Silniki do KIA SOUL

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 29 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
KIA SOUL II (PS) EV Electric
2014.09
2018.11
ZD
110
(81)
Hatchback
KIA SOUL II (PS) EV Electric
2014.09
2018.11
64
(47)
Hatchback
KIA SOUL III (SK3) E-SOUL
2019.01
EM16
204
(150)
Hatchback
KIA SOUL III (SK3) E-SOUL
2019.01
EM
136
(100)
Hatchback
KIA SOUL III Cargo (SK3) E-SOUL
2020.06
EM16
204
(150)
Furgon/hatchback
KIA SOUL III Cargo (SK3) E-SOUL
2020.06
EM
136
(100)
Furgon/hatchback
KIA SOUL I (AM) 1.6 CRDi 115
2009.02
2014.12
1582
D4FB
115
(85)
Hatchback
KIA SOUL I (AM) 1.6 CRDi 128
2009.02
2014.12
1582
D4FB
126
(94)
Hatchback
KIA SOUL II (PS) 1.6 CRDi 128
2014.02
2018.12
1582
D4FB
126
(94)
Hatchback
KIA SOUL II (PS) 1.6 CRDi 136
2015.04
2018.12
1582
D4FB
136
(100)
Hatchback
KIA SOUL I (AM) 1.6
2009.09
2014.12
1591
G4FC
124
(91)
Hatchback
KIA SOUL I (AM) 1.6 CVVT
2011.06
2014.12
1591
G4FC
129
(95)
Hatchback
KIA SOUL I (AM) 1.6 CVVT
2009.02
2011.12
1591
G4FC
105
(77)
Hatchback
KIA SOUL I (AM) 1.6 CVVT
2009.02
2011.12
1591
G4FC
126
(93)
Hatchback
KIA SOUL I (AM) 1.6 GDI
2011.06
2014.12
1591
G4FD
140
(103)
Hatchback
KIA SOUL I (AM) 1.6 LPG
2009.02
2011.12
1591
G4FC
125
(92)
Hatchback
KIA SOUL I (AM) 1.6 LPG
2011.06
2014.12
1591
G4FC
118
(87)
Hatchback
KIA SOUL II (PS) 1.6 CVVT
2014.02
2018.12
1591
G4FG
124
(91)
Hatchback
KIA SOUL II (PS) 1.6 CVVT
2016.07
2018.12
1591
G4FG
129
(95)
Hatchback
KIA SOUL II (PS) 1.6 GDI
2014.02
2018.12
1591
G4FD
132
(97)
Hatchback
KIA SOUL II (PS) 1.6 LPG
2014.12
2018.12
1591
G4FG
131
(96)
Hatchback
KIA SOUL II (PS) 1.6 LPG
2014.12
2018.12
1591
G4FG
118
(87)
Hatchback
KIA SOUL II (PS) 1.6 TGDI
2016.11
2018.12
1591
G4FJ
204
(150)
Hatchback
KIA SOUL III (SK3) 1.6 MPi
2019.01
1591
G4FG
124
(91)
Hatchback
KIA SOUL III (SK3) 1.6 T-GDI
2019.01
1591
G4FJ
200
(147)
Hatchback
KIA SOUL II (PS) 2.0 CVVT
2014.02
2018.12
1999
G4NA
154
(113)
Hatchback
KIA SOUL II (PS) 2.0 CVVT
2016.08
2018.12
1999
G4NA
150
(110)
Hatchback
KIA SOUL II (PS) 2.0 GDI
2014.02
2018.12
1999
G4NC
166
(122)
Hatchback
KIA SOUL III (SK3) 2.0 MPi
2019.01
1999
G4NA G4NH
150
(110)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Kia Soul
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W20 1l MAGNATEC

5W20 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.82 
zł
54.96
44.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W40 1l EVOLUTION

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.77 
zł
48.28
39.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: KIA SOUL – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: KIA SOUL” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: KIA SOUL, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie KIA SOUL bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie KIA SOUL wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta KIA SOUL.

Jak dbać o silnik w aucie KIA SOUL, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie KIA SOUL, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: KIA SOUL – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie KIA SOUL? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta KIA SOUL już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.