Silniki do NISSAN NAVARA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 31 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
NISSAN NAVARA NP300 pick-up (D23, D23T) 2.3 dCi
2015.01
2298
YS23DDTT
190
(140)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 pick-up (D23, D23T) 2.3 dCi (D231)
2015.01
2298
YS23DDT
163
(120)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 pick-up (D23, D23T) 2.3 dCi 4x4 (D231, D23T)
2015.10
2298
YS23DDTT
190
(140)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 pick-up (D23, D23T) 2.3 dCi 4x4 (D231)
2015.01
2298
YS23DDT
163
(120)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 Platforma / podwozie (D23) 2.3 dCi 4x4
2015.01
2298
YS23DDT
163
(120)
Platforma / podwozie
NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4x4
2012.02
2016.12
2488
YD25DDTi
163
(120)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 pick-up (D23, D23T) 2.5 dCi
2014.07
2488
YD25DDTi
163
(120)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 pick-up (D23, D23T) 2.5 dCi 4x4
2014.07
2488
YD25DDTi
190
(140)
pick-up
Pokaż więcej
NISSAN NAVARA (D21) 1.6
1985.11
1997.01
1595
L16 L16S Z16
84
(62)
pick-up
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 D 4x4
2001.11
2488
YD25DDTi
133
(98)
pick-up
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 D 4x4
2008.01
2488
YD25DDTi
131
(96)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 D 4WD
2008.09
2488
YD25DDTi
133
(98)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi
2005.07
2488
YD25DDTi
144
(106)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi
2005.12
2488
YD25DDTi
174
(128)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi
2006.10
2488
YD25DDTi
163
(120)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD
2005.07
2488
YD25DDTi
174
(128)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD
2007.01
2488
YD25DDTi
144
(106)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD
2006.10
2488
YD25DDTi
171
(126)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB)
2009.12
2488
YD25DDTi
190
(140)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 Platforma / podwozie (D40) 2.5 dCi
2010.03
2488
YD25DDTi
190
(140)
Platforma / podwozie
NISSAN NAVARA NP300 Platforma / podwozie (D40) 2.5 dCi 4WD
2008.08
2488
YD25DDTi
171
(126)
Platforma / podwozie
NISSAN NAVARA NP300 Platforma / podwozie (D40) 2.5 dCi 4WD
2008.08
2488
YD25DDTi
144
(106)
Platforma / podwozie
NISSAN NAVARA Platforma / podwozie (D22) 2.5 Di
2002.02
2488
YD25DDTi YD25ETI
133
(98)
Platforma / podwozie
NISSAN NAVARA Platforma / podwozie (D22) 2.5 Di 4WD
2002.02
2488
YD25DDTi
133
(98)
Platforma / podwozie
NISSAN NAVARA (D21) 2.5 D 4x4
1986.01
2008.03
2494
TD25
80
(59)
pick-up
NISSAN NAVARA (D21) 2.5 D 4x4
1986.01
1987.08
2494
TD25
75
(55)
pick-up
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 TD
1998.02
2001.10
2494
TD25
80
(59)
pick-up
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 TDiC 4x4
1998.05
2001.10
2494
TD25TI
103
(76)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 (D40) 3.0 dCi 4WD
2010.02
2993
V9X
231
(170)
pick-up
NISSAN NAVARA NP300 Platforma / podwozie (D40) 3.0 dCi
2010.03
2993
V9X
231
(170)
Platforma / podwozie
NISSAN NAVARA NP300 (D40) 4.0
2004.10
2009.11
3954
VQ40
269
(198)
pick-up
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Nissan Navara
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l GTX

5W30 1l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.68 
zł
45.05
36.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: NISSAN NAVARA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: NISSAN NAVARA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: NISSAN NAVARA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie NISSAN NAVARA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie NISSAN NAVARA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta NISSAN NAVARA.

Jak dbać o silnik w aucie NISSAN NAVARA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie NISSAN NAVARA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: NISSAN NAVARA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie NISSAN NAVARA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta NISSAN NAVARA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.