Łożyska
A~5010958
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 17x35x10mm 6003-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
179.95
zł 149.36
121.43 zł
(14.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 50x72x12mm 61910 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
240.13
zł 240.13
195.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 80x140x26mm 6216-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 80
Średnica zewnętrzna [mm] 140
Szerokość [mm] 26
Cena katalogowa  
324.40
zł 324.40
263.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 40x90x23mm 6308-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 23
Cena katalogowa  
140.72
zł 140.72
114.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x32x9mm 6002-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
141.87
zł 116.33
94.58 zł
(11.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 35x62x14mm 6007-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
288.59
zł 236.65
192.40 zł
(23.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x35x10mm 6203-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
134.35
zł 110.17
89.57 zł
(11.02 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 35x62x14mm 6007-2Z-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
100.64
zł 100.64
81.82 zł
(10.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 40x68x15mm 6008-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
130.66
zł 130.66
106.23 zł
(13.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 85x130x22mm 6017-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Szerokość [mm] 22
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
72.93
zł 72.93
59.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 12x32x10mm 6201-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
6.69
zł 6.69
5.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x47x14mm 6204 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
113.00
zł 113.00
91.87 zł
(5.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 50x110x27mm 6310 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 27
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
434.35
zł 434.35
353.13 zł
(43.44 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 20x47x31mm YAR 204-2F /SKF/
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 31
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
63.03
zł 63.03
51.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko YET 210 /SKF/
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 43.8
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
190.05
zł 190.05
154.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
510.39
zł 459.36
373.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
C.E.I
Łożysko 530913
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Rodzaj łożyskowania wałeczkowe
Cena katalogowa  
411.40
zł 370.25
301.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko PFI PHA0003AK /PFI/
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 17
Szerokość [mm] 59.5
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
264.11
zł 264.11
214.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 184,15x235,229x34mm F-804775.TR1-H144 /FAG/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 184.15
Średnica zewnętrzna [mm] 235.229
Szerokość [mm] 34
Cena katalogowa  
4 876.95
zł 4 135.65
3 362.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko Z-517132.TR1 /FAG/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 292.1
Średnica zewnętrzna [mm] 374.65
Szerokość [mm] 47.625
Cena katalogowa  
8 154.90
zł 6 915.36
5 622.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 50x110x29,25mm 31310 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 29.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
262.89
zł 262.89
213.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x72x20,75mm 30306 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 20.75
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
282.51
zł 282.51
229.68 zł
(28.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 75x160x40mm 30315 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 75
Średnica zewnętrzna [mm] 160
Szerokość [mm] 40
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
164.91
zł 164.91
134.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 65x120x32,75mm 32213 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 120
Szerokość [mm] 32.75
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
86.20
zł 86.20
70.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 44,45x88,9x30,16mm HM803149/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 44.45
Średnica zewnętrzna [mm] 88.9
Szerokość [mm] 30.16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
249.44
zł 204.55
166.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 85,725x136,525x30,163mm 497/493 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 85.725
Średnica zewnętrzna [mm] 136.525
Szerokość [mm] 30.163
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
259.19
zł 212.53
172.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 25x52x34,1mm UC205 /FAG/
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 34.1
Cena katalogowa  
46.26
zł 39.22
31.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 15x42x13mm 6302-2RS-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
148.31
zł 148.31
120.58 zł
(7.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 66,675x110x21,999mm 395S/394A /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 66.675
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 21.999
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
183.88
zł 150.79
122.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
32 z 152
następna



