Silniki do KIA SPORTAGE

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 98 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
KIA SPORTAGE III (SL) 1.6 GDI
2010.06
2015.12
1591
G4FD
135
(99)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 GDI
2015.09
2022.09
1591
G4FD
132
(97)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 LPG (QLE)
2020.07
2022.09
1591
G4FD
126
(93)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 T-GDI
2015.09
2022.09
1591
G4FJ
177
(130)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 T-GDI AWD
2015.09
2022.09
1591
G4FJ
177
(130)
SUV
KIA SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 1.6 T-GDI
2018.05
1591
G4FJ
177
(130)
Furgon/SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi
2018.07
2022.09
1598
D4FE
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi
2018.07
2022.09
1598
D4FE
116
(85)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi AWD
2018.07
2022.09
1598
D4FE
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi Eco-Dynamics+
2019.03
2022.09
1598
D4FE
116
(85)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi Eco-Dynamics+
2019.03
2022.09
1598
D4FE
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi Eco-Dynamics+ AWD
2019.03
2022.09
1598
D4FE
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 1.6 CRDI Eco-Dynamics+
2019.03
1598
D4FE
136
(100)
Furgon/SUV
KIA SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 1.6 CRDI Eco-Dynamics+ All-wheel Drive
2019.03
1598
D4FE
136
(100)
Furgon/SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 CRDi
2021.11
1598
D4FE
116
(85)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 CRDi MHEV
2021.11
1598
D4FE
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 CRDi MHEV AWD
2021.11
1598
D4FE
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 LPG
2026.02
1598
G4FP
144
(106)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 LPG
2023.01
1598
G4FP
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI
2022.04
1598
G4FP
189
(139)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI
2024.02
1598
G4FP
160
(118)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI
2021.11
1598
G4FP
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI
2021.09
1598
G4FP
180
(132)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI AWD
2021.09
1598
G4FP
180
(132)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid
2021.11
1598
G4FT
230
(169)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid
2025.07
1598
G4FT
239
(176)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid
2024.06
1598
G4FT
209
(154)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid
2024.02
1598
G4FT
215
(158)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid AWD
2025.07
1598
G4FT
239
(176)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid AWD
2024.06
1598
G4FT
209
(154)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid AWD
2021.11
1598
G4FT
230
(169)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid AWD
2024.02
1598
G4FT
215
(158)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV
2021.11
1598
G4FP G4FU
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV
2021.11
1598
G4FP G4FU
179
(132)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV
2024.02
1598
G4FP G4FU
160
(118)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV AWD
2021.11
1598
G4FP G4FU
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV AWD
2021.11
1598
G4FP G4FU
179
(132)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV AWD
2024.02
1598
G4FP G4FU
160
(118)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Plug-in Hybrid
2025.07
1598
G4FT
288
(212)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Plug-in Hybrid AWD
2025.07
1598
G4FT
288
(212)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Plug-in Hybrid AWD
2021.11
1598
G4FT
265
(195)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Plug-in Hybrid AWD
2024.02
1598
G4FT
252
(185)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 1.7 CRDi
2010.12
2015.12
1685
D4FD
116
(85)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.7 CRDi
2015.09
2022.09
1685
D4FD
116
(85)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.7 CRDi
2016.11
2022.09
1685
D4FD
141
(104)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CRDi
2010.07
2015.12
1995
D4HA
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CRDi
2010.08
2015.12
1995
D4HA
184
(135)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CRDi AWD
2010.08
2015.12
1995
D4HA
184
(135)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CRDi AWD
2010.07
2015.12
1995
D4HA
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CRDi AWD
2012.08
2016.12
1995
D4HA
177
(130)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi
2015.09
2022.09
1995
D4HA
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi
2015.09
2022.09
1995
D4HA
185
(136)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi AWD
2016.01
2022.09
1995
D4HA
182
(134)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi AWD
2015.09
2022.09
1995
D4HA
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi AWD
2015.09
2022.09
1995
D4HA
178
(131)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi AWD
2015.09
2022.09
1995
D4HA
185
(136)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi Eco-Dynamics+ AWD
2018.06
2022.09
1995
D4HA
185
(136)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT
2010.07
2015.12
1998
G4KD
163
(120)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT
2010.06
2013.12
1998
G4KD
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT
2010.07
2015.12
1998
G4KD
166
(122)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD
2010.06
2013.12
1998
G4KD
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD
2010.07
2015.12
1998
G4KD
163
(120)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD
2010.07
2015.12
1998
G4KD
166
(122)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI
2014.02
2015.12
1998
G4NC
166
(122)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI AWD
2014.02
2015.12
1998
G4NC
166
(122)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT
2014.11
2015.12
1999
G4NA
154
(113)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT
2014.01
2015.12
1999
G4NA
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD
2014.01
2015.12
1999
G4NA
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD
2014.11
2015.12
1999
G4NA
154
(113)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0
2015.12
2022.09
1999
G4NA
155
(114)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0
2015.12
2022.09
1999
G4NA
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 AWD
2015.12
2022.09
1999
G4NA
155
(114)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 2.0 MPI
2021.09
1999
G4NL
156
(115)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.4
2010.09
2015.12
2359
G4KE
178
(131)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.4 GDI
2016.05
2022.09
2359
G4KJ
184
(135)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.4 GDI AWD
2015.09
2022.09
2359
G4KJ
184
(135)
SUV
Pokaż więcej
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 16V 4WD
2004.09
2010.08
1975
G4GC
141
(104)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 i 16V
2004.09
2010.11
1975
G4GC
141
(104)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi
2005.02
2006.12
1991
D4EA
113
(83)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi
2007.09
2010.12
1991
D4EA
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi
2006.01
2010.05
1991
D4EA
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi
2006.01
2008.10
1991
D4EA
140
(103)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD
2006.01
2008.10
1991
D4EA
140
(103)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD
2006.01
2010.05
1991
D4EA
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD
2004.09
2006.12
1991
D4EA
113
(83)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD
2008.09
2010.05
1991
D4EA
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE II VAN (KM_) 2.0 CRDi
2008.09
2010.05
1991
D4EA
150
(110)
Furgon/SUV
KIA SPORTAGE II VAN (KM_) 2.0 CRDi 4WD
2008.09
2010.05
1991
D4EA
150
(110)
Furgon/SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0
2009.01
2010.05
1998
G4KD
166
(122)
SUV
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0
2000.10
2003.08
1998
FE (16V)
118
(87)
SUV
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 4WD
2000.10
2003.08
1998
FE (16V)
118
(87)
SUV
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 16V
1999.10
2003.08
1998
FE (16V)
128
(94)
SUV
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 16V 4WD
1994.04
2003.08
1998
FE (16V)
128
(94)
SUV
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 4WD
1994.04
1999.08
1998
FE (8V)
95
(70)
SUV
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 TD 4WD
1997.10
2003.08
1998
RF
83
(61)
SUV
KIA SPORTAGE VAN 2.0 4WD
1995.06
1998.11
1998
FE (8V)
95
(70)
Furgon/SUV
KIA SPORTAGE VAN 2.0 TDI 4WD
1997.10
2003.08
1998
RF
83
(61)
Furgon/SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.7 V6 4WD
2004.09
2010.08
2656
G6BA
175
(129)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Kia Sportage
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 5l Quartz INEO

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
254.57 
zł
239.30
194.55 zł
(47.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

Silnik do: KIA SPORTAGE – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: KIA SPORTAGE” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: KIA SPORTAGE, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie KIA SPORTAGE bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie KIA SPORTAGE wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta KIA SPORTAGE.

Jak dbać o silnik w aucie KIA SPORTAGE, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie KIA SPORTAGE, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: KIA SPORTAGE – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie KIA SPORTAGE? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta KIA SPORTAGE już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.