Smar specjalny
A~5010190
Marine
LIQUI MOLY
Smar specjalny 0,25l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
63.00
zł 63.00
51.22 zł
(252.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CRC
Smar do hamulców miedziany/a, do jarzma / do zacisków CRC COPPER PASTE PRO 100
Nazwa Smar
Rodzaj miedziany/a
Przeznaczenie (części, komponenty) do zacisków do jarzma
Pojemność [ml] 100
Sposób aplikacji Pasta
Kolor Miedziany
Cena katalogowa  
36.86
zł 33.54
27.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 40kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 40
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
655.85
zł 582.39
473.49 zł
(14.56 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CRC
Smar do hamulców, do cylinderków hamulcowych / do prowadnic zacisku hamulcowego / do tłoczków hamulcowych (zacisk) CRC BRAKLUBE PRO 250ML
Nazwa Smar
Przeznaczenie (części, komponenty) do cylinderków hamulcowych do tłoczków hamulcowych (zacisk) do prowadnic zacisku hamulcowego
Zastosowanie (korzyści) zabezpieczenie przed korozją
Pojemność [ml] 250
Sposób aplikacji spray
Cena katalogowa  
34.78
zł 31.65
25.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
RAVENOL
Smar molibdenowy 0,4l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
37.82
zł 35.18
28.60 zł
(87.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Smar specjalny 17l GREASEN GRAFIT
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 17
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
377.95
zł 347.72
282.70 zł
(20.45 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
JOST
Smar specjalny Lube Tronic 5
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa Lube Tronic 5
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
237.64
zł 237.61
193.18 zł
(297.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATE
Smar do hamulców, do cylinderków hamulcowych / do tłoczków hamulcowych (zacisk) 03.9902-0503.2
Nazwa Smar
Przeznaczenie (części, komponenty) do cylinderków hamulcowych do tłoczków hamulcowych (zacisk)
Waga netto [kg] 5
Cena katalogowa  
1 107.60
zł 1 085.45
882.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT Mineralny 5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
264.44
zł 230.33
187.26 zł
(46.07 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 18kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 18
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
295.74
zł 262.62
213.51 zł
(14.59 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny Mineralny 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Przeznaczenie Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
94.75
zł 82.52
67.09 zł
(206.30 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MA PROFESSIONAL
Smar do hamulców miedziany/a, do cylinderków hamulcowych / do klocków hamulcowych / do prowadnic zacisku hamulcowego / do tłoczków hamulcowych (zacisk) MA 20-A58
Nazwa Pasta polerska
Rodzaj miedziany/a
Przeznaczenie (części, komponenty) do cylinderków hamulcowych do klocków hamulcowych do tłoczków hamulcowych (zacisk) do prowadnic zacisku hamulcowego
Zastosowanie (korzyści) zabezpieczenie przed korozją
Waga netto [kg] 0.5
Pojemność [ml] 500
Waga netto [g] 500
Sposób aplikacji Pasta
Kolor Miedziany
Cena katalogowa  
68.98
zł 62.77
51.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
280.43
zł 256.31
208.38 zł
(53.40 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny GREASEN
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASEN
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
662.82
zł 609.80
495.77 zł
(35.87 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
LIQUI MOLY
Smar specjalny 0,1l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
81.09
zł 81.09
65.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Smar specjalny 40l GREASEN GRAFIT
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 40
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
874.41
zł 804.46
654.03 zł
(20.11 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OE JCB
Smar specjalny 5l
Przeznaczenie Agro
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
458.80
zł 396.86
322.65 zł
(79.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
OE YAMAHA
Smar specjalny 0,25l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
73.84
zł 73.84
60.03 zł
(295.36 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOST
Smar specjalny Lube Tronic 5
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa Lube Tronic 5
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
3 800.12
zł 3 799.74
3 089.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZF
Smar specjalny AA02011435ZF
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 0.4
Przeznaczenie Ciężarowe
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
195.51
zł 195.48
158.93 zł
(488.70 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT Mineralny 18kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
785.82
zł 715.10
581.38 zł
(39.73 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CRC
Smar do hamulców, do cylinderków hamulcowych / do prowadnic zacisku hamulcowego / do tłoczków hamulcowych (zacisk) CRC BRAKLUBE PRO 100ML
Nazwa Smar
Przeznaczenie (części, komponenty) do cylinderków hamulcowych do tłoczków hamulcowych (zacisk) do prowadnic zacisku hamulcowego
Zastosowanie (korzyści) zabezpieczenie przed korozją
Pojemność [ml] 100
Sposób aplikacji Pasta
Cena katalogowa  
25.15
zł 22.89
18.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
SCHNEEBICHLER
Smar specjalny 50kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 50
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
4 397.04
zł 4 396.60
3 574.47 zł
(87.93 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny GREASEN GRAFIT 180kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
3 474.27
zł 3 196.33
2 598.64 zł
(17.76 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
1 625.62
zł 1 316.75
1 070.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny mineralny
Nazwa Smar specjalny
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
707.77
zł 651.15
529.39 zł
(38.30 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MA PROFESSIONAL
Smar do hamulców miedziany/a, do jarzma / do zacisków MA 20-A10
Nazwa Smar
Rodzaj miedziany/a
Przeznaczenie (części, komponenty) do zacisków do jarzma
Pojemność [ml] 400
Sposób aplikacji spray
Kolor Miedziany
Cena katalogowa  
34.86
zł 31.72
25.79 zł
(79.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTIP
Smar do hamulców, do cylinderków hamulcowych / do prowadnic zacisku hamulcowego / do tłoczków hamulcowych (zacisk) 090310
Nazwa Smar
Przeznaczenie (części, komponenty) do cylinderków hamulcowych do tłoczków hamulcowych (zacisk) do prowadnic zacisku hamulcowego
Zastosowanie (korzyści) zabezpieczenie przed korozją
Pojemność [ml] 500
Sposób aplikacji spray
Cena katalogowa  
47.53
zł 43.25
35.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
326.70
zł 294.03
239.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
MOTUL
Smar specjalny 0,4l półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
37.99
zł 37.99
30.89 zł
(94.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
2 z 3
następna