Łożyska
A~5010958
C.E.I
Łożysko 137365
Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 93
Rodzaj łożyskowania igiełkowe
Cena katalogowa  
89.19
zł 80.27
65.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 17x47x15,25mm 30303 /SKF/
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 15.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
63.98
zł 63.98
52.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
119.69
zł 119.68
97.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
69.57
zł 58.99
47.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCF209 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Szerokość [mm] 52.32
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
138.22
zł 113.33
92.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCF213 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Szerokość [mm] 69.6
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
301.49
zł 247.22
200.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 35x72x23mm 22207-E-W33-J-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania baryłkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 23
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
151.47
zł 151.47
123.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko 29x53x37mm PW29530037CSHD /PFI/
Rodzaj łożyskowania stożkowe dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 29
Średnica zewnętrzna [mm] 53
Szerokość [mm] 37
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
92.73
zł 92.73
75.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
TIMKEN Łożysko 3207 ATN1/2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwukierunkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 27
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
146.91
zł 120.47
97.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 25x62x11,3mm PFI PC256200113CS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 11.3
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
14.23
zł 14.23
11.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 17x35x10mm 6003-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
179.95
zł 149.36
121.43 zł
(14.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
377.59
zł 313.39
254.79 zł
(31.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 50x72x12mm 61910 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
240.13
zł 240.13
195.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 80x140x26mm 6216-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 80
Średnica zewnętrzna [mm] 140
Szerokość [mm] 26
Cena katalogowa  
324.40
zł 324.40
263.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 40x90x23mm 6308-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 23
Cena katalogowa  
140.72
zł 140.72
114.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x32x9mm 6002-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
141.87
zł 116.33
94.58 zł
(11.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 35x62x14mm 6007-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
288.59
zł 236.65
192.40 zł
(23.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x32x10mm 6201-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
125.42
zł 102.85
83.62 zł
(10.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x35x10mm 6203-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
134.35
zł 110.17
89.57 zł
(11.02 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 35x62x14mm 6007-2Z-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.64
zł 100.64
81.82 zł
(10.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 40x68x15mm 6008-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
130.66
zł 130.66
106.23 zł
(13.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 85x130x22mm 6017-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Szerokość [mm] 22
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
72.93
zł 72.93
59.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 12x32x10mm 6201-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
6.69
zł 6.69
5.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x47x14mm 6204 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
113.00
zł 113.00
91.87 zł
(5.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 50x110x27mm 6310 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 27
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
434.35
zł 434.35
353.13 zł
(43.44 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 20x47x31mm YAR 204-2F /SKF/
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 31
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
63.03
zł 63.03
51.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
C.E.I
Łożysko 530913
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Rodzaj łożyskowania wałeczkowe
Cena katalogowa  
411.40
zł 370.25
301.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 184,15x235,229x34mm F-804775.TR1-H144 /FAG/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 184.15
Średnica zewnętrzna [mm] 235.229
Szerokość [mm] 34
Cena katalogowa  
4 876.95
zł 4 135.65
3 362.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko Z-517132.TR1 /FAG/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 292.1
Średnica zewnętrzna [mm] 374.65
Szerokość [mm] 47.625
Cena katalogowa  
8 154.90
zł 6 915.36
5 622.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
31 z 155
następna



