Silniki do NISSAN MICRA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 38 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
NISSAN MICRA MK VI (K15) EV
2025.07
6AK260
122
(90)
Hatchback
NISSAN MICRA MK VI (K15) EV
2025.07
6AK260
150
(110)
Hatchback
NISSAN MICRA V (K14) 0.9 IG-T
2016.12
898
H4B 408 HR09DET
90
(66)
Hatchback
NISSAN MICRA V (K14) 1.0
2016.12
998
B4D 410 BR10DE
73
(54)
Hatchback
NISSAN MICRA V (K14) 1.0
2016.12
998
B4D 410 BR10DE
71
(52)
Hatchback
NISSAN MICRA V (K14) 1.0 DIG-T 117
2019.02
999
HR10DDT
117
(86)
Hatchback
NISSAN MICRA V (K14) 1.0 IG-T
2021.01
999
HR10DET
92
(68)
Hatchback
NISSAN MICRA V (K14) 1.0 IG-T 100
2018.12
999
HR10DET
101
(74)
Hatchback
NISSAN MICRA V (K14) 1.0 LPG
2023.01
999
HR10DET
90
(66)
Hatchback
NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2
2010.05
2020.10
1198
HR12DE
76
(56)
Hatchback
NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2
2010.05
2015.09
1198
HR12DE
80
(59)
Hatchback
NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2
2013.01
1198
HR12DE
77
(57)
Hatchback
NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 Active
2013.07
1198
HR12DE
68
(50)
Hatchback
NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 DIG-S
2011.03
2015.10
1198
HR12DDR HR12DR
98
(72)
Hatchback
NISSAN MICRA V (K14) 1.5 DCI
2016.12
1461
K9K 628
90
(66)
Hatchback
Pokaż więcej
NISSAN MICRA I (K10) 1.0
1982.12
1989.05
988
MA10S
54
(40)
Hatchback
NISSAN MICRA I (K10) 1.0
1982.12
1989.12
988
MA10S
50
(37)
Hatchback
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V (K11)
1992.08
2000.07
998
CG10DE
54
(40)
Hatchback
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V (K11)
2000.07
2003.02
998
CG10DE
60
(44)
Hatchback
NISSAN MICRA III (K12) 1.0 16V (K12)
2003.01
2010.06
998
CG10DE
65
(48)
Hatchback
NISSAN MICRA I (K10) 1.2
1986.07
1992.07
1235
MA12S
60
(44)
Hatchback
NISSAN MICRA I (K10) 1.2
1986.07
1992.07
1235
MA12S
54
(40)
Hatchback
NISSAN MICRA III (K12) 1.2 (AK12)
2002.03
2010.06
1240
CR12DE
90
(66)
Hatchback
NISSAN MICRA III (K12) 1.2 16V
2003.01
2010.06
1240
CG12DE CR12DE
80
(59)
Hatchback
NISSAN MICRA III (K12) 1.2 16V
2003.01
2010.06
1240
CG12DE CR12DE
65
(48)
Hatchback
NISSAN MICRA II (K11) 1.3 i 16V (HK11)
1992.08
2000.09
1275
CG13DE
75
(55)
Hatchback
NISSAN MICRA II (K11) 1.4 i 16V (AK11)
2000.09
2003.02
1348
CGA3DE
82
(60)
Hatchback
NISSAN MICRA III (K12) 1.3
2004.08
2010.06
1348
CGA3DE
82
(60)
Hatchback
NISSAN MICRA C+C III (K12) 1.4 16V
2005.08
2009.01
1386
CR14DE
88
(65)
kabriolet
NISSAN MICRA III (K12) 1.4 (BK12)
2007.03
2010.06
1386
CR14DE
98
(72)
Hatchback
NISSAN MICRA III (K12) 1.4 16V
2003.01
2010.06
1386
CR14DE
88
(65)
Hatchback
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi
2005.06
2010.06
1461
K9K 708
68
(50)
Hatchback
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi
2003.01
2010.06
1461
K9K 704
65
(48)
Hatchback
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi
2005.06
2010.06
1461
K9K 276
86
(63)
Hatchback
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi
2003.09
2010.06
1461
K9K 722
82
(60)
Hatchback
NISSAN MICRA II (K11) 1.5 D
1998.02
2003.02
1527
TD15
57
(42)
Hatchback
NISSAN MICRA C+C III (K12) 1.6 160 SR
2005.08
2010.06
1598
HR16DE
110
(81)
kabriolet
NISSAN MICRA III (K12) 160 SR
2005.05
2010.06
1598
HR16DE
110
(81)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Nissan Micra
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.19 
zł
54.50
44.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Korek spustowy oleju EL952850

Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Długość [mm] 21
Rozmiar klucza [mm] 14
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
14.61 
zł
13.89
11.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix syntetyczny

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.09 
zł
47.12
38.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: NISSAN MICRA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: NISSAN MICRA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: NISSAN MICRA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie NISSAN MICRA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie NISSAN MICRA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta NISSAN MICRA.

Jak dbać o silnik w aucie NISSAN MICRA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie NISSAN MICRA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: NISSAN MICRA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie NISSAN MICRA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta NISSAN MICRA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.