DACIA SANDERO (BS_) 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E)


Dostępność


Cena



Producent

Miejsce zabudowy

11
5
2
7

Rozmiar

Silnik / osprzęt DACIA SANDERO (BS_) 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E)

A~6200000

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 60l Special TEC V

0W30 60l

ACEA B7 A7
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 657.73 
zł
2 495.61
2 028.95 zł
(41.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 60l TITAN

60l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 477.12 
zł
2 474.65
2 011.91 zł
(41.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

GLYCO
Panewka wału korbowego H1065/5 STD

Wymiar STD
Szerokość [mm] 19.5
Warunki zwrotu Brak możliwości zwrotu po zerwaniu plomby
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
179.19 
zł
154.03
125.23 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 10W40 1l 4100

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
728.69 
zł
692.26
562.81 zł
(34.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

4MAX
Nakrętka kolektora wydechowego 0219-15-0081P

Nazwa asortymentu Nakrętka
Wymiar gwintu [mm] M10
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
98.13 
zł
85.37
69.41 zł
(1.71 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W40 60l EVOLUTION

5W40 60l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 337.44 
zł
2 220.57
1 805.34 zł
(37.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

GOETZE
Zestaw pierścieni tłoka 08-105200-00

Średnica [mm] 79.5
Wymiar STD
Wysokość pierścienia 1 [mm] 1
Wysokość pierścienia 2 [mm] 26
Wysokość pierścienia 3 [mm] 2.5
Warunki zwrotu Brak możliwości zwrotu po zerwaniu plomby
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
93.64 
zł
88.02
71.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 0W30 4l EVOLUTION

0W30 4l

API SL
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
232.06 
zł
225.10
183.01 zł
(56.28 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 10W40 60l ULTRA FORCE

10W40 60l

API SL CF SJ
ACEA A3 B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 228.44 
zł
1 159.64
942.80 zł
(19.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W30 60l ULTRA FORCE

5W30 60l

API CF SM SN
ACEA A3 B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 397.61 
zł
1 319.35
1 072.64 zł
(21.99 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSAL
Nakrętka kolektora wydechowego BOS258-338

Nazwa asortymentu Nakrętka
Wymiar gwintu [mm] M8
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
182.14 
zł
158.46
128.83 zł
(3.17 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CONTITECH
Zestaw paska wieloklinowego 6 PK 1822 EXTRA K1

Urządzenia napędzane Alternator
Długość [mm] 1822
Liczba żeber [szt.] 6
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
447.09 
zł
388.98
316.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Zestaw paska wieloklinowego 529 0145 10

Długość [mm] 1113
Liczba żeber [szt.] 5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
190.91 
zł
166.63
135.47 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DAYCO
Pasek wieloklinowy DAY4PK720

dla numeru OE 8200211651
Długość [mm] 720
Liczba żeber [szt.] 4
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
37.34 
zł
32.48
26.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CONTITECH
Zestaw paska wieloklinowego 5 PK 1110 K1

Długość [mm] 1110
Liczba żeber [szt.] 5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
216.27 
zł
188.15
152.97 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Pompa oleju FE178673

Kod silnika K7J 710
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
384.38 
zł
365.16
296.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 60l MAGNATEC syntetyczny

5W30 60l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 478.68 
zł
2 327.48
1 892.26 zł
(38.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 10W40 4l Cleansynto

10W40 4l

API CF SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
245.94 
zł
207.82
168.96 zł
(51.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 60l MAGNATEC

5W30 60l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 477.05 
zł
2 325.94
1 891.01 zł
(38.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W30 60l EDGE

0W30 60l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 034.82 
zł
2 849.69
2 316.82 zł
(47.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

GATES
Napinacz paska wieloklinowego GATT39163

Średnica [mm] 26
Szerokość [mm] 60
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
257.03 
zł
228.76
185.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

GATES
Pasek wieloklinowy GAT5PK1113

Długość [mm] 1113
Liczba żeber [szt.] 5
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
70.04 
zł
66.53
54.09 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SNR
Zestaw napędu pompy oleju KDC455.10

Liczba ogniw [szt.] 42
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
170.95 
zł
170.95
138.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W40 200l ULTRA FORCE

5W40 200l

API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 844.74 
zł
4 573.44
3 718.24 zł
(22.87 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

GATES
Zestaw paska rozrządu + pompa cieczy chłodzącej GATKP15662XS

Liczba zębów [szt.] 96
Szerokość [mm] 17.3
Szerokość 3 [mm] 30.5
Średnica [mm] 73
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
541.58 
zł
468.74
381.09 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Zestaw paska rozrządu 1 987 946 544

Liczba zębów [szt.] 96
Długość [mm] 914
Szerokość [mm] 17
Szerokość 3 [mm] 22
Średnica rolki [mm] 55
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
101.65 
zł
95.55
77.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 1l Cleansynto

5W40 1l

API SP SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
98.73 
zł
83.43
67.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 4x4l MAGNATEC

10W40 4l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
574.74 
zł
510.94
415.40 zł
(31.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

OE RENAULT
Zestaw łańcucha napędu pompy oleju 77 01 478 100

Kod silnika K7J 710 K7J 714
Liczba ogniw [szt.] 44
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
161.54 
zł
161.54
131.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 60l Quartz

5W30 60l

API SL CF
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 466.68 
zł
2 343.35
1 905.16 zł
(39.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 11 z 18 następna