Oleje silnikowe do AUDI A3

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 249 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.0 TFSI
2016.07
2017.12
999
CHZD
115
(85)
Hatchback
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.0 TFSI
2016.07
2020.10
999
CHZD
115
(85)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 30 TFSI
2018.07
2020.10
999
DKRF
115
(85)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) 30 TFSI
2020.06
999
DLAA
110
(81)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) 30 TFSI Mild Hybrid
2020.06
999
DLAA
110
(81)
Sedan
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.0 TFSI
2016.07
2020.10
999
CHZD DKRF
115
(85)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 30 TFSI
2018.07
2020.10
999
DKRF
116
(85)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 30 TFSI
2020.06
999
DLAA
110
(81)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 30 TFSI Mild Hybrid
2020.06
999
DLAA
110
(81)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 1.2 TSI
2010.04
2012.08
1197
CBZB
105
(77)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.2 TFSI
2014.05
2016.08
1197
CYVB
110
(81)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.2 TFSI
2013.02
2015.05
1197
CJZA
105
(77)
Hatchback
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.2 TFSI
2010.03
2013.05
1197
CBZB
105
(77)
kabriolet
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.2 TFSI
2013.10
2015.05
1197
CJZA
105
(77)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.2 TFSI
2014.05
2016.08
1197
CYVB
110
(81)
Sedan
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI
2010.04
2013.03
1197
CBZB
105
(77)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.2 TFSI
2014.05
2016.08
1197
CYVB
110
(81)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.2 TFSI
2013.05
2015.05
1197
CJZA
105
(77)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI
2007.09
2012.08
1390
CAXC CMSA
125
(92)
Hatchback
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.4 TFSI
2011.02
2013.05
1390
CAXC
125
(92)
kabriolet
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI
2007.09
2013.03
1390
CAXC CMSA
125
(92)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TFSI
2013.03
2016.08
1395
CPTA
140
(103)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TFSI
2012.04
2014.05
1395
CMBA CXSA
122
(90)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TFSI
2014.05
2016.08
1395
CXSB CZCA
125
(92)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TSI
2014.05
2017.12
1395
CZEA
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 1.4 TFSI
2013.10
2014.05
1395
CPTA
140
(103)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 1.4 TFSI
2016.02
2020.10
1395
CZCC
115
(85)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 1.4 TFSI
2014.02
2016.07
1395
CXSB CZCA
125
(92)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 1.4 TSI
2014.05
2020.10
1395
CZEA
150
(110)
kabriolet
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI
2013.09
2020.10
1395
CXSA
122
(90)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI
2013.09
2016.08
1395
CXSB CZCA
125
(92)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI
2013.05
2016.08
1395
CPTA
140
(103)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TSI
2014.05
2020.10
1395
CZEA
150
(110)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) 35 TFSi
2020.08
1395
DJKA
150
(110)
Sedan
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI
2012.09
2020.10
1395
CMBA CXSA
122
(90)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI
2013.03
2014.11
1395
CPTA
140
(103)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI
2014.05
2016.08
1395
CXSB CZCA
125
(92)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI e-tron
2014.05
2020.10
1395
CUKB CXUA DGEA
204
(150)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI g-tron
2013.11
2020.10
1395
CPWA
110
(81)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TSI
2014.05
2020.10
1395
CZEA
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 40 e-tron
2018.07
2020.10
1395
DGEA
204
(150)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 35 TFSi
2021.08
1395
DJKA
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 40 TFSIe
2020.06
1395
DGEA
204
(150)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 45 TFSIe
2021.07
1395
DGEA
245
(180)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.5 TFSI
2017.05
2017.12
1498
DADA
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 Allstreet (8YJ) 35 TFSi
2024.09
1498
DXDB
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 Allstreet (8YJ) 35 TFSi Mild Hybrid
2024.02
1498
DXDB
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 Allstreet (8YJ) 40 TFSI e
2024.11
1498
DUCB EANB
204
(150)
Hatchback
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 1.5 TFSI
2017.05
2018.10
1498
DADA
150
(110)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 35 TFSI
2018.10
2020.10
1498
DADA DPCA
150
(110)
kabriolet
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.5 TFSI
2017.05
2018.10
1498
DADA
150
(110)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 35 TFSI
2018.10
2020.10
1498
DADA DPCA
150
(110)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) 30 TFSI
2024.05
1498
DXDE
116
(85)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) 30 TFSI Mild Hybrid
2024.05
1498
DXDE
116
(85)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) 35 TFSI
2020.04
1498
DPCA DXDB
150
(110)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) 35 TFSI Mild Hybrid
2020.04
1498
DFYA DXDB
150
(110)
Sedan
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.5 TFSI
2017.05
2018.10
1498
DADA
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 30 g-tron
2018.11
2020.10
1498
DHFA
131
(96)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 35 TFSI
2018.10
2020.10
1498
DADA DPCA
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 30 g-tron
2020.07
1498
DHFA
131
(96)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 30 TFSI
2024.05
1498
DXDE
116
(85)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 30 TFSI Mild Hybrid
2024.05
1498
DXDE
116
(85)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 35 TFSI
2019.11
1498
DPCA DXDB
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 35 TFSI Mild Hybrid
2020.04
1498
DFYA DXDB
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 40 TFSIe
2024.06
1498
DUCB
204
(150)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 45 TFSIe
2024.11
1498
DUCA EANB
272
(200)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 1.6
2003.05
2012.08
1595
BGU BSE BSF CCSA
102
(75)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 1.6 E-Power
2011.01
2012.08
1595
CCSA CMXA
102
(75)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6
2004.09
2013.03
1595
BGU BSE BSF CCSA
102
(75)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power
2011.01
2013.03
1595
BSE CCSA CMXA
102
(75)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI
2009.05
2012.08
1598
CAYC
105
(77)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI
2009.05
2012.08
1598
CAYB
90
(66)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.6 TDI
2012.10
2015.05
1598
CLHA
105
(77)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.6 TDI
2013.09
2017.12
1598
CRKB CXXB DBKA
110
(81)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.6 TDI
2017.02
2020.10
1598
DDYA DGTE
115
(85)
Hatchback
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 TDI
2009.05
2013.05
1598
CAYC
105
(77)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 1.6 TDI
2014.02
2020.10
1598
CRKB CXXB
110
(81)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 1.6 TDI
2017.04
2020.10
1598
DDYA
115
(85)
kabriolet
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI
2014.05
2020.10
1598
CRKB CXXB DBKA
110
(81)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI
2017.03
2020.10
1598
DDYA
115
(85)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI
2013.09
2015.05
1598
CLHA
105
(77)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI quattro
2015.05
2016.08
1598
CXXB
110
(81)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 30 TDI
2018.07
2020.10
1598
DGTE
115
(85)
Sedan
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI
2009.05
2013.03
1598
CAYB
90
(66)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI
2009.05
2013.03
1598
CAYC
105
(77)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI
2012.10
2016.12
1598
CLHA
105
(77)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI
2013.09
2020.10
1598
CRKB CXXB DBKA
110
(81)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI
2017.02
2020.10
1598
DDYA
115
(85)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI quattro
2015.05
2016.08
1598
CXXB
110
(81)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 30 TDI
2018.07
2020.10
1598
DGTE
115
(85)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI
2006.11
2012.08
1798
BYT BZB CDAA
160
(118)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro
2008.07
2012.08
1798
CDAA
160
(118)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.8 TFSI
2012.04
2016.08
1798
CJSA
180
(132)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.8 TFSI quattro
2012.08
2016.08
1798
CJSB
180
(132)
Hatchback
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.8 TFSI
2008.04
2013.05
1798
BZB CDAA
160
(118)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 1.8 TFSI
2013.10
2016.07
1798
CJSA CJSB
180
(132)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 1.8 TFSI
2014.05
2020.10
1798
CNSB
170
(125)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 1.8 TFSI quattro
2014.03
2016.07
1798
CJSB
180
(132)
kabriolet
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI
2013.05
2016.08
1798
CJSA CJSB
180
(132)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI
2013.11
2020.10
1798
CNSB
170
(125)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI quattro
2013.11
2016.08
1798
CJSB
180
(132)
Sedan
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI
2006.11
2013.03
1798
BYT BZB CDAA
160
(118)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro
2008.07
2013.03
1798
CDAA
160
(118)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.8 TFSI
2012.09
2016.08
1798
CJSA CJSB
180
(132)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.8 TFSI quattro
2013.05
2016.08
1798
CJSB
180
(132)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
2003.05
2012.08
1968
AZV CBAA CFFA
136
(100)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
2006.03
2012.08
1968
BMN CBBB CFGB
170
(125)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V
2003.05
2012.08
1968
BKD CBAB CBEA CFFB CLJA
140
(103)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro
2004.08
2012.08
1968
BKD CBAB CFFB
140
(103)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
2006.03
2012.08
1968
BMN CBBB CFGB
170
(125)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI
2012.09
2020.10
1968
CRFC
143
(105)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI
2013.01
2016.08
1968
CRFA
110
(81)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI
2013.05
2016.08
1968
CRBD CRLC
136
(100)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI
2012.04
2017.12
1968
CRBC CRLB CRUA DBGA DCYA DEJA
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI
2013.05
2017.12
1968
CUNA DGCA
184
(135)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro
2012.10
2017.12
1968
CRBC CRLB DCYA
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro
2012.12
2017.12
1968
CUNA DGCA
184
(135)
Hatchback
AUDI A3 Allstreet (8YJ) 35 TDi
2024.02
1968
DXPA
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI
2008.04
2013.05
1968
CBAB CFFB
140
(103)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI
2008.04
2013.05
1968
CBAA CFFA
136
(100)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI
2013.10
2016.07
1968
CRLC
136
(100)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI
2013.10
2020.10
1968
CRLB DCYA
150
(110)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI
2014.05
2016.07
1968
CUNA
184
(135)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro
2014.05
2020.10
1968
CUNA DGCA
184
(135)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro
2014.03
2020.10
1968
CRLB DCYA
150
(110)
kabriolet
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI
2014.05
2018.07
1968
CUNA DGCA
184
(135)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI
2013.05
2020.10
1968
CRBC CRLB CRUA DBGA DCYA DEJA DFGA
150
(110)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI
2013.10
2020.10
1968
CRFC
143
(105)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI
2013.05
2020.10
1968
CRFA DEJB
110
(81)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI
2013.09
2016.08
1968
CRBD CRLC
136
(100)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro
2014.05
2018.07
1968
CUNA DGCA
184
(135)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro
2013.10
2020.10
1968
CRBC CRLB DCYA
150
(110)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 35 TDI
2018.07
2020.10
1968
DFGA
150
(110)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 40 TDI quattro
2018.07
2019.07
1968
DJGA
184
(135)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) 30 TDI
2020.06
1968
DSUD DTRB DTRD DXRC
116
(85)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) 35 TDI
2020.04
1968
DSRB DTSA DTSB DXPA
150
(110)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) 40 TDI quattro
2020.12
1968
DTUA
200
(147)
Sedan
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
2006.03
2013.03
1968
BMN CBBB CFGB
170
(125)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
2004.09
2013.03
1968
AZV CBAA CFFA
136
(100)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
2010.01
2013.03
1968
CBEA
141
(104)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V
2004.09
2013.03
1968
BKD CBAB CBEA CFFB CLJA
140
(103)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro
2005.11
2013.03
1968
BKD CBAB CFFB
140
(103)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro
2006.03
2013.03
1968
BMN CBBB CFGB
170
(125)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI
2013.05
2016.08
1968
CRBD CRLC
136
(100)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI
2012.09
2020.10
1968
CRBC CRLB CRUA DBGA DCYA DEJA DFGA
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI
2013.03
2020.10
1968
CRFC
143
(105)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI
2013.05
2020.10
1968
CRFA
110
(81)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI
2013.05
2018.07
1968
CUNA DGCA
184
(135)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro
2013.05
2018.07
1968
CUNA DGCA
184
(135)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro
2013.02
2020.10
1968
CRBC CRLB DCYA
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 35 TDI
2018.07
2020.10
1968
DFGA
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 40 TDI quattro
2018.07
2020.10
1968
DJGA
184
(135)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 30 TDI
2019.11
1968
DSUD DTRB DTRD DXRC
116
(85)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 35 TDI
2019.11
1968
DSRB DTSA DTSB DXPA
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 40 TDI quattro
2020.12
1968
DTUA
200
(147)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI
2004.09
2012.08
1984
AXX BWA CAWB CCZA
200
(147)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro
2004.09
2012.08
1984
AXX BWA CBFA CCTA CCZA
200
(147)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) S3 quattro
2007.02
2012.08
1984
BZC CDLC
256
(188)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) S3 quattro
2006.11
2012.08
1984
BHZ CDLA
265
(195)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TFSI
2016.05
2017.12
1984
CZPB
190
(140)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TFSI quattro
2016.05
2017.12
1984
CZPB
190
(140)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro
2016.06
2017.12
1984
CJXG DJHA
310
(228)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro
2012.11
2016.08
1984
CJXC
300
(221)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro
2016.07
2017.12
1984
CJXD DJHB
290
(213)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro
2013.02
2014.07
1984
CJXB
280
(206)
Hatchback
AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro
2014.05
2016.08
1984
CJXF
286
(210)
Hatchback
AUDI A3 Allstreet (8YJ) 40 TFSI quattro
2025.03
1984
DNNE
204
(150)
Hatchback
AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TFSI
2008.04
2013.05
1984
CAWB CCZA
200
(147)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TFSI
2016.05
2020.10
1984
CZPB
190
(140)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TFSI quattro
2016.05
2020.10
1984
CZPB
190
(140)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TFSI quattro
2014.05
2020.10
1984
CNTC
220
(162)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 40 TFSI
2018.11
2020.10
1984
DKZA
190
(140)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 40 TFSI quattro
2018.11
2020.10
1984
DKZA
190
(140)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) S3 quattro
2014.04
2020.10
1984
CJXC DNUE
300
(221)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) S3 quattro
2014.03
2016.07
1984
CJXF
286
(210)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) S3 quattro
2016.07
2020.10
1984
DJHA
310
(228)
kabriolet
AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) S3 quattro
2016.07
2020.10
1984
DJHB
290
(213)
kabriolet
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TFSI
2016.05
2020.10
1984
CZPB DKZA
190
(140)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TFSI
2015.11
2020.10
1984
CHHB CNTC
220
(162)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TFSI
2016.09
2020.10
1984
CZRA
186
(137)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TFSI quattro
2016.05
2020.10
1984
CZPB DKZA
190
(140)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 40 TFSI
2018.07
2020.10
1984
DKZA
190
(140)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 40 TFSI quattro
2018.07
2020.10
1984
DKZA
190
(140)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro
2014.05
2016.08
1984
CJXF
286
(210)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro
2014.05
2020.10
1984
CYFB DJJA DLRA
292
(215)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro
2013.10
2014.05
1984
CJXB
280
(206)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro
2016.08
2020.10
1984
CJXD DJHB
290
(213)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro
2013.10
2020.10
1984
CJXC DNUE
300
(221)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro
2016.06
2020.10
1984
CJXG DJHA
310
(228)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) 40 TFSI quattro
2025.04
1984
DNNE
204
(150)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) 40 TFSI quattro
2021.07
1984
DNNA
190
(140)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) S3 TFSI quattro
2024.02
1984
DNFF DSFD
333
(245)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) S3 TFSI quattro
2020.06
1984
DNFB DSFA
310
(228)
Sedan
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI
2004.09
2013.03
1984
AXX BPY BWA CAWB CBFA CCTA CCZA
200
(147)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro
2004.09
2013.03
1984
AXX BPY BWA CBFA CCTA CCZA
200
(147)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro
2008.07
2013.03
1984
CDLC
256
(188)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro
2008.06
2013.03
1984
BHZ CDLA
265
(195)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TFSI
2016.05
2020.10
1984
CZPB DKZA
190
(140)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TFSI quattro
2016.05
2020.10
1984
CZPB DKZA
190
(140)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 40 TFSI
2018.07
2020.10
1984
DKZA
190
(140)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 40 TFSI quattro
2018.07
2020.10
1984
DKZA
190
(140)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro
2014.05
2016.08
1984
CJXF
286
(210)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro
2013.05
2016.08
1984
CJXB
280
(206)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro
2016.06
2020.10
1984
CJXG DJHA
310
(228)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro
2012.11
2020.10
1984
CJXC DNUE
300
(221)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro
2016.07
2020.10
1984
CJXD DJHB
290
(213)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 40 TFSI quattro
2021.07
1984
DNNA
190
(140)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 40 TFSI quattro
2024.08
1984
DNNE
204
(150)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) S3 TFSI quattro
2024.02
1984
DNFF DSFD
333
(245)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) S3 TFSI quattro
2020.06
1984
DNFB
310
(228)
Hatchback
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) RS3 quattro
2017.04
2020.10
2480
DAZA DNWA
400
(294)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) RS3 TFSI quattro
2022.01
2480
DNWD DXHA
407
(299)
Sedan
AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) RS3 TFSI quattro
2021.07
2480
DNWC DXHB
400
(294)
Sedan
AUDI A3 Sportback (8PA) RS3 quattro
2011.01
2012.12
2480
CEPA
340
(250)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) RS3 quattro
2015.03
2016.08
2480
CZGB
367
(270)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) RS3 quattro
2017.04
2020.10
2480
DAZA DNWA
400
(294)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) RS3 TFSI quattro
2021.07
2480
DNWC DXHB
400
(294)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) RS3 TFSI quattro
2022.11
2480
DNWD
407
(299)
Hatchback
Pokaż więcej
AUDI A3 (8L1) 1.6
2000.08
2003.05
1595
AVU BFQ
102
(75)
Hatchback
AUDI A3 (8L1) 1.6
1996.09
2003.05
1595
AEH AKL APF
101
(74)
Hatchback
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6
2008.09
2010.05
1595
BSE
102
(75)
kabriolet
AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI
2003.08
2007.09
1598
BAG BLF BLP
115
(85)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI
2004.09
2007.09
1598
BLF BLP
115
(85)
Hatchback
AUDI A3 (8L1) 1.8
1996.09
2003.05
1781
AGN APG
125
(92)
Hatchback
AUDI A3 (8L1) 1.8 T
1998.12
2003.05
1781
AJQ APP ARY AUQ
180
(132)
Hatchback
AUDI A3 (8L1) 1.8 T
1996.12
2003.05
1781
AGU AQA ARZ AUM
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro
1996.12
2003.05
1781
AGU AQA ARX
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro
1998.10
2003.05
1781
AJQ ARY
180
(132)
Hatchback
AUDI A3 (8L1) S3 quattro
1999.03
2002.04
1781
AMK APY AUL
210
(154)
Hatchback
AUDI A3 (8L1) S3 quattro
2001.10
2003.05
1781
BAM
224
(165)
Hatchback
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI
2000.10
2003.05
1896
ATD AXR
100
(74)
Hatchback
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI
2000.08
2003.05
1896
ASZ
130
(96)
Hatchback
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI
1996.09
2001.07
1896
AGR ALH
90
(66)
Hatchback
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI
1997.08
2001.07
1896
AHF ASV
110
(81)
Hatchback
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro
2000.08
2003.05
1896
ASZ
130
(96)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI
2003.05
2010.05
1896
BKC BLS BXE
105
(77)
Hatchback
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.9 TDI
2008.04
2009.10
1896
BLS
105
(77)
kabriolet
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI
2004.09
2010.05
1896
BKC BLS BXE
105
(77)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
2005.06
2008.06
1968
BMM
140
(103)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
2006.06
2008.06
1968
BUY
163
(120)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
2006.01
2008.06
1968
BMM
140
(103)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
2003.05
2008.06
1968
AZV
136
(100)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
2005.06
2008.06
1968
BMM
140
(103)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
2006.06
2008.06
1968
BUY
163
(120)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro
2006.01
2008.06
1968
BMM
140
(103)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI
2003.05
2008.06
1984
AXW BLR BLX BLY BMB BVY BVZ
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI
2004.09
2008.06
1984
AXW BLR BLX BLY BMB BVY BVZ
150
(110)
Hatchback
AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro
2003.07
2009.05
3189
BDB BMJ BUB
250
(184)
Hatchback
AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro
2004.09
2009.05
3189
BDB BMJ BUB
250
(184)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Audi A3
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.89 
zł
61.94
50.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 4l SYNPOWER

5W30 4l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
288.82 
zł
241.17
196.07 zł
(60.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 1l MaxExpert

5W30 1l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.94 
zł
57.54
46.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.92 
zł
57.71
46.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej silnikowy do: AUDI A3 – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: AUDI A3 powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: AUDI A3 typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: AUDI A3 jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: AUDI A3, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: AUDI A3?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: AUDI A3? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: AUDI A3, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: AUDI A3 w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: AUDI A3.