Materiały i akcesoria BYD e2 EV
A~5010146
AUGER
Śruba AUG83924
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2
Długość śruby [mm] 240
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
48.31
zł 43.48
35.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Nakrętka 03.060.00.13.0
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
237.67
zł 213.91
173.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
FEBI
Nakrętka FE15793 10SET
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 22
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
16.26
zł 14.64
11.90 zł
(1.46 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 65,1/60,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VICMA
Zawór koła VIC-952OR
Rodzaj Zawór koła
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
81.70
zł 80.54
65.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VICMA
Zawór koła VIC-952RJ
Rodzaj Zawór koła
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
75.50
zł 74.46
60.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody ciężarowe NORDKAPP PLUS 39
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 320/70-24 12.00-20 295/80-22.5 315/80-22.5 12.00-22.5 12.5-22.5 12/80-22.5 295/80-22.5 BRID M 295/80-22.5 MICH XD 305/75-24.5 305/85-22.5 315/45-22.5 315/75-24.5 315/80-22.5 BRIDG M 315/80-22.5 MICH XD 315/80-22.5 SEMPERIT 365/60-22.5
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
2 337.00
zł 2 220.15
1 805.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
VOITH
Śruba H01.245810
Nazwa asortymentu Śruba
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
4.44
zł 3.64
2.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 88530602
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
98.24
zł 88.41
71.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/60,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/65,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba stabilizatora kabiny kierowcy
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 140
Rozmiar klucza [mm] 24
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
23.06
zł 20.76
16.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE ISUZU
Szpilka ISU8970815844
Sposób mocowania Szpilka
Wymiar gwintu [mm] M20
Miejsce zabudowy Przód
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
42.53
zł 39.13
31.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 57,1/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba stabilizatora kabiny kierowcy
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 111.8 100
Rozmiar klucza [mm] 17
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
10.22
zł 9.20
7.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-M14X1,5 4SET
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Skok gwintu [mm] 1.5
Liczba [szt.] 4
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
15.85
zł 15.85
12.89 zł
(3.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody osobowe STOP&GO 7-130
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 195/55R20 215/45R20 215/55R18 215/60R17 215/65R17 225/45R19 225/50R18 225/55R17 225/60R17 225/65R16 225/70R15 235/40R19 235/45R18 235/50R17 235/60R16 235/70R15 245/30R20 245/35R19 245/35R20 245/40R18 245/40R19 245/45R18 245/50R17 245/55R16 245/60R15 255/30R20 255/35R19 255/40R18 255/45R17 255/50R16 265/35R18 265/40R17 265/50R15 235/35R20 195/50R20
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
701.10
zł 666.04
541.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-M8X1,25/100 4SET
Nazwa Śruba
Długość śruby [mm] 100
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Norma DIN 931
Liczba [szt.] 4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
14.10
zł 14.10
11.46 zł
(3.53 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/67,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Blachonakrętki - M6
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Blachonakrętki
Liczba [szt.] 25
Kołnierz Nie
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
152.82
zł 139.06
113.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZF
Części mocujące sworzeń wahacza 0636102066ZF
Nazwa asortymentu Śruba
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
23.91
zł 19.61
15.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Nakrętka zawieszenia kabiny - M16 skok gwintu 2 mm
Skok gwintu [mm] 2
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
35.58
zł 32.03
26.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
4MAX
Zawór koła WEN PVR30
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
43.52
zł 43.30
35.20 zł
(4.33 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba resora 150
Wymiar gwintu [mm] M16
Długość śruby [mm] 150
Skok gwintu [mm] 2
Rozmiar klucza [mm] 24
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
31.08
zł 27.97
22.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe MMT E3000/820
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 320/70R24 365/80R20 365/85R20 340/85R24 15R22.5 13.00R20 385/65R22.5 425/65R22.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
933.82
zł 887.13
721.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Nakrętka AUG75663
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
19.53
zł 17.58
14.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody osobowe STOP&GO 9-110
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 175/55R20 195/80R15 205/65R16 215/60R16 215/70R15 225/55R16 225/70R14 235/35R19 235/40R18 235/45R17 235/50R16 235/55R15 245/35R18 245/40R17 245/45R16 175/60R19 245/30R19
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
615.00
zł 584.25
475.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody ciężarowe ARKTIK A 391
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 385/55R18 435/45R22.5 445/45R19.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 430.49
zł 1 358.97
1 104.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED46035
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Góra Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
43.54
zł 43.54
35.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ROCKINGER
Śruba RO70950
Nazwa asortymentu Śruba mocowania dyszla
Średnica końcówki dyszla [mm] 40 50
Długość [mm] 55
Wymiar gwintu [mm] M16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
147.10
zł 132.38
107.63 zł
(16.55 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
23 z 62
następna