Dostępność


Cena



Producent

Rozmiar

Smar do łożysk

A~5010184
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ORLEN
Smar do łożysk 40l LITEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 40
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 056.96 
zł
972.40
790.57 zł
(24.31 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 17l LITEN EP

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
474.56 
zł
436.59
354.95 zł
(25.68 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Smar do łożysk SMARY 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa SMARY
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
47.45 
zł
40.15
32.64 zł
(100.38 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Smar do łożysk RENOLIT 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
OEM specyfikacja MB 265.1 MAN 284 LI-H2
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
74.18 
zł
66.47
54.04 zł
(166.18 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN 4,5kg

4.5l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł Marine
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
261.25 
zł
240.35
195.41 zł
(53.41 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Smar do łożysk 5l RENOLIT mineralny

5l

Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Mineralny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
333.63 
zł
290.59
236.25 zł
(58.12 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Smar do łożysk MULTI

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa MULTI
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
36.14 
zł
33.60
27.32 zł
(84.00 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 40kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 40
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
891.79 
zł
791.91
643.83 zł
(19.80 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 40l LITEN EP

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 40
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 087.86 
zł
1 000.83
813.68 zł
(25.02 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 9kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 9
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
281.58 
zł
250.05
203.29 zł
(27.78 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BPW
Smar do łożysk BPW-Li-Plus 5kg

5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
701.08 
zł
644.99
524.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Smar do łożysk 9l LITEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 9
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
441.68 
zł
396.63
322.46 zł
(44.07 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN LT 17kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
495.94 
zł
456.26
370.94 zł
(26.84 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 40kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 006.15 
zł
893.46
726.39 zł
(22.34 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 180l LITEN EP

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 180
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 539.28 
zł
4 176.13
3 395.23 zł
(23.20 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Smar do łożysk 5l RENOLIT

5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
327.32 
zł
285.09
231.78 zł
(57.02 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 4,5kg

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
136.85 
zł
121.52
98.80 zł
(27.00 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 40kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
736.40 
zł
653.93
531.65 zł
(16.35 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 18kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 18
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
371.96 
zł
330.30
268.54 zł
(18.35 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE 1000 Syntetyczny 18kg

Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 1000
Pojemność [l] 18
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
427.54 
zł
379.65
308.66 zł
(21.09 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN EP 4,5kg

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
169.53 
zł
155.96
126.80 zł
(34.66 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN LT 4,5kg

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
189.03 
zł
173.91
141.39 zł
(38.65 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BPW
Smar do łożysk BPW-Li-91 15kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 15
Linia produktowa BPW-Li-91
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 508.31 
zł
1 387.65
1 128.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE 1000 Syntetyczny 18kg

Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 1000
Pojemność [l] 18
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
367.41 
zł
326.26
265.25 zł
(18.13 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Smar do łożysk 1000 RENOLIT

Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 1000
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
960.08 
zł
873.67
710.30 zł
(48.54 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 9kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
234.72 
zł
208.44
169.46 zł
(23.16 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 9l GREASEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 9
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
347.04 
zł
311.65
253.37 zł
(34.63 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 9kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 9
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
218.17 
zł
193.72
157.50 zł
(21.52 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Smar do łożysk 100 18l SPHEEROL

Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 100
Pojemność [l] 18
Linia produktowa SPHEEROL
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
1 318.84 
zł
1 251.59
1 017.55 zł
(69.53 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN LT 9kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 9
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
342.64 
zł
307.70
250.16 zł
(34.19 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 3 z 5 następna