Dostępność


Cena



Producent

Napięcie [V]

Temperatura barwowa [K]

Typ lampy

Opakowanie

Długość [mm]

Oferta

Moc znamionowa [W]

Żarówka

A~7518010~60560

OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W16W Vision (2 szt.) 12V 16W

Źródło światła W16W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 16
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
16.31 
zł
13.70
11.14 zł
(6.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED W21/5W Ultinon Pro7000 SI (2 szt.) 12/24V 3,3/2,7/1,5/0,9W

Źródło światła W21/5W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 3,3 0,9 1,5 2,7
Rodzaj gniazda W3X16Q
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
106.20 
zł
89.21
72.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED W21/5W Ultinon Pro3100 SL (2 szt.) 6000K 12V 2,4/0,5W

Źródło światła W21/5W
Linia Ultinon Pro3100 SL
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2,4 0,5
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda W3X16Q
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
70.26 
zł
59.02
47.98 zł
(29.51 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED W21/5W Ultinon Pro7000 SI (2 szt.) 6000K 12/24V 3,5/2,7/1,6/0,9W

Źródło światła W21/5W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 3,5 1,6 0,9 2,7
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda W3X16Q
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
106.20 
zł
89.21
72.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

PHILIPS
Żarówka LED W21/5W Ultinon Pro7000 SI (2 szt.) 12/24V 3,3/2,6/1,5/0,9W

Źródło światła W21/5W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 3,3 0,9 1,5 2,6
Rodzaj gniazda W3X16Q
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
95.69 
zł
80.38
65.35 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W21/5W (2 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła W21/5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda W3X16Q
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
28.92 
zł
24.29
19.75 zł
(12.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED W21W Ultinon Pro3100 SL (2 szt.) 6000K 12V 2,2W

Źródło światła W21W
Linia Ultinon Pro3100 SL
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2,2
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda W3X16D
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
70.26 
zł
59.02
47.98 zł
(29.51 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED W21W Ultinon Pro7000 SI (2 szt.) 6000K 12/24V 3,3/2,6W

Źródło światła W21W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 3,3 2,6
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda W3X16D
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
106.20 
zł
89.21
72.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

BOSCH
Żarówka W3W (10 szt.) Trucklight 24V 3W

Źródło światła W3W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 3
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
78.24 
zł
68.07
55.34 zł
(6.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED W5W Ultinon Pro3100 SL (2 szt.) 6000K 12V 0,74W

Źródło światła W5W
Linia Ultinon Pro3100 SL
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 0,74
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
28.09 
zł
23.60
19.19 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED W5W Ultinon Pro7000 SI (2 szt.) 6000K 12V 0,87W

Źródło światła W5W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 0,87
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda W21x9.5d
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
68.25 
zł
57.33
46.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED W5W Ultinon Pro7000 SI (2 szt.) 7000K 12V 0,6W

Źródło światła W5W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 0,6
Temperatura barwowa [K] 7000
Rodzaj gniazda W21x9.5d
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
81.93 
zł
68.82
55.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W5W WhiteVision Ultra (2 szt.) 12V 5W

Źródło światła W5W
Linia WhiteVision Ultra
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
21.97 
zł
18.45
15.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W5W X-tremeVision Pro150 (2 szt.) 12V 5W

Źródło światła W5W
Linia X-tremeVision Pro150
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
21.97 
zł
18.45
15.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED W5W Ultinon Pro7000 SI (2 szt.) 6000K 24V 1W

Źródło światła W5W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
89.99 
zł
79.19
64.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FEBI
Żarówka światła kierunkowskazu FE173290

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
0 szt.
Cena katalogowa  
1.39 
zł
1.39
1.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej PB5 Vision (10 szt.) 12V 2W

Źródło światła PB5
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
47.98 
zł
40.31
32.77 zł
(4.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

NARVA
Żarówka Standard (1 szt.) 12,8V 50W

Linia Standard
Napięcie [V] 12.8
Moc znamionowa [W] 50
Rodzaj gniazda PGJ13
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
16.60 
zł
15.94
12.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED H16/H8/H9 Ultinon Access 2500 (2 szt.) 6000K 12V 20W

Źródło światła H9 H8 H16
Linia Ultinon Access 2500
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 20
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda PGJ19
Typ lampy LED
Opakowanie Zestaw
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
269.65 
zł
226.50
184.15 zł
(113.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka HIPerVision LCP (1 szt.) 13,5V 24W

Linia HIPerVision LCP
Napięcie [V] 13.5
Moc znamionowa [W] 24
Rodzaj gniazda HPSL 2A
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
88.04 
zł
73.96
60.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka Stop P22 Vision (10 szt.) 12V 15W

Źródło światła Stop P22
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 15
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
84.99 
zł
71.39
58.04 zł
(7.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C3W Vision (10 szt.) 12V 3W

Źródło światła C3W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 3
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 35
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
69.64 
zł
58.50
47.56 zł
(5.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka Stop P22 (10 szt.) 24V 15W

Źródło światła Stop P22
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 15
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
67.87 
zł
59.73
48.56 zł
(5.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka Stop P25 (10 szt.) 24V 18W

Źródło światła Stop P25
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 18
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
66.56 
zł
58.57
47.62 zł
(5.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 12 z 12