, XSARA PICASSO; PEUGEOT 1007, 307, PARTNER, PARTNER ORIGIN
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 247
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
318.63
zł 318.63
259.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C3W041ABETUOTUV Przód AUDI A6 C6, A8 D2, A8 D3; NISSAN QASHQAI I, X-TRAIL II; VW PHAETON, TOUAREG
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 360
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
859.99
zł 859.99
699.18 zł
(430.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH1-4300K
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
281.52
zł 281.52
228.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Żarówka xenon H4 (1 szt.) 8000K
Źródło światła H4
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 8000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
72.66
zł 72.66
59.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Snorkel do NISSAN PATROL GR V BB-NY61A
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
291.92
zł 291.92
237.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 58,1/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Żarówka xenon H3 (1 szt.) 5000K
Źródło światła H3
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 5000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
38.76
zł 38.76
31.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Snorkel do NISSAN NAVARA NP300 BB-ND23
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
414.05
zł 414.05
336.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Snorkel do TOYOTA LAND CRUISER 90 BB-T90
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
328.78
zł 328.78
267.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Snorkel do TOYOTA HILUX VI BB-TH167R
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
351.77
zł 351.77
285.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C33068JCTUOTUV Przód MAZDA 6
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 283
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
515.17
zł 515.17
418.84 zł
(257.59 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-0731PTUOTUV Tył BMW 5 (E39)
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 298
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
458.56
zł 458.56
372.81 zł
(229.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
8 z 57
następna