Dostępność


Cena



Producent

Rozmiar

Smar do łożysk

A~5010184
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

MOBIL
Smar do łożysk MOBILGREASE 0,39kg

Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa MOBILGREASE
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł Marine
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.03 
zł
33.71
27.41 zł
(86.44 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 0,8kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.36 
zł
39.89
32.43 zł
(49.86 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Smar do łożysk MOBILGREASE 0,39kg

Nazwa Smar do przegubów
Linia produktowa MOBILGREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
30.97 
zł
29.82
24.24 zł
(76.46 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Smar do łożysk 0,4l SPHEEROL

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa SPHEEROL
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
55.92 
zł
49.77
40.46 zł
(124.43 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN LT 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
33.87 
zł
32.85
26.71 zł
(82.13 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Smar do łożysk Gadus 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.94 
zł
32.15
26.14 zł
(80.38 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Smar do łożysk RENOLIT 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
30.33 
zł
27.45
22.32 zł
(68.63 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Smar do łożysk MOBILGREASE 0,39kg

Nazwa Smar podwoziowy
Pojemność [l] 0.39
Linia produktowa MOBILGREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.42 
zł
39.95
32.48 zł
(102.44 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Smar do łożysk 4,5l LITEN EP

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
169.95 
zł
152.62
124.08 zł
(33.92 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE syntetyczny

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
332.62 
zł
304.01
247.16 zł
(63.34 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 4,5l LITEN LT

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
167.02 
zł
149.99
121.94 zł
(33.33 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.75 
zł
26.27
21.36 zł
(65.68 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Smar do łożysk RENOLIT mineralny

Nazwa Smar uniwersalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
32.00 
zł
27.87
22.66 zł
(69.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASEN
Sposób aplikacji kartusz
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
41.05 
zł
39.82
32.37 zł
(99.55 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.29 
zł
25.85
21.02 zł
(64.63 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 0,75kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
33.67 
zł
30.77
25.02 zł
(41.03 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
315.11 
zł
282.97
230.06 zł
(31.44 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Smar do łożysk RENOLIT Mineralny 0,5kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.04 
zł
54.33
44.17 zł
(108.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 17l LITEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
459.95 
zł
423.14
344.02 zł
(24.89 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Smar do łożysk MOBILUX 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.39
Linia produktowa MOBILUX
Przeznaczenie Agro Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.73 
zł
24.22
19.69 zł
(60.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Smar do łożysk RENOLIT 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.63 
zł
32.25
26.22 zł
(80.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Smar do łożysk Gadus 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.77 
zł
35.67
29.00 zł
(89.18 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk SMAROL 0,15kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa SMAROL
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
24.28 
zł
23.55
19.15 zł
(157.00 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Smar do łożysk 0,4l SPHEEROL

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa SPHEEROL
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.41 
zł
41.30
33.58 zł
(103.25 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BPW
Smar do łożysk BPW-Li-91 5kg

5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
440.18 
zł
404.97
329.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOBIL
Smar do łożysk 0,39kg

Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 0.39
Przeznaczenie Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
47.74 
zł
43.25
35.16 zł
(110.90 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CVA
Smar specjalny

5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
157.90 
zł
136.58
111.04 zł
(27.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Smar uniwersalny 0,4kg

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy
Sposób aplikacji kartusz
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
32.26 
zł
32.26
26.23 zł
(80.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Smar do łożysk

Nazwa Smar do łożysk
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
44.16 
zł
42.08
34.21 zł
(105.20 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Smar do łożysk LGMT 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LGMT
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.58 
zł
51.49
41.86 zł
(128.73 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
1 z 5 następna