Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. MAZDA 2; TOYOTA YARIS, YARIS CROSS
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. SEAT MII; SKODA CITIGO; VW UP!
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. SKODA SUPERB IV; VW PASSAT B9
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
OE BAIC
Pióro wycieraczki BAA00051350
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 430
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
76.64
zł 76.64
62.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. BMW X3 (E83)
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. CHEVROLET MALIBU; OPEL INSIGNIA A, INSIGNIA A COUNTRY
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
OE BAIC
Pióro wycieraczki BAA00051349
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 550
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
91.25
zł 91.25
74.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
NOWOŚĆ
LAMIRO
Podparcie, mocowanie błotnika LAM883-08EX
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Nazwa asortymentu Obejma metalowa wspornika błotnika
Oferta Ciężarowe
Jakość Z Zamiennik
Cena katalogowa  
37.55
zł 32.30
26.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FP DIESEL
Tłok RE520589-FP
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
374.01
zł 374.01
304.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
181.54
zł 181.54
147.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
THERMOTEC
Przewód ogrzewania TPH00151
Średnica [mm] 75
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
20.81
zł 18.73
15.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PNEUMATICS
Zestaw naprawczy pompy hydraulicznej HTTP-AG-224
Nazwa asortymentu Oringi
Oferta Budowlane
Cena katalogowa  
1.93
zł 1.67
1.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
OE GERMANY
Popychacz zaworu 06 0510 MX1301
Średnica [mm] 39
Wysokość [mm] 73
Miejsce zabudowy Strona wylotowa
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
154.52
zł 139.08
113.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SCHMITZ
Element słupka SCH1358607
Nazwa asortymentu Blacha ściany
Miejsce zabudowy Narożna Góra
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
92.25
zł 78.41
63.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GH007 643-121/10
Źródło światła H6W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 6
Rodzaj gniazda BA9S
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
154.41
zł 154.41
125.54 zł
(15.44 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
BF
Dźwigienka zaworowa/elementy 20 1002 25010
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
89.46
zł 80.52
65.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
FPT
Sprężyna zaworu 5801693149-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
19.37
zł 19.37
15.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
184.73
zł 184.73
150.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
86.73
zł 78.06
63.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
HAMATON
Zawór czujnika TPMS N11 gumowy VL-TPMS-16/10
Rodzaj Zawór czujnika TPMS
Zastosowanie Pacific
Typ N11
Rodzaj zaworu Snap-in
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
231.14
zł 210.34
171.01 zł
(21.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
190.77
zł 156.43
127.18 zł
(15.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. BMW 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92)
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TE CONNECTIVITY
Wtyczka elektryczna 21 PIN 8-968975-2
Ilość pinów [szt.] 21
Kształt wtyczki prostokątny
Złącze AMP MCP2.8
Nazwa Wtyczka przewodu
Oferta Ciężarowe
Kolor Szary
Cena katalogowa  
16.54
zł 16.54
13.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. MERCEDES A (W176), B SPORTS TOURER (W246, W242), CLA (C117), GLA (X156)
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
253.60
zł 210.49
171.13 zł
(21.05 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x35x11mm 6202-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
135.98
zł 111.50
90.65 zł
(11.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 12x32x10mm 6201-2Z-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
147.02
zł 122.03
99.21 zł
(12.20 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. SEAT ARONA; VW TAIGO
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
407.87
zł 338.53
275.23 zł
(33.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. FORD KUGA III
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
18 z 143
następna