Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
AKUSAN
Zestaw naprawczy siedzenia AG 1641
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
47.67
zł 47.67
38.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
C.E.I
Element manualnej skrzyni biegów 469420
Nazwa asortymentu Tarczka hamulca bocznikowego
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
260.14
zł 234.13
190.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
5.56
zł 4.81
3.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BLIC
Lusterko zewnętrzne 5402-43-2554319P
Strona zabudowy Prawa
Rodzaj regulacji Elektryczne
Typ szkła Wypukłe
Z podgrzewaniem Tak
Ilość pinów [szt.] 2 13
Asystent zmiany pasa Tak
El. składane Tak
Z kierunkowskazem Tak
Z podświetleniem Tak
Z pamięcią Tak
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
1 060.84
zł 1 050.24
853.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. AUDI A6 ALLROAD C7, A6 C7, A7
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
OE DAF
Szczelinomierz DAF2163485
Nazwa Szczelinomierz
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
287.23
zł 258.51
210.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
DANA SPICER
Przegub, wałek przegubowy U-10065-00-DS
Średnica [mm] 65
Długość [mm] 190
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
599.42
zł 539.48
438.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
NSK
Łożysko B25-147 /NSK/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe proste jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
53.21
zł 53.21
43.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
182.57
zł 182.57
148.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MAHLE
Chłodnica silnika CR 702 001S
Wysokość [mm] 765
Szerokość [mm] 938
Grubość [mm] 40
Rama Z ramą
Materiał Aluminium
Średnica wlotu [mm] 61
Średnica wylotu [mm] 61
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
2 314.20
zł 2 082.77
1 693.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. FORD FOCUS III
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x47x14mm 6204-2Z-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
204.86
zł 170.04
138.24 zł
(17.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
37.82
zł 37.82
30.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BTA
Element manualnej skrzyni biegów B05-AG-1007
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
5.31
zł 5.31
4.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
45.69
zł 39.52
32.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PACOL
Zestaw montażowy drzwi JD-AG-060
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
90.26
zł 90.26
73.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
328.82
zł 272.91
221.88 zł
(27.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
47.83
zł 41.38
33.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
112.15
zł 100.93
82.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. KIA RIO IV, STONIC
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
FAG
Łożysko 1210-K-TVH-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 20
Cena katalogowa  
165.64
zł 140.47
114.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. VW PASSAT B8
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 17x40x12mm 6203-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
162.70
zł 135.04
109.79 zł
(13.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. SKODA OCTAVIA III, OCTAVIA IV
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
50.18
zł 43.41
35.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
18.14
zł 15.69
12.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FPT
Uszczelka bloku silnika 4849994-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
33.76
zł 33.76
27.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BLIC
Lusterko zewnętrzne 5402-43-2554315P
Strona zabudowy Prawa
Rodzaj regulacji Elektryczne
Typ szkła Wypukłe
Z podgrzewaniem Tak
Ilość pinów [szt.] 13
El. składane Tak
Z kierunkowskazem Tak
Z podświetleniem Tak
Z pamięcią Tak
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
981.98
zł 972.17
790.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. CITROEN C3 III
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 15x42x13mm 6302-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
239.11
zł 198.46
161.35 zł
(19.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
28 z 143
następna