Rozmiar
Smar do łożysk
A~5010184
ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 9kg
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 9
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
416.12
zł 373.67
303.80 zł
(41.52 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
1 179.89
zł 1 085.50
882.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 0,75kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
34.07
zł 31.14
25.32 zł
(41.52 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do łożysk LITEN EP
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
374.85
zł 336.61
273.67 zł
(37.40 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
1 326.15
zł 1 220.06
991.92 zł
(30.50 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar do łożysk GREASE 100 Syntetyczny 180kg
Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 100
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
3 453.03
zł 3 066.29
2 492.92 zł
(17.03 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 9kg
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 9
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
218.17
zł 193.72
157.50 zł
(21.52 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk 18l RENOLIT
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 18
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
1 168.73
zł 1 063.54
864.67 zł
(59.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk 50l RENOLIT
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 50
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
3 219.14
zł 2 929.42
2 381.64 zł
(58.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOBIL
Smar do łożysk MOBILGREASE 50kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa MOBILGREASE
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł Marine
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
2 869.16
zł 2 639.63
2 146.04 zł
(52.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOBIL
Smar do łożysk 220 16l Mobilith syntetyczny
Nazwa Smar specjalny
Lepkość 220
Pojemność [l] 16
Linia produktowa Mobilith
Przeznaczenie Osobowe Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
2 509.80
zł 2 273.88
1 848.68 zł
(142.12 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 4,5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
126.55
zł 112.39
91.37 zł
(24.98 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Smar do łożysk MULTIS 18kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa MULTIS
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
804.04
zł 739.71
601.39 zł
(41.10 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CASTROL
Smar do łożysk SPHEEROL 18kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa SPHEEROL
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Cena katalogowa  
1 148.54
zł 1 002.67
815.18 zł
(55.70 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk 1000 RENOLIT mineralny
Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 1000
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
982.49
zł 894.06
726.88 zł
(49.67 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk 1000 18l RENOLIT mineralny
Nazwa Smar uniwersalny
Lepkość 1000
Pojemność [l] 18
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
1 020.19
zł 928.37
754.77 zł
(51.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do łożysk 40l LITEN EP
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 40
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
1 098.76
zł 1 010.86
821.84 zł
(25.27 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 180kg
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 180
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
4 398.07
zł 4 046.23
3 289.62 zł
(22.48 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 100 180kg
Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 100
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak
Cena katalogowa  
5 030.04
zł 4 627.63
3 762.30 zł
(25.71 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do łożysk 9kg
Nazwa Smar do łożysk
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
388.36
zł 348.74
283.53 zł
(38.75 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do łożysk 40l GREASEN LT
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 40
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
1 172.60
zł 1 078.78
877.06 zł
(26.97 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do łożysk LITEN EP 180kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak
Cena katalogowa  
4 412.02
zł 4 059.06
3 300.05 zł
(22.55 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do łożysk LITEN EP 180kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
4 496.35
zł 4 136.64
3 363.12 zł
(22.98 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Cena katalogowa  
44.43
zł 40.21
32.69 zł
(100.52 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 4,5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
138.09
zł 122.63
99.70 zł
(27.25 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Smar do łożysk LMX
Nazwa Smar do łożysk
OEM specyfikacja MB 265.1 MAN 284 LI-H2
Linia produktowa LMX
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Cena katalogowa  
3 379.78
zł 2 950.55
2 398.82 zł
(118.02 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
332.80
zł 304.18
247.30 zł
(63.37 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar do łożysk GREASE syntetyczny
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
321.51
zł 293.86
238.91 zł
(61.22 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar do łożysk GREASE syntetyczny
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
328.94
zł 300.65
244.43 zł
(62.64 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SAF
Smar do łożysk 5kg
Przeznaczenie Ciężarowe Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
351.58
zł 293.58
238.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
4 z 5
następna