Materiały i akcesoria VW ID.3 (E11, E12, E13) Pro
A~5010146
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody osobowe STOP&GO 9-130
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 195/55R20 215/45R20 215/55R18 215/60R17 215/65R17 225/45R19 225/50R18 225/55R17 225/60R17 225/65R16 225/70R15 235/40R19 235/45R18 235/50R17 235/60R16 235/70R15 245/30R20 245/35R19 245/35R20 245/40R18 245/40R19 245/45R18 245/50R17 245/55R16 245/60R15 255/30R20 255/35R19 255/40R18 255/45R17 255/50R16 265/35R18 265/40R17 265/50R15 235/35R20 195/50R20
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
589.17
zł 559.71
455.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny/Srebrny 16" zestaw 4szt. MMT A112 2047D 16"
Średnica felgi [cal] 16
Kolor Czarny Srebrny
Materiał Plastik
Model Omega
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
139.42
zł 122.69
99.75 zł
(30.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,4 20G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 20
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
11.37
zł 11.30
9.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 66,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
4MAX
Zawór koła WEN TR412FC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
25.68
zł 25.56
20.78 zł
(2.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe drabinkowe; z kolcami V, Samochody ciężarowe V-BAR/320
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 315/80R22.5 11.00R20 12R22.5 305/75R24.5 315/75R24.5 E22.5 PILOTE 315R22.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 415.41
zł 1 344.64
1 093.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe 4X4/490
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 275/70R18 285/45R21 285/70R17 285/45R22 285/55R20 295/40R22 305/45R22 325/35R22
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
582.01
zł 552.91
449.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/65,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe MMT E9/110
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 175/55R20 185/80R16 185R16 205/60R17 205/70R16 215/50R18 215/55R17 215/60R17 215/70R15 225/30R20 225/40R19 225/45R18 225/55R16 225/60R16 235/30R20 235/35R19 235/40R18 245/35R18 245/45R17 255/35R18 255/40R17 175/60R19 245/30R19
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
175.04
zł 166.28
135.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody osobowe STOP&GO 9-120
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 195/75R16 205/55R18 205/65R17 205/70R16 205/75R15 215/50R18 215/65R16 215/75R14 225/40R19 225/45R18 225/50R17 225/60R16 225/65R15 235/60R15 245/45R17 245/50R16 245/60R14 255/30R19 255/35R18 255/40R17
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
587.94
zł 558.54
454.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Nakrętka mocowania resora - skok gwintu 1,75 mm
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.75
Rozmiar klucza [mm] 18
Materiał Ocynk
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
10.17
zł 9.15
7.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60531472
Wymiar gwintu [mm] M30
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
29.64
zł 26.68
21.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba TED25084
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
43.54
zł 43.54
35.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Kołpak 03.212.22.04.0
Rozmiar klucza [mm] 70
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
144.35
zł 129.91
105.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,4 15G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 15
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
10.27
zł 10.22
8.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED52705
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył Dół
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
75.47
zł 75.47
61.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
4MAX
Zawór koła WEN PR25 MS11,3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
75.95
zł 75.57
61.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody osobowe PRO COMPACT 9-110
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 175/55R20 195/80R15 205/60R17 205/65R16 215/60R16 215/70R15 225/55R16 225/70R14 235/30R20 235/35R19 235/40R18 235/45R17 235/50R16 235/55R15 245/35R18 245/40R17 245/45R16 175/60R19 245/30R19
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
295.20
zł 280.44
228.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba, łożyskowanie belki osi
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Długość [mm] 71.8
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
12.52
zł 11.27
9.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Śruba mocowania resoru - /,
Wymiar gwintu [mm] M30
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
158.21
zł 142.40
115.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba, koło zębate wałka rozrządu FE43413
Długość [mm] 51
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
18.08
zł 17.18
13.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe PROFESSIONAL NT 300
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 10R15 M+S 245/50R20 245/55R19 255/55R19 255/55R19M+S 255/60R18 255/70R18 265/40R21 265/45R20 265/50R19 265/55R18 265/60R17 265/65R17 265/65R17M+S 265/70R16 265/70R17 265/75R15M+S 275/40R22 275/55R17M+S 275/60R17 275/65R17 285/45R19 285/50R18 295/40R19 295/45R18
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
581.00
zł 551.95
448.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny/Srebrny 14" zestaw 4szt. MMT A112 2047D 14"
Średnica felgi [cal] 14
Kolor Czarny Srebrny
Materiał Plastik
Model Omega
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
122.45
zł 107.75
87.60 zł
(26.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,0 10G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 10
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
9.77
zł 9.72
7.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 72,6/66,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody terenowe STOP&GO SUV 13-300
Przeznaczenie Samochody terenowe
Rozmiar 235/85-16 265/70-16 265/75-15 235/65-19 235/75-17 245/50-20 245/55-19 255/55-19 255/60-18 255/75-16 265/35-22 265/40-21 265/45-20 265/50-19 265/55-18 265/60-17 265/65-17 275/40-20 275/60-17 285/40-20 285/45-19 285/50-18 295/40-19 295/45-18
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
979.36
zł 930.40
756.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PEWAG
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119, Samochody ciężarowe CERVINO CL02S
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 16/70-20 365/80-20 14.5-20 375/65R22.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 783.50
zł 1 694.32
1 377.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba FE178652
Długość [mm] 40
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
21.83
zł 19.66
15.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe E9/60
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 155/80R15 155R15 165/75R14 165/80R14 165R14 175/50R16 175/60R15 175/60R16 175/65R15 175/70R14 175/80R13 175R13 185/50R16 185/55R15 185/65R14 195/45R16 195/50R15 195/60R14 205/40R16 205/60R13
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
251.54
zł 238.96
194.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba wahacza poprzecznego TED23191
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Dół Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
81.28
zł 81.28
66.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
19 z 62
następna