Silniki do NISSAN ALMERA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 37 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
NISSAN ALMERA (N17) 1.6 Flex
2011.10
2021.08
1598
HR16DE
111
(82)
Sedan
Pokaż więcej
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4
1995.09
2000.07
1392
GA14DE
87
(64)
Sedan
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4 GX,LX
1995.09
2000.07
1392
GA14DE
75
(55)
Sedan
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4
1995.09
2000.03
1392
GA14DE
87
(64)
Hatchback
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S, GX, LX
1995.09
2000.03
1392
GA14DE
75
(55)
Hatchback
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 dCi
2003.01
2006.09
1461
K9K 722
82
(60)
Sedan
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 dCi
2003.01
2006.09
1461
K9K 722
82
(60)
Hatchback
NISSAN ALMERA I (N15) 1.5
1995.07
2000.05
1497
GA15DE
105
(77)
Sedan
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.5
1995.07
2000.03
1497
GA15DE
105
(77)
Hatchback
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5
2002.10
2006.09
1497
QG15DE
98
(72)
Sedan
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5
2002.10
2006.09
1497
QG15DE
98
(72)
Hatchback
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5
2000.07
2006.11
1498
QG15DE
90
(66)
Sedan
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5
2000.03
2006.11
1498
QG15DE
90
(66)
Hatchback
NISSAN ALMERA Classic (B10) 1.6 16V
2006.03
1597
QG16 QG16DE
107
(79)
Sedan
NISSAN ALMERA I (N15) 1.6
1995.09
2000.07
1597
GA16DE
99
(73)
Sedan
NISSAN ALMERA I (N15) 1.6 SLX
1995.09
2000.07
1597
GA16DE
90
(66)
Sedan
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.6
1995.09
2000.03
1597
GA16DE
99
(73)
Hatchback
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 SR, SLX
1995.09
2000.03
1597
GA16DE
90
(66)
Hatchback
NISSAN ALMERA II (N16) 1.8
2002.10
2006.09
1769
QG18DE
116
(85)
Sedan
NISSAN ALMERA II (N16) 1.8
2000.07
2002.11
1769
QG18DE
114
(84)
Sedan
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.8
2002.10
2006.09
1769
QG18DE
116
(85)
Hatchback
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.8
2000.01
2002.11
1769
QG18DE
114
(84)
Hatchback
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.8
2000.08
2006.02
1769
QG18DE
114
(84)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.8
2002.12
2006.02
1769
QG18DE
116
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
NISSAN ALMERA I (N15) 2.0 D
1995.11
2000.07
1974
CD20
75
(55)
Sedan
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 D
1995.11
2000.03
1974
CD20
75
(55)
Hatchback
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 GTi
1996.07
2000.03
1998
SR20DE
143
(105)
Hatchback
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.0
2000.08
2003.01
1998
SR20DE
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi
2003.09
2006.09
2184
YD22DDT
112
(82)
Sedan
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi
2003.09
2006.09
2184
YD22DDTi
136
(100)
Sedan
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 Di
2000.07
2003.04
2184
YD22DDT
110
(81)
Sedan
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi
2003.09
2006.09
2184
YD22DDT
112
(82)
Hatchback
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi
2003.09
2006.09
2184
YD22DDT
136
(100)
Hatchback
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 Di
2000.03
2003.04
2184
YD22DDT
110
(81)
Hatchback
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi
2003.09
2006.02
2184
YD22DDTi
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi
2003.09
2006.02
2184
YD22DDTi
112
(82)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi
2000.08
2006.02
2184
YD22DDTi
115
(84)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Nissan Almera
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.50 
zł
50.52
41.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: NISSAN ALMERA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: NISSAN ALMERA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: NISSAN ALMERA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie NISSAN ALMERA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie NISSAN ALMERA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta NISSAN ALMERA.

Jak dbać o silnik w aucie NISSAN ALMERA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie NISSAN ALMERA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: NISSAN ALMERA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie NISSAN ALMERA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta NISSAN ALMERA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.