Oleje silnikowe do RENAULT LAGUNA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 131 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 1.5 dCi
2012.03
2015.12
1461
K9K 846
110
(81)
coupe
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J)
2007.10
2015.12
1461
K9K 780 K9K 782 K9K 846
110
(81)
Hatchback
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.5 dCi (KT0A, KT0R, KT02)
2007.10
2015.12
1461
K9K 780 K9K 782 K9K 846
110
(81)
Kombi
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U)
2007.10
2015.12
1598
K4M 824
110
(81)
Hatchback
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.6 16V (KT0D)
2007.10
2015.12
1598
K4M 824
110
(81)
Kombi
RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 2.0 dCi (DT01, DT08, DT09, DT0K, DT12, DT1C, DT1D, DT1M,...
2008.09
2015.12
1995
M9R 744 M9R 748 M9R 754 M9R 802 M9R 805 M9R 808 M9R 814 M9R 845 M9R 854 M9R 858
150
(110)
coupe
RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 2.0 dCi (DT0M, DT0N, DT0S, DT19, DT1F)
2008.09
2015.12
1995
M9R 800 M9R 806 M9R 809 M9R 815 M9R 849 M9R 854 M9R 857
173
(127)
coupe
RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 2.0 dCi GT (DT11, DT1E, DT1N)
2008.09
2015.12
1995
M9R 816 M9R 820 M9R 828
178
(131)
coupe
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT01, BT08, BT09, BT0E, BT0K, BT12, BT1C, BT1D,...
2007.10
2015.12
1995
M9R 742 M9R 744 M9R 746 M9R 748 M9R 754 M9R 802 M9R 805 M9R 808 M9R 814 M9R 845 M9R 854 M9R 858
150
(110)
Hatchback
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT07, BT0J, BT14, BT1A, BT1S)
2007.10
2015.12
1995
M9R 742 M9R 744 M9R 802 M9R 814 M9R 854 M9R 858
131
(96)
Hatchback
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT0M, BT0N, BT0S, BT19, BT1F)
2008.01
2015.12
1995
M9R 800 M9R 806 M9R 809 M9R 815 M9R 849 M9R 854 M9R 857 M9R 858
173
(127)
Hatchback
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi GT (BT11, BT1E, BT1N)
2008.03
2015.12
1995
M9R 816 M9R 820 M9R 828
178
(131)
Hatchback
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT01, KT08, KT09, KT0K, KT12, KT1D, KT1W)
2007.10
2015.12
1995
M9R 742 M9R 744 M9R 802 M9R 805 M9R 808 M9R 814 M9R 845 M9R 854 M9R 858
150
(110)
Kombi
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT07, KT0J, KT14, KT1A, KT1S)
2007.10
2015.12
1995
M9R 742 M9R 744 M9R 802 M9R 814 M9R 854 M9R 858
131
(96)
Kombi
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT0M, KT0N, KT0S, KT19, KT1F)
2008.01
2015.12
1995
M9R 800 M9R 806 M9R 809 M9R 815 M9R 849 M9R 854 M9R 857 M9R 858
173
(127)
Kombi
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N)
2008.03
2015.12
1995
M9R 816 M9R 820 M9R 828
178
(131)
Kombi
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (BT1H, BT1G, BT1K)
2007.10
2015.12
1997
M4R 726
140
(103)
Hatchback
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (KT1H, KT1G, KT1K)
2007.10
2015.12
1997
M4R 704 M4R 726
140
(103)
Kombi
RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 2.0 16V Turbo
2008.09
2015.12
1998
F4R 811 F4Rt 811
170
(125)
coupe
RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 2.0 GT
2008.09
2015.12
1998
F4R 800
204
(150)
coupe
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V (BT05, BT0F, BT0W)
2007.10
2012.12
1998
M4R 704
140
(103)
Hatchback
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Turbo
2007.10
2015.12
1998
F4R 811
170
(125)
Hatchback
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 GT
2008.03
2015.12
1998
F4R 800
204
(150)
Hatchback
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V (KT0F, KT0W)
2007.10
2015.12
1998
M4R 704
140
(103)
Kombi
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Turbo
2007.10
2015.12
1998
F4R 811
170
(125)
Kombi
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 GT
2008.03
2015.12
1998
F4R 800
204
(150)
Kombi
RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 3.0 dCi
2012.01
2015.12
2998
V9X 891
241
(177)
coupe
RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 3.0 dCi (DT03)
2008.09
2015.12
2998
V9X 791 V9X 891
235
(173)
coupe
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.0 dCi (BT03, BT13)
2008.09
2015.12
2998
V9X 791 V9X 891
235
(173)
Hatchback
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.0 dCi (KT03, KT13)
2008.09
2015.12
2998
V9X 791 V9X 891
235
(173)
Kombi
RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 3.5 V6 (DT0P)
2008.09
2015.12
3498
V4Y 713
238
(175)
coupe
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.5 V6 (BT0C, BT0P)
2008.04
2015.12
3498
V4Y 713
238
(175)
Hatchback
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.5 V6 (KT0C, KT0P)
2008.04
2015.12
3498
V4Y 713
238
(175)
Kombi
Pokaż więcej
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561)
1997.11
2001.03
1598
K4M 720 K4M 724
107
(79)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568)
1997.11
2001.03
1598
K4M 720 K4M 724
107
(79)
Kombi
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6
2001.03
2005.05
1598
K4M 710
103
(76)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L)
2001.03
2005.05
1598
K4M 710 K4M 714
107
(79)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H)
2005.02
2007.08
1598
K4M 716
112
(82)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 LPG
2001.03
2005.05
1598
K4M 714
107
(79)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V
2005.02
2007.08
1598
K4M 716
112
(82)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L)
2001.03
2007.12
1598
K4M 710 K4M 714
107
(79)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 Bifuel
2005.06
2007.12
1598
K4M 714
107
(79)
Kombi
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564)
1998.04
2001.03
1783
F4P 760 F4P 770
120
(88)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564)
1998.04
2001.03
1783
F4P 760
120
(88)
Kombi
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V)
2001.03
2005.05
1783
F4P 770 F4P 774
117
(86)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M)
2001.03
2007.12
1783
F4P 770 F4P 771 F4P 773 F4P 774 F4P 775
116
(85)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V)
2001.03
2005.05
1783
F4P 770 F4P 772
121
(89)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M)
2001.03
2007.09
1783
F4P 770 F4P 773
120
(88)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V
2001.03
2005.05
1783
F4P 770
117
(86)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V
2001.03
2005.05
1783
F4P 770 F4P 774
121
(89)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M)
2001.03
2005.05
1783
F4P 770 F4P 773
120
(88)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J)
2001.03
2005.05
1783
F4P 770 F4P 771 F4P 774 F4P 775
116
(85)
Kombi
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8
1995.06
2001.02
1794
F3P 674
94
(69)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8
1995.06
1998.06
1794
F3P 676 F3P 678
95
(70)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B)
1993.11
2001.03
1794
F3P 720 F3P 724
90
(66)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0)
1995.08
2001.03
1794
F3P 670 F3P 678
90
(66)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z)
1995.08
2001.03
1794
F3P 720 F3P 724
94
(69)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0)
1995.09
2001.03
1794
F3P 670 F3P 678
90
(66)
Kombi
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z)
1995.09
2001.03
1794
F3P 678 F3P 720 F3P 724
94
(69)
Kombi
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dCi (B56W)
1999.09
2001.03
1870
F9Q 718
107
(79)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi
1998.06
2002.08
1870
F9Q 716
100
(73)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J)
1997.10
2001.03
1870
F9Q 710 F9Q 716 F9Q 717
98
(72)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dCi (K56W)
1999.09
2001.03
1870
F9Q 718
107
(79)
Kombi
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J)
1997.10
2001.03
1870
F9Q 710 F9Q 716 F9Q 717
98
(72)
Kombi
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi
2001.03
2007.09
1870
F9Q 718 F9Q 754
107
(79)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG05)
2004.03
2005.05
1870
F9Q 664
92
(68)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G)
2001.03
2007.09
1870
F9Q 650 F9Q 670 F9Q 674 F9Q 750
120
(88)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E)
2001.06
2005.05
1870
F9Q 752
105
(77)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R, BG0E)
2001.10
2005.05
1870
F9Q 754
100
(74)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG12)
2005.09
2007.12
1870
F9Q 750 F9Q 758 F9Q 759
116
(85)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG13)
2005.09
2007.12
1870
F9Q 750 F9Q 758
125
(92)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1V)
2005.05
2007.08
1870
F9Q 758 F9Q 759
130
(96)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1W, BG0G)
2005.01
2007.08
1870
F9Q 670 F9Q 674 F9Q 758
110
(81)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi
2001.03
2007.12
1870
F9Q 754
107
(79)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi
2005.09
2007.12
1870
F9Q 750
125
(92)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi
2003.08
2007.09
1870
F9Q 664
90
(66)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG05)
2004.03
2005.05
1870
F9Q 664
92
(68)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R)
2001.10
2005.05
1870
F9Q 752
100
(74)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E)
2001.06
2005.05
1870
F9Q 752
105
(77)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G)
2001.03
2007.09
1870
F9Q 670 F9Q 674 F9Q 750
120
(88)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG12)
2005.08
2007.09
1870
F9Q 758 F9Q 759
116
(85)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1A, KG1W, KG0G)
2005.01
2007.12
1870
F9Q 674 F9Q 758
110
(81)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1V)
2005.05
2007.12
1870
F9Q 758 F9Q 759
130
(96)
Kombi
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0
1995.06
2001.02
1948
N7Q 700 N7Q 704
140
(103)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D, B56M)
1995.06
2001.03
1948
N7Q 700 N7Q 704
139
(102)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D, K56M)
1995.09
2001.03
1948
N7Q 700 N7Q 704
139
(102)
Kombi
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG14, BG1S)
2006.01
2007.08
1995
M9R 760
173
(127)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG1T)
2005.08
2006.08
1995
M9R 740
150
(110)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1S)
2006.01
2007.12
1995
M9R 760
173
(127)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1T)
2005.08
2006.08
1995
M9R 740
150
(110)
Kombi
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0
1995.06
2001.02
1998
F3R 722 F3R 768
114
(84)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0
1999.03
2001.03
1998
F3R 611
109
(80)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (556A)
1999.09
2001.02
1998
F4R 780
139
(102)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C, B56L)
1995.09
2001.02
1998
F3R 611 F3R 722 F3R 723 F3R 728 F3R 729 F3R 768 F3R 769
116
(85)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N)
1993.11
2001.03
1998
F3R 722 F3R 723
113
(83)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B)
1999.09
2001.03
1998
F4R 780
140
(103)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0
1998.10
2001.01
1998
F3R 728 F3R 768
114
(84)
Kombi
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H)
1995.09
2001.03
1998
F3R 722 F3R 723
113
(83)
Kombi
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V
1995.09
2001.03
1998
F4R 780
139
(102)
Kombi
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B)
1999.09
2001.03
1998
F4R 780
140
(103)
Kombi
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W)
2002.08
2007.12
1998
F4R 712 F4R 713 F4R 714 F4R 715
135
(99)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P)
2002.08
2006.12
1998
F4R 712 F4R 713 F4R 714 F4R 715
133
(98)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y)
2005.01
2007.09
1998
F4R 784 F4R 786 F4R 787
170
(125)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG1Y)
2005.01
2007.09
1998
F4R 886 F4R 887
204
(150)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N)
2001.04
2007.09
1998
F5R 700 F5R 701
140
(103)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M)
2003.01
2005.03
1998
F4R 764 F4R 765
163
(120)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P)
2004.10
2007.09
1998
F4R 712 F4R 713 F4R 714 F4R 715
133
(98)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P)
2002.08
2007.12
1998
F4R 712 F4R 713 F4R 714 F4R 715
135
(99)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y)
2005.01
2007.09
1998
F4R 784 F4R 786 F4R 787
170
(125)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG1Y)
2005.01
2007.09
1998
F4R 886 F4R 887
204
(150)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V IDE (KG0N)
2001.04
2007.09
1998
F5R 700 F5R 701
140
(103)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03)
2003.01
2005.08
1998
F4R 764 F4R 765
163
(120)
Kombi
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 D (B56F/2)
1993.11
2001.03
2188
G8T 706 G8T 752 G8T 790 G8T 794
83
(61)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 dT (B569)
1996.03
2001.03
2188
G8T 760
113
(83)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 D (K56F/2, S56F)
1995.09
2001.03
2188
G8T 706 G8T 752 G8T 790 G8T 794
83
(61)
Kombi
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 dT (K569)
1996.03
2001.03
2188
G8T 760
113
(83)
Kombi
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi
2005.05
2007.08
2188
G9T 600 G9T 605 G9T 706 G9T 707
140
(102)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG09)
2004.04
2005.10
2188
G9T 600
116
(85)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F)
2001.10
2006.08
2188
G9T 700 G9T 702
150
(110)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG09)
2004.04
2005.10
2188
G9T 600
116
(85)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F, KG1N)
2005.05
2007.12
2188
G9T 600 G9T 605 G9T 706 G9T 707
140
(102)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F)
2001.10
2006.08
2188
G9T 700 G9T 702 G9T 703 G9T 706 G9T 707
150
(110)
Kombi
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.9 24V (B56V)
1997.03
2001.03
2946
L7X 700 L7X 701
190
(140)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V)
1997.03
2001.03
2946
L7X 700 L7X 701
190
(140)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 24V (K56V)
1997.03
2001.03
2946
L7X 700 L7X 701
190
(140)
Kombi
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.9 V6 24V
2001.03
2007.08
2946
L7X 733
211
(155)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 3.0 V6 24V (BG01, BG02, BG0D, BG0Y)
2001.03
2007.08
2946
L7X 731 L7X 733
207
(152)
Hatchback
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.9 V6 24V
2003.10
2007.12
2946
L7X 731
211
(155)
Kombi
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 3.0 V6 24V (KG0D, KG01)
2001.03
2007.12
2946
L7X 731 L7X 733
207
(152)
Kombi
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 (B56E, B565, B56R)
1993.11
2001.03
2963
Z7X 760 Z7X 765
167
(123)
Hatchback
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 (K56R, K565)
1996.02
2001.03
2963
Z7X 765
167
(123)
Kombi
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Renault Laguna
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 5l TopTec 4100

5W40 5l

API CF SN
ACEA A3 B4 C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
396.20 
zł
340.72
277.01 zł
(68.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.42 
zł
52.95
43.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 1l USVO

5W40 1l

API SP SN+
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
101.11 
zł
85.44
69.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 4l EDGE

5W40 4l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
252.61 
zł
224.56
182.57 zł
(56.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W40 1l EVOLUTION

5W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.38 
zł
57.60
46.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W40 4l EDGE

0W40 4l

API CF SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
300.27 
zł
266.93
217.02 zł
(66.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej silnikowy do: RENAULT LAGUNA – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: RENAULT LAGUNA powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: RENAULT LAGUNA typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: RENAULT LAGUNA jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: RENAULT LAGUNA, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: RENAULT LAGUNA?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: RENAULT LAGUNA? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: RENAULT LAGUNA, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: RENAULT LAGUNA w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: RENAULT LAGUNA.