Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
S-TR
Rozdrabniacz słomy i elementy STR-17A269
Nazwa asortymentu Nóż
Długość [mm] 233
Szerokość [mm] 60
Grubość [mm] 6
Średnica otworu [mm] 30
Cena katalogowa  
339.09
zł 339.09
275.68 zł
(84.77 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
S-TR
Rozdrabniacz słomy i elementy STR-17A268
Nazwa asortymentu Nóż
Długość [mm] 240
Szerokość [mm] 60
Grubość [mm] 6
Średnica otworu [mm] 25.4
Cena katalogowa  
415.96
zł 415.96
338.18 zł
(103.99 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FP DIESEL
Panewka korbowodu 214950PR-FP
Oferta Budowlane
Warunki zwrotu Brak możliwości zwrotu po zerwaniu plomby
Cena katalogowa  
76.78
zł 66.41
53.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ENGITECH
Uszczelniacz trzonka zaworu ENT011316
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3.85
zł 3.33
2.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
17.98
zł 15.56
12.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
1.82
zł 1.57
1.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
274.82
zł 228.10
185.45 zł
(22.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 17x35x10mm 6003-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
179.95
zł 149.36
121.43 zł
(14.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
140.24
zł 140.24
114.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FUCHS OIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
193.53
zł 191.60
155.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
218.87
zł 218.87
177.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
187.22
zł 187.22
152.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
CEJN
Elementy szybkozłącza hydraulicznego 148301262
Wersja WEO 420
Seria 830
Rodzaj złączki Proste
Wymiar montażu [cal] 3/4
Wymiar gwintu w calach [cal] 3/4
Ilość zwoi na cal 14
Ciśnienie maksymalne [bar] 420
Cena katalogowa  
222.37
zł 222.37
180.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. MERCEDES C (W204)
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
188.53
zł 188.53
153.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. BMW 1 (E81)
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
MANN-FILTER
Filtr kabiny CU 30 006
Wysokość [mm] 40
Kształt prostokątny
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
70.10
zł 70.10
56.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. VOLVO XC60 I
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. RENAULT CLIO IV
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 3szt. HONDA CR-V III
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 3
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
104.25
zł 97.99
79.67 zł 102.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
101.13 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
HIGHWAY AUTOMOTIVE
Zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzącego 19033021HW
Z czujnikiem poziomu Tak
Z korkiem Tak
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 318.36
zł 1 186.53
964.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 8x22x7mm 608-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 7
Cena katalogowa  
120.96
zł 99.19
80.64 zł
(9.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
4MAX
Akumulator 60Ah 480A P+ (rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 60
Prąd rozruchu akumulatora [A] 480
Biegunowość akumulatora P+
Typ mocowania akumulatora B00 - brak stopki mocującej
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
287.40
zł 244.29
198.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
393.72
zł 322.85
262.48 zł
(32.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
216.48
zł 216.48
176.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FPT
Zawór ssący 5801551446-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
133.49
zł 133.49
108.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MILWAUKEE
Ochrona rąk MILWAUKEE 4932501905
Rozmiar XL
Rodzaj / materiał nitrylowe
Właściwości antypoślizgowe
Ilość w opakowaniu 50 szt.
Kolor Pomarańczowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
59.02
zł 53.70
43.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
30.90
zł 27.81
22.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BTA
Napinacz paska wieloklinowego B05-AG-034
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
261.99
zł 261.99
213.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MAHLE
Zestaw pierścieni tłoka 007 RS 10120 0N0
Średnica [mm] 128
Wysokość pierścienia 1 [mm] 3
Wysokość pierścienia 2 [mm] 2.5
Wysokość pierścienia 3 [mm] 4
Oferta Ciężarowe
Warunki zwrotu Brak możliwości zwrotu po zerwaniu plomby
Cena katalogowa  
236.17
zł 212.56
172.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
18 z 189
następna