Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
112.15
zł 100.93
82.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PACOL
Chlapacz IVE-MG-026
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
112.43
zł 96.69
78.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
47.83
zł 41.38
33.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. KIA RIO IV, STONIC
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PACOL
Zestaw montażowy osłony przeciwsłonecznej SCA-UP-024R
Strona zabudowy Prawa
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
17.63
zł 15.15
12.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FAG
Łożysko 1210-K-TVH-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 20
Cena katalogowa  
165.64
zł 140.47
114.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. VW PASSAT B8
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 17x40x12mm 6203-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
162.70
zł 135.04
109.79 zł
(13.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
50.18
zł 43.41
35.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
18.14
zł 15.69
12.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. SKODA OCTAVIA III, OCTAVIA IV
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
BLIC
Lusterko zewnętrzne 5402-43-2554312P
Strona zabudowy Lewa
Rodzaj regulacji Elektryczne
Typ szkła Asferyczne
Z podgrzewaniem Tak
Ilość pinów [szt.] 11
El. składane Tak
Z kierunkowskazem Tak
Z podświetleniem Tak
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
904.10
zł 895.06
727.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BLIC
Lusterko zewnętrzne 5402-43-2554315P
Strona zabudowy Prawa
Rodzaj regulacji Elektryczne
Typ szkła Wypukłe
Z podgrzewaniem Tak
Ilość pinów [szt.] 13
El. składane Tak
Z kierunkowskazem Tak
Z podświetleniem Tak
Z pamięcią Tak
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
981.98
zł 972.17
790.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 15x42x13mm 6302-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
239.11
zł 198.46
161.35 zł
(19.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. CITROEN C3 III
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
THERMOTEC
Przewód układu chłodzenia SI-AG129
Oferta Budowlane
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
51.64
zł 44.66
36.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
INDEMAR
Joystick rozdzielacza hydraulicznego ID-6139
Wersja joysticka HEAVY DUTY
Maksymalny skok całkowity [mm] 14
System połączenia joysticka Widełki
Cena katalogowa  
386.47
zł 334.29
271.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
490.00
zł 490.00
398.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Przewody rozruchowe EC-PL35/2-G Z NAK 4M PLA
Długość [m] 4
Kolor Zielony
Przekrój przewodów [mm²] 2x35
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
684.27
zł 602.16
489.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
BLIC
Lusterko zewnętrzne 5402-01-2807312P
Strona zabudowy Lewa
Rodzaj regulacji Elektryczne
Typ szkła Asferyczne
Z podgrzewaniem Tak
Ilość pinów [szt.] 8
Asystent zmiany pasa Tak
Z kierunkowskazem Tak
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
786.35
zł 778.49
632.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
261.50
zł 217.05
176.46 zł
(21.71 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
DT SPARE PARTS
Wspornik łożyska mocowania amortyzatora (kabina kierowcy) 1.22912
Strona zabudowy Prawa
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
403.43
zł 363.08
295.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BREMBO
Klocki hamulcowe kpl. P 37 016X
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 140
Wysokość [mm] 52
Grubość [mm] 18
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
361.80
zł 361.80
294.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
S-TR
Wieszak podnośnika STR-15A795
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
602.26
zł 602.26
489.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
S-TR
Odciąg boczny, stabilizator STR-15A789
Długość min [mm] 435
Długość max [mm] 535
Średnica [mm] 24
Średnica 2 [mm] 20
Cena katalogowa  
295.89
zł 295.89
240.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BTA
Łożysko B05-AG-1002
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
19.15
zł 19.15
15.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MANN-FILTER
Filtr hydrauliczny układu kierowniczego H 985
Wysokość [mm] 115
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
51.73
zł 46.56
37.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FEBI
Nakrętka FE101132 5SET
Nazwa asortymentu Nakrętka stabilizatora
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Średnica zewnętrzna [mm] 14
Długość [mm] 7
Materiał Stal
Rozmiar klucza [mm] 10
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
12.47
zł 11.23
9.13 zł
(2.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
BLIC
Lusterko zewnętrzne 5402-01-2807310P
Strona zabudowy Lewa
Rodzaj regulacji Elektryczne
Typ szkła Asferyczne
Z podgrzewaniem Tak
Ilość pinów [szt.] 8
Z kierunkowskazem Tak
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
707.55
zł 700.47
569.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
77.28
zł 66.46
54.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
29 z 143
następna