Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Rozmiar

Silnik / osprzęt CASTROL

A~6200000

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 60l GTX

5W30 60l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 156.73 
zł
2 025.17
1 646.48 zł
(33.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 60l EDGE

5W40 60l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 383.99 
zł
2 238.56
1 819.97 zł
(37.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV1 10W40 20L

10W40 20l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CE
ACEA E7 E3 E5 E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
526.64 
zł
489.77
398.19 zł
(24.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 208l EDGE

0W20 208l

API SQ ILSAC GF-7
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
9 115.69 
zł
8 559.63
6 959.05 zł
(41.15 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 60l EDGE

5W30 60l

API SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 858.22 
zł
2 683.87
2 182.01 zł
(44.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 60l MAGNATEC

5W30 60l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 480.20 
zł
2 328.91
1 893.42 zł
(38.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 60l MAGNATEC

10W40 60l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 661.45 
zł
1 560.10
1 268.37 zł
(26.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 1l MAGNATEC

0W20 1l

ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
68.66 
zł
61.03
49.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV2 10W40 208

10W40 208l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CJ-4 CE
ACEA E3 E5 E2 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 083.43 
zł
4 727.59
3 843.57 zł
(22.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 60l GTX

0W20 60l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 231.08 
zł
2 094.99
1 703.24 zł
(34.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 208l MAGNATEC

5W30 208l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
8 014.52 
zł
7 525.63
6 118.40 zł
(36.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W30 208l EDGE

0W30 208l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
9 620.32 
zł
9 033.48
7 344.29 zł
(43.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 60l MAGNATEC

5W40 60l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 971.09 
zł
1 850.85
1 504.76 zł
(30.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 60l EDGE

5W40 60l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 381.87 
zł
2 236.57
1 818.35 zł
(37.28 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON 10W40

10W40 208l

API CF
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 363.70 
zł
4 988.24
4 055.48 zł
(23.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W30 4l Power 1 Ultimate syntetyczny

10W30 4l

API SP
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
223.00 
zł
223.00
181.30 zł
(55.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 4l MAGNATEC

5W40 4l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
171.52 
zł
152.48
123.97 zł
(38.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 60l MAGNATEC

5W30 60l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 482.93 
zł
2 331.46
1 895.50 zł
(38.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV2 10W40 20L

10W40 20l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CJ-4 CE
ACEA E3 E5 E2 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
583.38 
zł
542.54
441.09 zł
(27.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy EDGE 0W20

0W20 20l

API SQ ILSAC GF-7
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
984.62 
zł
924.55
751.67 zł
(46.23 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 208l EDGE

5W30 208l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
9 171.02 
zł
8 611.59
7 001.29 zł
(41.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV1 10W40 208

10W40 208l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CE
ACEA E7 E3 E5 E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 549.13 
zł
4 230.70
3 439.59 zł
(20.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV2 10W30 20L

10W30 20l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CJ-4 CE
ACEA E3 E5 E2 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
580.13 
zł
539.51
438.63 zł
(26.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 60l MAGNATEC

5W30 60l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 477.05 
zł
2 325.94
1 891.01 zł
(38.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV2 10W30 208

10W30 208l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CJ-4 CE
ACEA E3 E5 E2 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 071.23 
zł
4 716.24
3 834.34 zł
(22.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 60l MAGNATEC syntetyczny

5W30 60l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 478.51 
zł
2 327.32
1 892.13 zł
(38.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
ZESTAW 4 SZTUK

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 4x4l MAGNATEC

10W40 4l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
574.68 
zł
510.89
415.36 zł
(31.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 208l MAGNATEC

10W40 208l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 407.44 
zł
5 077.59
4 128.12 zł
(24.41 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W30 60l EDGE

0W30 60l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 034.82 
zł
2 849.69
2 316.82 zł
(47.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 20W50 60l Power 1 mineralny

20W50 60l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Mineralny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 749.99 
zł
1 749.99
1 422.76 zł
(29.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 5 z 9 następna