Oleje silnikowe do KIA SPORTAGE

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 98 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
KIA SPORTAGE III (SL) 1.6 GDI
2010.06
2015.12
1591
G4FD
135
(99)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 GDI
2015.09
2022.09
1591
G4FD
132
(97)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 LPG (QLE)
2020.07
2022.09
1591
G4FD
126
(93)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 T-GDI
2015.09
2022.09
1591
G4FJ
177
(130)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 T-GDI AWD
2015.09
2022.09
1591
G4FJ
177
(130)
SUV
KIA SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 1.6 T-GDI
2018.05
1591
G4FJ
177
(130)
Furgon/SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi
2018.07
2022.09
1598
D4FE
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi
2018.07
2022.09
1598
D4FE
116
(85)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi AWD
2018.07
2022.09
1598
D4FE
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi Eco-Dynamics+
2019.03
2022.09
1598
D4FE
116
(85)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi Eco-Dynamics+
2019.03
2022.09
1598
D4FE
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi Eco-Dynamics+ AWD
2019.03
2022.09
1598
D4FE
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 1.6 CRDI Eco-Dynamics+
2019.03
1598
D4FE
136
(100)
Furgon/SUV
KIA SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 1.6 CRDI Eco-Dynamics+ All-wheel Drive
2019.03
1598
D4FE
136
(100)
Furgon/SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 CRDi
2021.11
1598
D4FE
116
(85)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 CRDi MHEV
2021.11
1598
D4FE
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 CRDi MHEV AWD
2021.11
1598
D4FE
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 LPG
2026.02
1598
G4FP
144
(106)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 LPG
2023.01
1598
G4FP
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI
2022.04
1598
G4FP
189
(139)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI
2024.02
1598
G4FP
160
(118)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI
2021.11
1598
G4FP
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI
2021.09
1598
G4FP
180
(132)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI AWD
2021.09
1598
G4FP
180
(132)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid
2021.11
1598
G4FT
230
(169)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid
2025.07
1598
G4FT
239
(176)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid
2024.06
1598
G4FT
209
(154)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid
2024.02
1598
G4FT
215
(158)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid AWD
2025.07
1598
G4FT
239
(176)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid AWD
2024.06
1598
G4FT
209
(154)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid AWD
2021.11
1598
G4FT
230
(169)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid AWD
2024.02
1598
G4FT
215
(158)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV
2021.11
1598
G4FP G4FU
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV
2021.11
1598
G4FP G4FU
179
(132)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV
2024.02
1598
G4FP G4FU
160
(118)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV AWD
2021.11
1598
G4FP G4FU
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV AWD
2021.11
1598
G4FP G4FU
179
(132)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV AWD
2024.02
1598
G4FP G4FU
160
(118)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Plug-in Hybrid
2025.07
1598
G4FT
288
(212)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Plug-in Hybrid AWD
2025.07
1598
G4FT
288
(212)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Plug-in Hybrid AWD
2021.11
1598
G4FT
265
(195)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Plug-in Hybrid AWD
2024.02
1598
G4FT
252
(185)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 1.7 CRDi
2010.12
2015.12
1685
D4FD
116
(85)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.7 CRDi
2015.09
2022.09
1685
D4FD
116
(85)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.7 CRDi
2016.11
2022.09
1685
D4FD
141
(104)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CRDi
2010.07
2015.12
1995
D4HA
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CRDi
2010.08
2015.12
1995
D4HA
184
(135)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CRDi AWD
2010.08
2015.12
1995
D4HA
184
(135)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CRDi AWD
2010.07
2015.12
1995
D4HA
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CRDi AWD
2012.08
2016.12
1995
D4HA
177
(130)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi
2015.09
2022.09
1995
D4HA
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi
2015.09
2022.09
1995
D4HA
185
(136)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi AWD
2016.01
2022.09
1995
D4HA
182
(134)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi AWD
2015.09
2022.09
1995
D4HA
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi AWD
2015.09
2022.09
1995
D4HA
178
(131)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi AWD
2015.09
2022.09
1995
D4HA
185
(136)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi Eco-Dynamics+ AWD
2018.06
2022.09
1995
D4HA
185
(136)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT
2010.07
2015.12
1998
G4KD
163
(120)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT
2010.06
2013.12
1998
G4KD
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT
2010.07
2015.12
1998
G4KD
166
(122)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD
2010.06
2013.12
1998
G4KD
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD
2010.07
2015.12
1998
G4KD
163
(120)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD
2010.07
2015.12
1998
G4KD
166
(122)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI
2014.02
2015.12
1998
G4NC
166
(122)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI AWD
2014.02
2015.12
1998
G4NC
166
(122)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT
2014.11
2015.12
1999
G4NA
154
(113)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT
2014.01
2015.12
1999
G4NA
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD
2014.01
2015.12
1999
G4NA
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD
2014.11
2015.12
1999
G4NA
154
(113)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0
2015.12
2022.09
1999
G4NA
155
(114)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0
2015.12
2022.09
1999
G4NA
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 AWD
2015.12
2022.09
1999
G4NA
155
(114)
SUV
KIA SPORTAGE V (NQ5) 2.0 MPI
2021.09
1999
G4NL
156
(115)
SUV
KIA SPORTAGE III (SL) 2.4
2010.09
2015.12
2359
G4KE
178
(131)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.4 GDI
2016.05
2022.09
2359
G4KJ
184
(135)
SUV
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.4 GDI AWD
2015.09
2022.09
2359
G4KJ
184
(135)
SUV
Pokaż więcej
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 16V 4WD
2004.09
2010.08
1975
G4GC
141
(104)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 i 16V
2004.09
2010.11
1975
G4GC
141
(104)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi
2005.02
2006.12
1991
D4EA
113
(83)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi
2007.09
2010.12
1991
D4EA
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi
2006.01
2010.05
1991
D4EA
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi
2006.01
2008.10
1991
D4EA
140
(103)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD
2006.01
2008.10
1991
D4EA
140
(103)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD
2006.01
2010.05
1991
D4EA
136
(100)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD
2004.09
2006.12
1991
D4EA
113
(83)
SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD
2008.09
2010.05
1991
D4EA
150
(110)
SUV
KIA SPORTAGE II VAN (KM_) 2.0 CRDi
2008.09
2010.05
1991
D4EA
150
(110)
Furgon/SUV
KIA SPORTAGE II VAN (KM_) 2.0 CRDi 4WD
2008.09
2010.05
1991
D4EA
150
(110)
Furgon/SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0
2009.01
2010.05
1998
G4KD
166
(122)
SUV
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0
2000.10
2003.08
1998
FE (16V)
118
(87)
SUV
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 4WD
2000.10
2003.08
1998
FE (16V)
118
(87)
SUV
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 16V
1999.10
2003.08
1998
FE (16V)
128
(94)
SUV
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 16V 4WD
1994.04
2003.08
1998
FE (16V)
128
(94)
SUV
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 4WD
1994.04
1999.08
1998
FE (8V)
95
(70)
SUV
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 TD 4WD
1997.10
2003.08
1998
RF
83
(61)
SUV
KIA SPORTAGE VAN 2.0 4WD
1995.06
1998.11
1998
FE (8V)
95
(70)
Furgon/SUV
KIA SPORTAGE VAN 2.0 TDI 4WD
1997.10
2003.08
1998
RF
83
(61)
Furgon/SUV
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.7 V6 4WD
2004.09
2010.08
2656
G6BA
175
(129)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Kia Sportage
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 5l Quartz INEO

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
254.57 
zł
239.30
194.55 zł
(47.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.90 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

Olej silnikowy do: KIA SPORTAGE – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: KIA SPORTAGE powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: KIA SPORTAGE typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: KIA SPORTAGE jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: KIA SPORTAGE, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: KIA SPORTAGE?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: KIA SPORTAGE? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: KIA SPORTAGE, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: KIA SPORTAGE w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: KIA SPORTAGE.