Materiały i akcesoria
A~5010146
DT SPARE PARTS
Śruba 1.40021
Wymiar gwintu [mm] M18
Długość [mm] 87
Rozmiar klucza [mm] 24
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
45.81
zł 41.23
33.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba, łożyskowanie belki osi
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 2
Długość [mm] 260
Oferta Ciężarowe
Rozmiar klucza [mm] 36
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
60.84
zł 54.75
44.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 63,3/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba TED25084
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
43.54
zł 43.54
35.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba, kołnierz wału napędowego
Nazwa asortymentu Śruba mocowania wału napędowego
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 65
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
10.65
zł 9.58
7.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe drabinkowe; z kolcami, Samochody ciężarowe NORDKAPP 39
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 320/70R24 12.00R22.5 365/60R22.5 295/80R22.5 315/80R22.5 12.00R20 12.5R22.5 12/80R22.5 295/80R22.5 BRID M 295/80R22.5 MICH XD 305/75R24.5 305/85R22.5 315/45R22.5 315/75R24.5 315/80R22.5 BRIDG M 315/80R22.5 MICH XD 315/80R22.5 SEMPERIT
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 689.48
zł 1 605.00
1 304.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Zestaw naprawczy wahacza 40
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość śruby [mm] 40
Rozmiar klucza [mm] 17
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
10.59
zł 9.53
7.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SAF
Nakrętka 4 247 4022 80
Sposób mocowania Nakrętka
Długość [mm] 30
Rozmiar klucza [mm] 46
Wymiar gwintu [mm] M30
Skok gwintu [mm] 3.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
50.61
zł 42.52
34.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba wahacza poprzecznego TED22300
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Dół Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M11
Skok gwintu [mm] 1.5
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
78.46
zł 78.46
63.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Zestaw naprawczy zawieszenia koła
Nazwa asortymentu Śruba
Długość [mm] 144
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
22.58
zł 20.32
16.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED71894
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Dół Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.25
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.48
zł 57.48
46.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba wahacza poprzecznego TED23191
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Dół Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
81.28
zł 81.28
66.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Nakrętka zawieszenia osi - skok gwintu 2 mm
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
13.91
zł 12.52
10.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba mocowania resoru - 166/2mm,
Wymiar gwintu [mm] M24
Długość śruby [mm] 166
Skok gwintu [mm] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
79.97
zł 71.98
58.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny 16" zestaw 4szt. MMT A112 2044B 16"
Średnica felgi [cal] 16
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Model Volare
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
120.98
zł 106.47
86.56 zł
(26.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny 14" zestaw 4szt. MMT A112 2041B 14"
Średnica felgi [cal] 14
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Model Snake
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Nakrętka 03.262.15.06.0
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
59.06
zł 53.16
43.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Śruba 18170130
Wymiar gwintu [mm] M18
Skok gwintu [mm] 2.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
15.78
zł 14.21
11.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/66,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 71,6/60,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe drabinkowe; z kolcami, Samochody ciężarowe NORDKAPP 355
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 10.00R22.5 10.10R22.5 10R22.5 MICH XD 11/70R22.5 275/70R22.5 295/60R22.5
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 503.65
zł 1 428.47
1 161.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
100.22
zł 91.20
74.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
EURORICAMBI
Śruba 74170719
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
31.83
zł 28.65
23.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba manualnej skrzyni biegów Torx
Typ śruby/nakrętki Torx
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 2
Długość [mm] 125
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
44.19
zł 39.78
32.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody osobowe STOP&GO 9-100
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 155/70R19 185/75R16 195/65R16 195/70R16 195/75R15 195R15 205/45R18 205/60R16 205/60R17 205/65R17 205/70R15 205/75R14 205/80R14 205R14 215/40R18 215/45R18 215/50R17 215/55R16 215/65R15 215/70R14 215R14 225/30R20 225/35R18 225/45R17 225/45R17M+S 225/50R16 225/60R15 225/70R14 235/35R18 235/40R17 235/55R15 235/60R14 255/45R15 205/65R15 M+S
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
578.10
zł 549.20
446.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Podkładka
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
17.92
zł 15.77
12.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LEMA
Śruba LE9016029.0
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość całkowita [mm] 70
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
7.76
zł 6.99
5.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 63,3/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Nakrętka koła FE14392
Sposób mocowania Nakrętka
Długość [mm] 16
Rozmiar klucza [mm] 18
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Miejsce zabudowy Przód Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
3.36
zł 3.35
2.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 71,6/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
20 z 62
następna