Silniki do KIA SORENTO

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 58 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) 1.6 T-GDi Hybrid
2020.06
1598
G4FT
230
(169)
SUV
KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) 1.6 T-GDi Hybrid
2024.02
1598
G4FT
215
(158)
SUV
KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) 1.6 T-GDI Hybrid
2025.08
1598
G4FT
239
(176)
SUV
KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) 1.6 T-GDi Hybrid AWD
2020.06
1598
G4FE G4FT
230
(169)
SUV
KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) 1.6 T-GDi Hybrid AWD
2024.02
1598
G4FT
215
(158)
SUV
KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) 1.6 T-GDI Hybrid AWD
2025.08
1598
G4FT
239
(176)
SUV
KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) 1.6 T-GDi Plug-in Hybrid AWD
2020.11
1598
G4FT
265
(195)
SUV
KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) 1.6 T-GDi Plug-in Hybrid AWD
2024.02
1598
G4FT
252
(185)
SUV
KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) 1.6 T-GDi Plug-in Hybrid AWD
2026.01
1598
288
(212)
SUV
KIA SORENTO II (XM) 2.0 CRDi
2010.11
2015.12
1995
D4HA
150
(110)
SUV
KIA SORENTO II (XM) 2.0 CRDi 4WD
2010.11
2015.12
1995
D4HA
150
(110)
SUV
KIA SORENTO III (UM) 2.0 CRDI 4WD
2015.07
2020.12
1995
D4HA
185
(136)
SUV
KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) 2.2 CRDi
2020.03
2151
D4HE
201
(148)
SUV
KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) 2.2 CRDi
2022.01
2151
D4HE
193
(142)
SUV
KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) 2.2 CRDi 4WD
2020.03
2151
D4HE
201
(148)
SUV
KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) 2.2 CRDi AWD
2022.01
2151
D4HE
193
(142)
SUV
KIA SORENTO II (XM) 2.2 CRDi
2009.11
2015.12
2199
D4HB
197
(145)
SUV
KIA SORENTO II (XM) 2.2 CRDi
2009.11
2015.12
2199
D4HB
200
(147)
SUV
KIA SORENTO II (XM) 2.2 CRDi 4WD
2009.11
2015.12
2199
D4HB
200
(147)
SUV
KIA SORENTO II (XM) 2.2 CRDi 4WD
2009.11
2015.12
2199
D4HB
197
(145)
SUV
KIA SORENTO II Furgon/SUV (XM) CRDi
2009.11
2015.12
2199
D4HB
197
(145)
Furgon/SUV
KIA SORENTO II Furgon/SUV (XM) CRDi 4WD
2009.11
2015.12
2199
D4HB
197
(145)
Furgon/SUV
KIA SORENTO III (UM) 2.2 CRDi
2015.01
2020.08
2199
D4HB
200
(147)
SUV
KIA SORENTO III (UM) 2.2 CRDi 4WD
2015.01
2020.12
2199
D4HB
202
(149)
SUV
KIA SORENTO III (UM) 2.2 CRDi 4WD
2015.01
2020.08
2199
D4HB
200
(147)
SUV
KIA SORENTO III (UM) 2.2 CRDI 4WD
2016.11
2020.12
2199
D4HB
193
(142)
SUV
KIA SORENTO III (UM) 2.2 CRDI 4WD
2016.11
2020.12
2199
D4HB
197
(145)
SUV
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT
2012.10
2015.12
2359
G4KJ
192
(141)
SUV
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT
2009.11
2015.12
2359
G4KE
174
(128)
SUV
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 4WD
2012.10
2015.12
2359
G4KJ
192
(141)
SUV
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 4WD
2009.11
2015.12
2359
G4KE
174
(128)
SUV
KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI
2012.10
2015.12
2359
G4KJ
192
(141)
SUV
KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI 4WD
2012.10
2015.12
2359
G4KJ
192
(141)
SUV
KIA SORENTO II (XM) 2.4 LPG 4WD
2010.04
2015.12
2359
G4KE
171
(126)
SUV
KIA SORENTO II Furgon/SUV (XM) CVVT
2009.06
2015.12
2359
G4KE
174
(128)
Furgon/SUV
KIA SORENTO II Furgon/SUV (XM) CVVT 4WD
2009.06
2015.12
2359
G4KE
174
(128)
Furgon/SUV
KIA SORENTO III (UM) 2.4
2015.01
2020.12
2359
G4KE
175
(129)
SUV
KIA SORENTO III (UM) 2.4 4WD
2015.01
2020.12
2359
G4KE
175
(129)
SUV
KIA SORENTO III (UM) 2.4 GDI
2015.01
2018.10
2359
G4KJ
188
(138)
SUV
KIA SORENTO III (UM) 2.4 GDI 4WD
2015.01
2018.10
2359
G4KJ
188
(138)
SUV
KIA SORENTO I (JC) 2.5 CRDi
2006.09
2011.12
2497
D4CB
178
(131)
SUV
KIA SORENTO I (JC) 2.5 CRDi
2006.12
2011.12
2497
D4CB
170
(125)
SUV
KIA SORENTO I (JC) 2.5 CRDi
2006.05
2011.12
2497
D4CB
163
(120)
SUV
KIA SORENTO I (JC) 2.5 CRDi 4WD
2006.09
2011.12
2497
D4CB
178
(131)
SUV
KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) 2.5 MPI
2021.04
2497
G4KM
180
(132)
SUV
KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) 2.5 MPI AWD
2021.04
2497
G4KM
180
(132)
SUV
KIA SORENTO I (JC) 3.3 V6 4WD
2007.02
2011.12
3342
G6DB
248
(182)
SUV
KIA SORENTO III (UM) 3.3
2015.04
2018.12
3342
G6DF
271
(199)
SUV
KIA SORENTO III (UM) 3.3 4WD
2015.04
2018.12
3342
G6DF
271
(199)
SUV
KIA SORENTO II (XM) 3.5
2013.05
2015.12
3470
G6DC
278
(204)
SUV
KIA SORENTO II (XM) 3.5 4WD
2013.05
2015.12
3470
G6DC
278
(204)
SUV
KIA SORENTO III (UM) 3.5 D-CVVT
2018.12
2020.12
3470
G6DC
249
(183)
SUV
KIA SORENTO III (UM) 3.5 D-CVVT 4WD
2018.12
2020.12
3470
G6DC
249
(183)
SUV
KIA SORENTO I (JC) 3.5 V6 4WD
2002.08
2011.12
3497
G6CU
194
(143)
SUV
Pokaż więcej
KIA SORENTO I (JC) 2.4
2002.08
2009.06
2351
G4JS
139
(102)
SUV
KIA SORENTO I (JC) 2.5 CRDi 4WD
2002.08
2011.03
2497
D4CB
140
(103)
SUV
KIA SORENTO I VAN (JC) 2.5 CRDi 4WD
2005.08
2006.10
2497
D4CB
140
(103)
Furgon/SUV
KIA SORENTO I (JC) 3.3 4WD
2008.09
2009.12
3342
G6DB
245
(180)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Kia Sorento
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W40 1l EVOLUTION

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.77 
zł
48.28
39.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: KIA SORENTO – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: KIA SORENTO” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: KIA SORENTO, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie KIA SORENTO bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie KIA SORENTO wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta KIA SORENTO.

Jak dbać o silnik w aucie KIA SORENTO, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie KIA SORENTO, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: KIA SORENTO – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie KIA SORENTO? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta KIA SORENTO już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.