Silniki do KIA CERATO

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 35 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
KIA CERATO III Sedan (YD) 1.6 CRDI
2016.08
2018.06
1582
D4FB
136
(100)
Sedan
KIA CERATO II Sedan (TD) 1.6
2010.01
2013.06
1591
G4FC
126
(93)
Sedan
KIA CERATO II Sedan (TD) 1.6
2010.01
2014.02
1591
G4FC
122
(90)
Sedan
KIA CERATO II Sedan (TD) 1.6 CVVT
2009.02
2013.06
1591
G4FC
124
(91)
Sedan
KIA CERATO III Sedan (YD) 1.6 CVVT
2016.07
2018.06
1591
G4FC
129
(95)
Sedan
KIA CERATO III Sedan (YD) 1.6 MPi
2013.06
2017.05
1591
G4FG
130
(96)
Sedan
KIA CERATO IV Sedan (BD, BDM) 1.6 MPi
2018.02
1591
G4FG
128
(94)
Sedan
KIA CERATO KOUP II (TD) 1.6 CVVT
2010.01
2013.06
1591
G4FC
126
(93)
coupe
KIA CERATO IV Sedan (BD, BDM) 1.6 TCi
2018.11
1598
D4FE
136
(100)
Sedan
KIA CERATO III Sedan (YD) 2.0 MPi
2013.06
2016.12
1997
G4KD
150
(110)
Sedan
KIA CERATO II Sedan (TD) 2.0
2009.01
2013.06
1998
G4KD
156
(115)
Sedan
KIA CERATO II Sedan (TD) 2.0 CVVT
2009.07
2013.06
1998
G4KD
150
(110)
Sedan
KIA CERATO III Sedan (YD) 2.0
2017.10
2018.06
1998
164
(121)
Sedan
KIA CERATO KOUP III (YD) 2.0 MPi
2013.12
1998
150
(110)
coupe
KIA CERATO IV Sedan (BD, BDM) 2.0 MPi
2018.02
1999
G4NA
152
(112)
Sedan
KIA CERATO IV Sedan (BD, BDM) 2.0 MPi
2018.02
1999
G4NA G4NH
150
(110)
Sedan
KIA CERATO KOUP III (YD) 2.0 CVVT
2016.03
1999
G4NA
160
(118)
coupe
Pokaż więcej
KIA CERATO I Hatchback (LD) 1.5 CRDi
2005.07
2006.08
1493
D4FA
90
(66)
Hatchback
KIA CERATO I Hatchback (LD) 1.5 CRDi
2005.07
2006.08
1493
D4FA
73
(54)
Hatchback
KIA CERATO I Hatchback (LD) 1.5 CRDi
2005.07
2006.08
1493
D4FA
102
(75)
Hatchback
KIA CERATO I Sedan (LD) 1.5 CRDi
2005.07
2006.08
1493
D4FA
102
(75)
Sedan
KIA CERATO I Sedan (LD) 1.5 CRDi
2005.07
2009.12
1493
D4FA
90
(66)
Sedan
KIA CERATO I Hatchback (LD) 1.6 CRDi
2005.06
2008.06
1582
D4FB
115
(85)
Hatchback
KIA CERATO I Sedan (LD) 1.6 CRDi
2005.06
2009.12
1582
D4FB
115
(85)
Sedan
KIA CERATO I Hatchback (LD) 1.6
2006.05
2009.06
1591
G4FC
122
(90)
Hatchback
KIA CERATO I Sedan (LD) 1.6
2006.05
2009.12
1591
G4FC
122
(90)
Sedan
KIA CERATO I Sedan (LD) 1.6
2004.04
2009.12
1594
B4ZE
102
(75)
Sedan
KIA CERATO I Hatchback (LD) 1.6
2004.07
2007.01
1599
G4ED
105
(77)
Hatchback
KIA CERATO I Sedan (LD) 1.6
2004.04
2007.01
1599
G4GR
122
(90)
Sedan
KIA CERATO I Sedan (LD) 1.6
2004.04
2009.12
1599
G4ED
105
(77)
Sedan
KIA CERATO Sedan (FB) 1.8
2001.10
2004.07
1793
T8
116
(85)
Sedan
KIA CERATO I Hatchback (LD) 2.0
2004.03
2007.05
1975
G4GC
143
(105)
Hatchback
KIA CERATO I Sedan (LD) 2.0
2004.04
2007.01
1975
G4GC
143
(105)
Sedan
KIA CERATO I Hatchback (LD) 2.0 CRDi
2004.04
2006.05
1991
D4EA
112
(83)
Hatchback
KIA CERATO I Sedan (LD) 2.0 CRDi
2004.04
2006.05
1991
D4EA
112
(83)
Sedan
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Kia Cerato
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

ELF
Olej silnikowy 10W40 1l EVOLUTION

10W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.18 
zł
43.82
35.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 4l SYNPOWER

5W30 4l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
288.82 
zł
241.17
196.07 zł
(60.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 1l Mobil 1 syntetyczny

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6A SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
79.58 
zł
74.01
60.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix syntetyczny

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.09 
zł
47.12
38.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

ZESTAW 4 SZTUK

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 4l M-SUP

10W40 4l

API SL CF
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
624.96 
zł
581.21
472.53 zł
(36.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

CONTITECH
Pasek wieloklinowy 4 PK 815

Długość [mm] 815
Liczba żeber [szt.] 4
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
39.64 
zł
34.49
28.04 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL904470

Grubość [mm] 2.5
Średnica zewnętrzna [mm] 16.8
Średnica wewnętrzna [mm] 11.8
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.96 
zł
6.13
4.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l M-SUP syntetyczny

5W30 1l

Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.65 
zł
54.54
44.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

Silnik do: KIA CERATO – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: KIA CERATO” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: KIA CERATO, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie KIA CERATO bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie KIA CERATO wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta KIA CERATO.

Jak dbać o silnik w aucie KIA CERATO, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie KIA CERATO, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: KIA CERATO – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie KIA CERATO? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta KIA CERATO już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.