Silniki do NISSAN PATROL

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 36 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 3.0 DTi
2014.08
2953
ZD30DDTi
150
(110)
samochód terenowy zamknięty
Pokaż więcej
NISSAN PATROL III/1 Hardtop (K160) 2.8 (K160)
1980.07
1988.08
2753
L28
121
(89)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL III/1 Hardtop (K160) 2.8 (K160)
1980.07
1988.08
2753
L28
120
(88)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL III/1 Station Wagon (W160) 2.8 (W160)
1980.07
1988.08
2753
L28
120
(88)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL III/2 Hardtop (K260) 2.8
1986.05
1990.06
2753
L28
120
(88)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 2.8 D
1986.01
1998.02
2826
RD28T
100
(74)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 2.8 TD (Y60A)
1988.09
1997.06
2826
RD28T
116
(85)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 2.8 TD
1997.06
2000.05
2826
RD28Ti
129
(95)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 2.8 TDiC (Y61)
1997.10
2000.02
2826
RD28Ti
131
(96)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL III/2 Hardtop (K260) 2.8 TD
1986.05
1990.06
2826
RD28T
116
(85)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL III/2 Station Wagon (W260) 2.8 TD
1989.06
1995.11
2826
RD28T
116
(85)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL GR V Platforma / podwozie (Y61) 3.0 D 4x4 (TY61)
2007.09
2953
ZD30DDTi
160
(118)
Platforma / podwozie
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 3.0 DTi
2000.05
2953
ZD30DDTi
160
(118)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 3.0 DTi
2000.05
2953
ZD30DDTi
158
(116)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 3.0 4WD
1990.01
1997.12
2962
RB30S
136
(100)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL III/2 Hardtop (K260) 3.0
1989.06
3000
0
NISSAN PATROL III/2 Station Wagon (W260) 3.0
1989.06
3000
0
NISSAN PATROL III/1 Hardtop (K160) 3.3 D (K160)
1979.11
1988.08
3246
SD33
95
(70)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL III/1 Hardtop (K160) 3.3 TD (K160)
1983.07
1988.08
3246
SD33T
110
(81)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL III/1 Station Wagon (W160) 3.3 D (W160)
1979.11
1988.08
3246
SD33
95
(70)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL III/1 Station Wagon (W160) 3.3 TD (W160)
1983.07
1988.08
3246
SD33T
110
(81)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL III/2 Hardtop (K260) 3.2 TD
1988.07
3246
110
(81)
NISSAN PATROL III/2 Hardtop (K260) 3.3 D
1988.08
1990.06
3246
SD33T
110
(81)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL III/2 Station Wagon (W260) 3.2 TD
1988.07
3246
110
(81)
NISSAN PATROL III/2 Station Wagon (W260) 3.3 D
1988.08
1990.06
3246
SD33T
110
(81)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL III/1 Station Wagon (W160) 4.0 (W160)
1980.06
1988.01
3956
P40
147
(108)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 4.2 (WRY60, WRGY60)
1993.08
1997.09
4169
TD42T
145
(107)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 4.2 Cat
1988.11
1998.02
4169
TB42E
165
(121)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 4.2 D (CRGY60, KY60, KRY60, WRGY60)
1988.11
1997.06
4169
TD42
116
(85)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 4.2 TD
1991.02
4169
146
(107)
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 4.2
2000.03
2002.08
4169
TB42E TB42S
170
(125)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 4.2 TD
1997.06
4169
TD42T
146
(107)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 4.5 i
1997.06
4479
TB45E
200
(147)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 4.8
2000.03
4759
TB48DE
245
(180)
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 4.8i 24V
2002.10
4800
0
samochód terenowy zamknięty
NISSAN PATROL VI (Y62) 5.6
2010.04
5552
VK56VD
405
(298)
samochód terenowy zamknięty
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Nissan Patrol
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 4l M-SUP

10W40 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
157.02 
zł
130.64
106.21 zł
(32.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 15W40 5l ULTRA FORCE

15W40 5l

API SL CF SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
140.32 
zł
126.99
103.24 zł
(25.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

API SP
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
322.47 
zł
254.75
207.11 zł
(50.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
273.04 
zł
215.69
175.36 zł
(43.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 4l 8100

5W30 4l

API SP
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
290.21 
zł
229.26
186.39 zł
(57.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix syntetyczny

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.09 
zł
47.12
38.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: NISSAN PATROL – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: NISSAN PATROL” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: NISSAN PATROL, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie NISSAN PATROL bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie NISSAN PATROL wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta NISSAN PATROL.

Jak dbać o silnik w aucie NISSAN PATROL, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie NISSAN PATROL, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: NISSAN PATROL – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie NISSAN PATROL? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta NISSAN PATROL już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.