Dostępność


Cena



Producent

Miejsce zabudowy

7
4
1
2

Rozmiar

Silnik / osprzęt MINI MINI (R56) Cooper

A~6200000

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 60l MAXLIFE

5W30 60l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 448.72 
zł
2 326.29
1 891.29 zł
(38.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 0W40 5L

0W40 5l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
367.14 
zł
306.57
249.24 zł
(61.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy Helix 5W40 Syntetyczny

5W40 209l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
8 237.17 
zł
7 825.32
6 362.05 zł
(37.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 208l 8100

5W30 208l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
9 630.74 
zł
9 191.54
7 472.80 zł
(44.19 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 0W40 1l USVO

0W40 1l

API SP CF SN+
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
127.42 
zł
107.66
87.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REINZ
Uszczelka głowicy cylindrów 61-38005-00

Grubość [mm] 0.9
Średnica [mm] 78
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
223.44 
zł
189.92
154.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

GLYCO
Pierścień oporowy wału korbowego A345/2 STD

Kod silnika N12 B16 A N16 B16 A
Wymiar STD
Warunki zwrotu Brak możliwości zwrotu po zerwaniu plomby
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
42.32 
zł
36.38
29.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

NURAL
Tłok 87-444800-10

Średnica [mm] 77
Wymiar STD
Średnica sworznia [mm] 18
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
566.56 
zł
481.58
391.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W30 208l SYNPOWER

0W30 208l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
11 608.01 
zł
11 027.61
8 965.54 zł
(53.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 208l 8100

5W30 208l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 535.44 
zł
7 158.66
5 820.05 zł
(34.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 208l SYNPOWER

5W30 208l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
9 361.00 
zł
8 892.95
7 230.04 zł
(42.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 60l EDGE

5W30 60l

API SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 858.22 
zł
2 683.87
2 182.01 zł
(44.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelka miski olejowej EL387880

Materiał Guma
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
216.70 
zł
205.87
167.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy Cleansynto 5W40

5W40 10l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
633.54 
zł
535.33
435.23 zł
(53.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 60l 8100

5W40 60l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 232.07 
zł
2 130.22
1 731.89 zł
(35.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Pokrywa zaworów EL728180

Materiał PA (poliamid)
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 128.84 
zł
1 072.40
871.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 60l SYNPOWER

5W30 60l

API SL
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 578.40 
zł
2 449.48
1 991.45 zł
(40.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W40 60l Quartz

5W40 60l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 965.52 
zł
1 867.30
1 518.13 zł
(31.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 60l MAGNATEC

5W40 60l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 971.05 
zł
1 850.85
1 504.76 zł
(30.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 60l SYNPOWER

5W40 60l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 291.91 
zł
2 177.31
1 770.17 zł
(36.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 208l GTX

5W30 208l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 557.30 
zł
6 157.31
5 005.94 zł
(29.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MEYLE
Poduszka silnika 300 221 2004

Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Lewa
Rodzaj łożyskowania Guma Metal
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
143.79 
zł
125.09
101.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DAYCO
Napinacz paska wieloklinowego DAYAPV3627K

dla numeru OE 11287598832
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
588.24 
zł
500.00
406.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SWAG
Zestaw łańcucha napędu pompy oleju SW11948384

Kod silnika N16 B16 A
Liczba ogniw [szt.] 52
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
339.33 
zł
302.00
245.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINHOCH
Poduszka silnika RH11-3073

Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
207.88 
zł
176.70
143.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W30 208l EDGE

0W30 208l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
9 629.50 
zł
9 042.10
7 351.30 zł
(43.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FRECCIA
Pokrywa zaworów VC21-1017

Kod silnika N12 B16 A N16 B16 A
Materiał Tworzywo sztuczne
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
625.15 
zł
543.88
442.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W40 1l SYNPOWER

0W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
81.34 
zł
70.41
57.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

INA
Łańcuch rozrządu 553 0170 10

Liczba ogniw [szt.] 138
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
231.89 
zł
211.77
172.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELRING
Zestaw uszczelek głowicy cylindra EL898110

Uszczelka głowicy Nie
Uszczelka pokrywy zaworów Tak
Uszczelniacze trzonków zaworów Tak
Pierścienie uszczelniające wału korbowego Nie
Uszczelka miski olejowej Nie
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
692.51 
zł
609.42
495.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 9 z 17 następna