Materiały i akcesoria
A~5010146
DT SPARE PARTS
Śruba 2.61205
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2.5
Długość [mm] 223
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
50.41
zł 45.36
36.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Autobusy MAX BUS 370
Przeznaczenie Autobusy
Rozmiar E20 PILOTE 11.2-24 12.5-20 12-22.5 13.6-16 13/80-20 280/85-24 295/80-22.5 400/55-22.5 12.4-20 12/80-22.5 13/75-22.5 295/75-22.5 295/80-22.5 BRID M 295/80-22.5 MICH XD 295/80-22.5 PIR TW01 315/70-22.5 BRIDG M 315/70-22.5 MICH XD 315/75-22.5 340/75-20 375/70-20
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 722.00
zł 1 635.90
1 330.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki samoblokujące ząbkowane - M6
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samoblokujące ząbkowane
Rozmiar klucza [mm] 10
Liczba [szt.] 100
Kołnierz Tak
Materiał Ocynk
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
152.38
zł 138.67
112.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, ATV/Wózki widłowe STN 150
Przeznaczenie Wózki widłowe ATV
Rozmiar 23x9-10 225/75-10 230/75-10
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 193.33
zł 1 133.67
921.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody terenowe STOP&GO SUV 13-280
Przeznaczenie Samochody terenowe
Rozmiar 245/70-16 255/70-15 255/70-16 265/70-15 7.50-15 7.50-16 215/85-16 235/50-20 235/55-19 235/55-20 235/60-18 235/70-17 235/75-16 245/40-21 245/45-20 245/50-19 245/65-17 255/40-20 255/45-19 255/50-18 255/55-17 255/55-18 255/60-17 255/65-16 265/35-21 265/60-16 265/65-15 265/65-16 275/30-21 275/35-20 275/35-21 275/40-19 275/45-18 275/60-16 275/65-15 285/30-21 285/35-19 285/40-18 285/40-19 295/35-19 295/70-17 305/30-19 30X10.50-15
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
953.59
zł 905.92
736.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VICMA
Zawór koła VIC-952PL
Rodzaj Zawór koła
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
61.20
zł 60.93
49.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/72,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED44949
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył Dół
Wymiar gwintu [mm] M18
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
87.08
zł 87.08
70.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 60,1/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 63,3/56,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 72,6/63,3 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5119; rombowe, Samochody ciężarowe ARKTIK A 381
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 13/80R20 280/85R24 320/85R20 335/80R20 340/75R20 340/80R20 E20 PILOTE 12.00R22.5 295/80R22.5 11.2R24 12.5/80R20 12.5R20 12/80R22.5 12R22.5 295/80R22.5 BRID M 295/80R22.5 MICH XD 315/75R22.5 12.4R20 13/75R22.5 295/80R22.5 PIR TW01
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 319.32
zł 1 253.36
1 018.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Części mocujące resoru 02.5015.48.82
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
5.51
zł 4.96
4.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Części mocujące resoru 09.177.23.10.0
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
461.42
zł 415.28
337.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60200103
Wymiar gwintu [mm] M55
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
32.37
zł 29.14
23.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 88530608
Wymiar gwintu [mm] M60
Skok gwintu [mm] 2
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
119.64
zł 107.67
87.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/56,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
35.18
zł 35.18
28.60 zł
(8.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,6/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/64,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,9/72,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba resora TED50829
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Długość śruby [mm] 240
Długość gwintu [mm] 37
Rozmiar klucza [mm] 19
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
66.21
zł 66.21
53.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba stabilizatora kabiny kierowcy
Wymiar gwintu [mm] M16
Długość [mm] 60
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
9.10
zł 8.19
6.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ENGITECH
Pierścień centrujący ENT250227
Średnica zewnętrzna [mm] 14.9
Średnica wewnętrzna [mm] 7
Grubość [mm] 7
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
58.25
zł 52.42
42.62 zł
(10.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 68,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VICMA
Zawór koła VIC-952NR
Rodzaj Zawór koła
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
87.22
zł 85.99
69.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba 6-kątna/e 20
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki 6-kątna/e
Rodzaj gwintu pełny
Rozmiar klucza [mm] 10
Średnica [mm] 6
Długość śruby [mm] 20
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Norma DIN 933 8.8
Wykończenie Ocynk
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
37.45
zł 34.08
27.71 zł
(0.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba mocująca stabilizatora
Nazwa asortymentu Śruba mocowania stabilizatora Śruba
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 74.4 60
Materiał Stal Ocynk
Rozmiar klucza [mm] 22
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
11.82
zł 10.64
8.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/67,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.22
zł 57.22
46.52 zł
(14.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
24 z 62
następna