Sklep Inter Cars | SPEEDMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 69,1/63,4 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLO9006CAN-6000K
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
250.91
zł 250.91
203.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-0468PTUOTUV Przód ABARTH 500 / 595 / 695, 500C / 595C / 695C; ALFA ROMEO 155; FIAT BRAVO, BRAVO I, BRAVO II, COUPE, CROMA, DOBLO, FIORINO, IDEA
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 284
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
462.54
zł 462.54
376.05 zł
(231.27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Snorkel do JEEP CHEROKEE BB-JXJ
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
358.14
zł 358.14
291.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana wewnętrznie 5201-01-21722TUOTUV Przód MERCEDES MARCO POLO CAMPER (W447), V (W447), VITO (W447), VITO MIXTO (DOUBLE CABIN), VITO TOURER (W447)
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 330
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
693.71
zł 693.71
563.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Przetwornica napięcia żarówki TUOLO-BALAST-SLIM
Napięcie [V] 12
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
161.35
zł 161.35
131.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C3B026JCTUOTUV Przód BMW 3 (E46), Z4 (E85), Z4 (E86)
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 325
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
602.34
zł 602.34
489.71 zł
(301.17 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-0518PTUOTUV Przód SEAT AROSA, CORDOBA, CORDOBA VARIO, IBIZA II, IBIZA III, INCA, TOLEDO I; VW CADDY II, CORRADO, GOLF II, GOLF III, GOLF IV
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 256
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
344.84
zł 344.84
280.36 zł
(172.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Snorkel do NISSAN PICK UP, TERRANO II BB-ND21
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
409.90
zł 409.90
333.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/64,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-0469PTUOTUV Przód ALFA ROMEO 147, 156, 164, GT, GTV, SPIDER; FIAT CROMA, DOBLO, DOBLO CARGO; LANCIA THEMA
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 284
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
468.37
zł 468.37
380.79 zł
(234.19 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Żarówka xenon H7 (1 szt.) 12000K
Źródło światła H7
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 12000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
36.91
zł 36.91
30.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-0653PTUOTUV Przód DACIA LOGAN, LOGAN EXPRESS, LOGAN MCV, SANDERO; NISSAN KUBISTAR; RENAULT 19 I, 19 I CHAMADE, 19 II, 19 II CHAMADE, CLIO I, CLIO II
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 259
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
365.35
zł 365.35
297.03 zł
(182.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Żarówka xenon HB4 (1 szt.) 6000K
Źródło światła HB4
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
36.91
zł 36.91
30.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 68,1/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
SPEEDMAX
Śruba koła M12X1.5X40.S X10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.16
zł 100.16
81.43 zł
(10.02 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,1/60,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/67,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Żarówka xenon H9 (1 szt.) 6000K
Źródło światła H9
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
36.91
zł 36.91
30.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 65,1/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. 5201-01-0872PTUOTUV Przód CITROEN BERLINGO, BERLINGO MULTISPACE, C3 AIRCROSS II, C3 I, C3 II, C3 III, C3 PICASSO, C4, C4 CACTUS, C4 GRAND PICASSO I, C4 I, C4 II
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 283
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
440.93
zł 440.93
358.48 zł
(220.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-0445PTUOTUV Przód AUDI 80 B1, 80 B2, 80 B3, 90 B2, COUPE B2; SEAT CORDOBA, CORDOBA VARIO, IBIZA II, IBIZA III, TOLEDO I; VW GOLF I, GOLF II
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 239
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
320.23
zł 320.23
260.35 zł
(160.12 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
SPEEDMAX
Śruba koła M14X1.5X50.S X10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
123.22
zł 123.22
100.18 zł
(12.32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 24.0112-0166.1TUOTUV Tył AUDI A4 B6, A4 B7, A4 B8; SEAT EXEO, EXEO ST
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 288
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
425.65
zł 425.65
346.06 zł
(212.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-0218PTUOTUV Tył ABARTH 500 / 595 / 695, 500C / 595C / 695C; ALFA ROMEO 145, 146, 155, 33; FIAT 500, 500 C, BARCHETTA, BRAVA, BRAVO I, CINQUECENTO, COUPE
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 240.5
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
280.88
zł 280.88
228.36 zł
(140.44 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C32033JCTUOTUV Przód GREAT WALL C30, VOLEEX C10, VOLEEX C20R; TOYOTA COROLLA
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 255
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
349.07
zł 349.07
283.80 zł
(174.54 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Snorkel do NISSAN NAVARA, NP300, PICK UP, TERRANO II BB-ND22N
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
383.76
zł 383.76
312.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH7-6000KR
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
306.44
zł 306.44
249.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. 5201-01-0525PTUOTUV Przód CITROEN AX, SAXO, XSARA, ZX; PEUGEOT 106 I, 106 II, 206, 206+
Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 247
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
230.99
zł 230.99
187.80 zł
(115.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
6 z 57
następna