Silniki do KIA PRO

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 31 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI
2015.07
2018.07
998
G3LC
100
(74)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI
2015.07
2018.07
998
G3LC
120
(88)
Hatchback
KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.0 T-GDi
2015.05
2018.07
998
G3LC
120
(88)
Furgon/hatchback
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI
2013.07
2018.07
1368
G4LC
100
(73)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI
2015.04
2018.07
1368
G4LC
101
(74)
Hatchback
KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.4 MPI
2015.05
2018.07
1368
G4LC
101
(74)
Furgon/hatchback
KIA PRO CEE'D (ED) 1.4
2008.02
2012.09
1396
G4FA
109
(80)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (ED) 1.4
2008.02
2012.09
1396
G4FA
105
(77)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (ED) 1.4 CVVT
2010.06
2012.09
1396
G4FA
90
(66)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CRDi 90
2013.03
2018.07
1396
D4FC
90
(66)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT
2013.07
2018.07
1396
G4FA
101
(74)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT
2013.03
2015.07
1396
G4FA
100
(73)
Hatchback
KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.4 CRDi
2015.05
2018.07
1396
D4FC
90
(66)
Furgon/hatchback
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 115
2008.02
2012.09
1582
D4FB
115
(85)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 128
2010.10
2012.09
1582
D4FB
128
(94)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 90
2008.02
2012.09
1582
D4FB
90
(66)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 110
2013.03
2018.07
1582
D4FB
110
(81)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 128
2013.03
2015.07
1582
D4FB
128
(94)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 136
2015.07
2018.07
1582
D4FB
136
(100)
Hatchback
KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.6 CRDi
2012.10
2018.07
1582
D4FB
128
(94)
Furgon/hatchback
KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.6 CRDI
2015.05
2018.07
1582
D4FB
136
(100)
Furgon/hatchback
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6
2008.02
2012.09
1591
G4FC
126
(93)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6
2008.02
2012.09
1591
G4FC
122
(90)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CVVT
2010.10
2013.02
1591
G4FC
125
(92)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CVVT
2013.03
2018.07
1591
G4FC
130
(95)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 GDI
2013.03
2018.07
1591
G4FD
135
(99)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 GT
2013.06
2018.07
1591
G4FJ
204
(150)
Hatchback
KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.6 GDI
2015.04
2018.07
1591
G4FD
135
(99)
Furgon/hatchback
KIA PRO CEE'D (ED) 2.0
2008.02
2012.09
1975
G4GC
143
(105)
Hatchback
KIA PRO CEE'D (ED) 2.0 CRDi 140
2008.02
2012.09
1991
D4EA
140
(103)
Hatchback
Pokaż więcej
KIA PRO CEE'D (ED) 2.0 LPG
2009.01
2009.12
1975
G4GC
143
(105)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Kia Pro
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 5l Quartz INEO

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
254.57 
zł
239.30
194.55 zł
(47.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Popychacz zaworu 420 0182 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 33
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.89 
zł
47.76
38.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: KIA PRO – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: KIA PRO” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: KIA PRO, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie KIA PRO bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie KIA PRO wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta KIA PRO.

Jak dbać o silnik w aucie KIA PRO, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie KIA PRO, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: KIA PRO – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie KIA PRO? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta KIA PRO już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.