Dostępność


Cena



Producent

Rozmiar

Smar do łożysk

A~5010184
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN LT 4,5kg

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
189.03 
zł
173.91
141.39 zł
(38.65 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
1 326.15 
zł
1 220.06
991.92 zł
(30.50 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE 100 Syntetyczny 180kg

Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 100
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
3 453.03 
zł
3 066.29
2 492.92 zł
(17.03 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Smar do łożysk 18l RENOLIT

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 18
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 169.25 
zł
1 064.02
865.06 zł
(59.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Smar do łożysk 50l RENOLIT

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 50
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
3 219.14 
zł
2 929.42
2 381.64 zł
(58.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 17kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
501.18 
zł
461.08
374.86 zł
(27.12 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 4,5kg

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
126.55 
zł
112.39
91.37 zł
(24.98 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Smar do łożysk SPHEEROL 18kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa SPHEEROL
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
1 148.54 
zł
1 002.67
815.18 zł
(55.70 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Smar do łożysk 1000 RENOLIT mineralny

Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 1000
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
982.49 
zł
894.06
726.88 zł
(49.67 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Smar do łożysk 1000 18l RENOLIT mineralny

Nazwa Smar uniwersalny
Lepkość 1000
Pojemność [l] 18
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
1 020.19 
zł
928.37
754.77 zł
(51.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 40l LITEN EP

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 40
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
1 098.76 
zł
1 010.86
821.84 zł
(25.27 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 180kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 180
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
4 398.07 
zł
4 046.23
3 289.62 zł
(22.48 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 100 180kg

Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 100
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
5 030.04 
zł
4 627.63
3 762.30 zł
(25.71 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Smar do łożysk MULTIS 18kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa MULTIS
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
804.04 
zł
739.71
601.39 zł
(41.10 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 4,5kg

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
138.09 
zł
122.63
99.70 zł
(27.25 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN EP 180kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
4 412.02 
zł
4 059.06
3 300.05 zł
(22.55 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN EP

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
374.85 
zł
336.61
273.67 zł
(37.40 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN EP 180kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
4 496.35 
zł
4 136.64
3 363.12 zł
(22.98 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Smar do łożysk RENOLIT 0,4kg

Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
44.43 
zł
40.21
32.69 zł
(100.52 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 40l GREASEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 40
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
1 172.60 
zł
1 078.78
877.06 zł
(26.97 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Smar do łożysk LMX

Nazwa Smar do łożysk
OEM specyfikacja MB 265.1 MAN 284 LI-H2
Linia produktowa LMX
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
3 379.78 
zł
2 950.55
2 398.82 zł
(118.02 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 9kg

Nazwa Smar do łożysk
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
388.36 
zł
348.74
283.53 zł
(38.75 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Smar do łożysk 100 18l MULTIS

Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 100
Pojemność [l] 18
Linia produktowa MULTIS
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
804.64 
zł
740.28
601.85 zł
(41.13 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN EP 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
32.13 
zł
29.56
24.03 zł
(73.90 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
332.80 
zł
304.18
247.30 zł
(63.37 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE syntetyczny

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
321.51 
zł
293.86
238.91 zł
(61.22 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE syntetyczny

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
328.94 
zł
300.65
244.43 zł
(62.64 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SAF
Smar do łożysk 5kg

5l

Przeznaczenie Ciężarowe Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
3 szt.
Cena katalogowa  
351.58 
zł
293.58
238.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SKF
Smar do łożysk LGWA 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LGWA
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
87.80 
zł
79.90
64.96 zł
(199.75 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Smar do łożysk 18l MOBILUX

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 18
Linia produktowa MOBILUX
Przeznaczenie Agro Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
898.97 
zł
827.05
672.40 zł
(45.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 4 z 5 następna