Dostępność


Cena



Producent

Rozmiar

Smar do łożysk

A~5010184
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
30.04 
zł
27.64
22.47 zł
(69.10 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
27.70 
zł
25.31
20.58 zł
(63.28 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 17l LITEN EP

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
351.14 
zł
323.05
262.64 zł
(19.00 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Smar do łożysk LGMT

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LGMT
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.22 
zł
51.17
41.60 zł
(127.93 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BPW
Smar do łożysk BPW-Li-Plus 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa BPW-Li-Plus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.75 
zł
59.57
48.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 9kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 9
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
238.61 
zł
211.88
172.26 zł
(23.54 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
36.37 
zł
35.28
28.68 zł
(88.20 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.99 
zł
26.49
21.54 zł
(66.23 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 0,75kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.65 
zł
26.19
21.29 zł
(34.92 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN LT 0,8kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
44.82 
zł
43.48
35.35 zł
(54.35 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Smar do łożysk 18l MOBILGREASE

Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 18
Linia produktowa MOBILGREASE
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł Marine
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 143.69 
zł
1 052.19
855.44 zł
(58.46 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FEBI
Smar do łożysk SMARY 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa SMARY
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
47.45 
zł
40.15
32.64 zł
(100.38 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 4,5kg

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
125.55 
zł
111.49
90.64 zł
(24.78 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BPW
Smar do łożysk BPW-Li-91 2,5kg

2l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
251.79 
zł
231.65
188.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 18kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 18
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
445.67 
zł
395.75
321.75 zł
(21.99 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Smar do łożysk 100 18l RENOLIT

Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 100
Pojemność [l] 18
OEM specyfikacja MB 265.1 MAN 284 LI-H2
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 259.59 
zł
1 146.22
931.89 zł
(63.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 17l GREASEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
499.01 
zł
459.09
373.24 zł
(27.01 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SKF
Smar do łożysk LGHB

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LGHB
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
85.74 
zł
78.03
63.44 zł
(195.08 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 100 17l LITEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 100
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
633.43 
zł
582.75
473.78 zł
(34.28 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 18kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 18
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
366.33 
zł
325.30
264.47 zł
(18.07 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
36.22 
zł
33.32
27.09 zł
(83.30 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Smar do łożysk 5l RENOLIT

5l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
382.25 
zł
332.94
270.68 zł
(66.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SKF
Smar do łożysk LGHP 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LGHP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
85.48 
zł
77.80
63.25 zł
(194.50 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 9kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 9
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
214.97 
zł
190.90
155.20 zł
(21.21 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Smar do łożysk Gadus 0,38kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
68.04 
zł
62.59
50.89 zł
(23.78 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 4,5l GREASEN LT

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
105.66 
zł
97.21
79.03 zł
(21.60 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASEN
Sposób aplikacji kartusz
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
87.55 
zł
84.92
69.04 zł
(212.30 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.04 
zł
34.00
27.64 zł
(85.00 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 40l LITEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 40
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 056.96 
zł
972.40
790.57 zł
(24.31 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 17l LITEN EP

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
474.56 
zł
436.59
354.95 zł
(25.68 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 2 z 5 następna