Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
FP DIESEL
Zestaw pierścieni tłoka AR65502-FP
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
212.19
zł 212.19
172.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FPT
Uszczelka turbosprężarki 504035094-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
24.82
zł 24.82
20.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ZF
Zestaw naprawczy mechanizmu różnicowego 4474352157ZF
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
416.48
zł 374.83
304.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
OE IVECO
Uszczelniacz piasty koła 40100673
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica wewnętrzna [mm] 180
Średnica zewnętrzna [mm] 200
Grubość [mm] 16
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
238.47
zł 209.85
170.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FP DIESEL
Tłok RE520589-FP
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
374.01
zł 374.01
304.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
181.54
zł 181.54
147.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SCHMITZ
Element słupka SCH1358607
Nazwa asortymentu Blacha ściany
Miejsce zabudowy Narożna Góra
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
92.25
zł 78.41
63.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
THERMOTEC
Przewód ogrzewania TPH00151
Średnica [mm] 75
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
20.81
zł 18.73
15.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
CLINEX
Preparat czyszczący LAUNDRY-LINE Uni-Ge 5l EX 41-100
Nazwa Preparat czyszczący
Usuwa smar tłuszcz
Postać preparatu płyn
Pojemność [l] 5
Opakowanie Pojemnik plastikowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
101.94
zł 92.77
75.42 zł
(18.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
301.17
zł 249.97
203.23 zł
(25.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
LAMIRO
Podparcie, mocowanie błotnika LAM883-08EX
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Nazwa asortymentu Obejma metalowa wspornika błotnika
Oferta Ciężarowe
Jakość Z Zamiennik
Cena katalogowa  
37.55
zł 32.30
26.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
179.36
zł 179.36
145.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
HENGST
Filtr odpowietrzenia skrzyni korbowej EAS909M
Średnica wewnętrzna [mm] 80
Średnica zewnętrzna [mm] 185
Wysokość [mm] 42
Szerokość [mm] 186
Długość [mm] 186
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
211.88
zł 190.69
155.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. SEAT MII; SKODA CITIGO; VW UP!
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. SKODA SUPERB IV; VW PASSAT B9
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
OE BAIC
Pióro wycieraczki BAA00051350
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 430
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
76.64
zł 76.64
62.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. BMW X3 (E83)
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. CHEVROLET MALIBU; OPEL INSIGNIA A, INSIGNIA A COUNTRY
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
OE BAIC
Pióro wycieraczki BAA00051349
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 550
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
91.25
zł 91.25
74.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
NOWOŚĆ
QOLTEC
Czujnik czadu QOL52577
Nazwa Czujnik czadu
Typ baterii CR123A
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
84.98
zł 83.28
67.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. MAZDA 2; TOYOTA YARIS, YARIS CROSS
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
203.16
zł 203.16
165.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
THERMOTEC
Przewód układu chłodzenia SI-VO83
Jakość Z Zamiennik
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
21.13
zł 19.02
15.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
167.13
zł 167.13
135.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x35x10mm 6003-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
150.18
zł 123.15
100.12 zł
(12.32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 40x68x15mm 6008-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
550.03
zł 456.53
371.16 zł
(45.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
30.82
zł 26.67
21.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
THERMOTEC
Uszczelka termostatu D2CO001TT
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
4.07
zł 3.52
2.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
BOSS FILTERS
Obudowa filtra powietrza BS01-388
Średnica [mm] 250
Długość [mm] 198.9
Oferta Budowlane
Cena katalogowa  
57.95
zł 50.12
40.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PACOL
Lewa MER-FB-096L do MERCEDES ACTROS MP4 / MP5
Nazwa Element zderzaka
Strona zabudowy Lewa
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
107.58
zł 92.52
75.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
17 z 143
następna